Za koga bre???

sceliano

Aktivan član
Poruka
1.157
... Ovo pitanje postavljam svima. Za koga bre da glasamo? ... Evo polako dolaze ovi izbori... VALjDA ...i stvarno sam u velikoj dilemi da li uopste da ispunim gradjansku duznost... ove demokrate su me sve od reda razocarale, radikali, sps ...ne. LDP-ovci ajde kazi imaju u sadasnjosti jos i nekakvu politiku ali ceda, canak, batic na jednom mestu ... neka.(mozda za jedno 20 godina ako me ubede da su se stvarno promenili) Razmisljam da glasam za neku od ovih minornih stranaka cisto da ispostujem izbore... usput mislim da ce biti puno ovakvih ljudi koji ce izlaz da traze na ovaj nacin da ne budu "neodgovorni" kao neki koje su vec birali... ali za koga?


Ovi koje sam naveo ne dolaze u obzir ...
 
znas ja kad su neki moji drugari oficiri bili u vojsci..sada su vec zreli,stariji ljudi,u penziji ili prekvalifikovani
i u njihovo vreme kad bi neko iz stroja viknuo
ZA KOGAAAAA

odgovor bi svih na poligonu bio ko iz topa onako

ZAAA TIIIITAAAA
i tako nekoliko puta.....da se ne zaboravi
naravno bilo je i ZA JUGOSLAVIJU>>>ZA PARTIJU
dosta nastavaka :):):)
e na to je mene asociralo ovo tvoje pitanje :):):)
 
ljuta_mamba:
znas ja kad su neki moji drugari oficiri bili u vojsci..sada su vec zreli,stariji ljudi,u penziji ili prekvalifikovani
i u njihovo vreme kad bi neko iz stroja viknuo
ZA KOGAAAAA

odgovor bi svih na poligonu bio ko iz topa onako

ZAAA TIIIITAAAA
i tako nekoliko puta.....da se ne zaboravi
naravno bilo je i ZA JUGOSLAVIJU>>>ZA PARTIJU
dosta nastavaka :):):)
e na to je mene asociralo ovo tvoje pitanje :):):)

.....Pa?.. .. . Za koga??? pozto se u ovoj ubogoj zemlji odavno ne glasa za onog ko je dobar nego ko je manje los... Zato i pitam. ima li u ovoj zemlji nekih novih, malih, jos ne korumpiranih, politickih stranaka da mogu da vidim njihov program i slozim se ili ne ...

mislim da se ne lazemo! POLITICKA ELITA u srbiji je upravo bezvredna. Sramota i nesreca ove zemlje. SVI DO JEDNOG!
 
ljuta_mamba:
ja sam se nasalio malo
neznam carapan sta da ti kazem
moras izabrati manje zlo...od svih ponudjenih nam zala

Znam da si se salio.... :grin: nisam ni ja nista lose mislio... samo pitam... Posto na forumu na ovaj ili onaj nacinsvi negde guraju ipak svoje neke politicke opcije iako su sve odreda bezvredne... bas me zanimalo sta ce ko da kaze kad pitam... za koga da glasam ... kad treba da se kaze zasto je taj neko dobar ... neeeee... svi po principu politicara koje prate ... daj da pljunem na onog drugog.... hteo sam da vidim i uverio sam se da su svi bezvredni ... i pazljivo cu da pratim do dana izbora ko ima najmanje sanse.... njemu ide moj glas ....
 
sceliano:
Znam da si se salio.... :grin: nisam ni ja nista lose mislio... samo pitam... Posto na forumu na ovaj ili onaj nacinsvi negde guraju ipak svoje neke politicke opcije iako su sve odreda bezvredne... bas me zanimalo sta ce ko da kaze kad pitam... za koga da glasam ... kad treba da se kaze zasto je taj neko dobar ... neeeee... svi po principu politicara koje prate ... daj da pljunem na onog drugog.... hteo sam da vidim i uverio sam se da su svi bezvredni ... i pazljivo cu da pratim do dana izbora ko ima najmanje sanse.... njemu ide moj glas ....

Како љигаво и подмукло. Као питаш, не знаш за кога ћеш, али за антисрпске злотворе као чанка и чеде имаш симпатије. Најбоље ти је да се преселиш за геноцидну творевину хрватску, па тамо гласај за било коју партију, све су усташке, баш по твом укусу.

Ти си тип кад би те питали да ли би требало отворити фабрику за прављење србосекa за хрвате, ти би сигурно то подржао.
 
sceliano:
... Evo polako dolaze ovi izbori... VALjDA ...i stvarno sam u velikoj dilemi da li uopste da ispunim gradjansku duznost...
Гласај за СПС, пошто углавном њихови гласачи гласање погрешно називају ''својом грађанском дужношћу''.
 
Viorija:
Како љигаво и подмукло. Као питаш, не знаш за кога ћеш, али за антисрпске злотворе као чанка и чеде имаш симпатије. Најбоље ти је да се преселиш за геноцидну творевину хрватску, па тамо гласај за било коју партију, све су усташке, баш по твом укусу.

Ти си тип кад би те питали да ли би требало отворити фабрику за прављење србосекa за хрвате, ти би сигурно то подржао.
A ti prekini, molim te.
 
Viorija:
Како љигаво и подмукло. Као питаш, не знаш за кога ћеш, али за антисрпске злотворе као чанка и чеде имаш симпатије. Најбоље ти је да се преселиш за геноцидну творевину хрватску, па тамо гласај за било коју партију, све су усташке, баш по твом укусу.

Ти си тип кад би те питали да ли би требало отворити фабрику за прављење србосекa за хрвате, ти би сигурно то подржао.


ti si jedno glupo, isfrusstrirano, rasisticko stvorenje hebali te i ceda narkos i canak lopov...
molim te ne pokusavaj da tumcis moje teme kao neciju politicku pripadnost ili simpatisanje.... Drugo za ldp sam reko da bi ih glaso mozda za 30 godina ako ne naprave ni jednu glupost u sta cisto sumnjam...
 
Viorija:
Ти си тип кад би те питали да ли би требало отворити фабрику за прављење србосекa за хрвате, ти би сигурно то подржао.
Ха ха ха ха ха... колико провала... ''србосек за хрвате'', :lol: еее...
 
Viorija:
Ма најбоље за тебе да гласамо да водиш Србију :roll: . Све теме о антисрпским злотворима си позатварао. Да си на власт у Србији, био би ко тито.
Samo jedan dan bi mi trebao. I cveće bi iz kamena izraslo u zemlji Srbiji. A bilo bi i više mesta za življenje. ;)
 
sceliano:
ti si jedno glupo, isfrusstrirano, rasisticko stvorenje hebali te i ceda narkos i canak lopov...
molim te ne pokusavaj da tumcis moje teme kao neciju politicku pripadnost ili simpatisanje.... Drugo za ldp sam reko da bi ih glaso mozda za 30 godina ako ne naprave ni jednu glupost u sta cisto sumnjam...

Нисам фрустриран. За геноцидну творевину хрватску нисам уопште погрешио. Можда је теби измакло како већи део хрвата се хвале како су побили Србе у Јасеновцу и Олуји. Можда ти је измакло да је код хрвата популарнији усташки певач томпсон него што је Цеца популарна код Срба. Све то је теби могло да измакне. Али мени као Србину није.
 
Viorija:
Нисам фрустриран. За геноцидну творевину хрватску нисам уопште погрешио. Можда је теби измакло како већи део хрвата се хвале како су побили Србе у Јасеновцу и Олуји. Можда ти је измакло да је код хрвата популарнији усташки певач томпсон него што је Цеца популарна код Срба. Све то је теби могло да измакне. Али мени као Србину није.


Ш'а се узбуђујеш...пусти такве...и тако су затворени у свом шору, а ...за 'рватску и друге...заболе те...нек' раде шта хоће...и тако им не требају ови наши 'рвати, па јадни могу само...ахахахахах :lol: :lol: :lol:
 
jomini:
Samo jedan dan bi mi trebao. I cveće bi iz kamena izraslo u zemlji Srbiji. A bilo bi i više mesta za življenje. ;)

Како би решио Косово? Како би решио Крајину? Како би решио опредељење за или против натоа? Како би решио проблем са шиптарима у Бујановцу и на југу Србије? Да ли би кажњавао говор мржње према Србима?
 
Viorija:
Како би решио Косово? Како би решио Крајину? Како би решио опредељење за или против натоа? Како би решио проблем са шиптарима у Бујановцу и на југу Србије? Да ли би кажњавао говор мржње према Србима?
Misliš da su to stvari koje se rešavaju jednim potezom, jednom izjavom, jednim stavom? Prostim stavom?
 

Back
Top