Najbolji srpski košarkaš

Suzy F

Aktivan član
Poruka
1.527
...ili moze ovako(da ozivimo nostalgicne trenutke prisecajuci se nekadasnjih reprezentativaca)
Po mom misljenju,Djordjevic,bio je najhrabriji i prisebniji u prelomnim sekundama!
Mada sam ja licno vise volela Danilovica!Bas je bio simpatican onako zivcho....
 
Cale,dok je radio nesto u Cacku,isao je na utakmice i na neke treninge Borca,i kaze da je Kicanovic sutirao 100-100 bacanja i onda posle vezao 43 bacanja sa zatvorenim ocima,posle je sutirao sa jednom rukom ali zaboravio sam koliko je uzastopno dao.
 
E Nick,znas sta je interesantno?Ja sam ovu pricu cuo odavno,pre desetak godina.Da ne verujes...Pazi,mozda je i istina ono za 100/100 slobodnjaci,jer znam da je Kris Malin sutirao posle 80 dana netreniranja 91 uzastopni slobodnjak....Tako da ovo i nije neverovatno.Jos ako racunas da sam ja ub'o jedno prilikom 52 slobodnjaka vezano,sto da ne?
A za ona 43 slobodnjaka zatvorenih ociju...Tesko za poverovati,ali opet,sto da ne?Ipak je on covek bio nenormalno dobar suter...Cuo sam da je za njega vezivanje po 10 trojki u seriji na treningu bilo ko da popije casu hladne vode.Nista nije nemoguce ;)
 
Ja sam ovog leta vezao 82 bacanja,jer u poslednjih tri godine svakog dana u toku leta sam sutirao svaki dan po 2 sata plus redovni basket.Sto je neko rekao ruka ti utrne i samo bacas,jednostavno kao da radis neko najnormalniju stvar,samo ide.Kad smo kod rekorda Redzi Miler je jedne veceri posle treninga sutirao svoju dnevnu ''porciju'' od 600 suteva i uspeo je da sutira 600-556.Ovo sam skoro cuo i iskreno neverujem,mada kazu da je tada bio u vrhuncu karijere...
 
Bas sam gledala imam na VHS-u EP '95 iz Litvanije,ono legendarno kad su litvanci hteli da napuste utakmicu u finalu zbog "nekorektnog" sudjenja,ono kad smo onako slavno pobedili,kad su Hrvati napustili postolje,kad su nam Grci izvizdali i pobedu i himnu...........................................................
 
Nick,deluje kao da te ja uzasno nerviram,ako je tako nemoj obracati paznju na moje komentare,inace ja sam 93 god,ti si verovatno mnogo stariji od mene i ne moras da mi govoris da sam klinac i da nemam pojma o kosarci jer sam to vec cuo,igram na pozicije dvojke ako te nesto jos zanima rado cu ti odgovoritit.
 
Ne nerviras me,zivota mi.Bilo mi je interesantno sto se toliko zanimas za basket,nisto drugo.Ako si uspeo 82 zaredom,pretpostavljam da igras za neki dobar klub,a mozda sam te negde gledao dok sam ziveo u Srbiji.Nisam mnogo stariji od tebe,imam 18,i igram kosarku u Svedskoj,a tamo bukvalno nemas sa kim da pricas o kosarci,tako da eto i ja sam zavrsio na ovom forumu
 

Back
Top