Vladimir Beba Popović

Danny Ocean

Zainteresovan član
Poruka
324
Jedini čovek u Srbiji koji ima muda da pogleda istini u lice i saopšti pravo stanje stvari, bez uvijanja, demagogije, straha i kompromisa...

Dao svega nekoliko intervjua, koji su izazvali ogromnu polemiku, izneo niz optužbi, za koje se danas ispostavlja da su tačne, vređan i ispljuvan samo od strane šljama koji se u tim optužbama prepoznao, ali ga niko nije krivično gonio, znajući da mu laži i izvratanja protiv njega neće pomoći...

Mene interesuje, zašto se ovaj čovek danas politički ne aktivira, kad je situacija krajnje kritična, državu nam vode kojekakvi labavci, ucenjeni od strane mafije, i neke barbike, koje kožne fotelje vole više od svoje dece, a Srbija se ubrzanim koracima vraća u devedesete???
 
José Luis Torrente:
Hahhaaaa! Nije posten ali sasipa istinu u lice. Samo 11 postova ti je trebalo da odvalis zescu glupost.


Pa u pravu je dečko, zašto tako? Popovića niko nije demantovao.

Godinama slušamo priče i pričice, što javno, što od usta do usta o Bebi, Čedi i ne mogu da se setim više svih imena, a nikome ništa ne fali. Svi na slobodi, uživaju, rade svoj posao, u vlasti nikome ne pada na pamet da pokrene bilo kakvu istragu, a ako je i pokrenuta, stoji u nečijoj fioci i ugledaće svetlo dana kad slučaj zastari.

Stvarno je da se čovek zapita ko ovde nije normalan.

Mi svi znamo i tvrdimo da je Beba kriminalac, Čeda kriminalac, Peconi, Mišković... svi redom su kriminalci, a svi na slobodi? :shock: Nešto tu nije kako treba, ne čini li ti se?

Radikali stalno mašu nekim dokazima, za sve i svakoga. Zašto makar oni, ako ih imaju ne podnesu nadležnima?

Pa ko je ovde lud?

Meni se sve čini da smo mi, kad dozvoljavamo da nas takvima prave.
 
analiticar:
Ovaj ozbiljno misli da je Beba posten???
Naravno da je posten. Imas dokaze za suprotno?
Da nije posten slizao bi se sa udbasko-mafijaskom nomenklaturom u Srbiji i zaradio sto puta vece pare. Ovako povremeno saspe olosu sve u facu i bori se za neke principe. I ja bi voleo da se covek aktivnije ukljuci, ali mislim da bas zbog te iskrenosti i impulsivnosti ne bi mnogo uradio, raja voli demagoge, kilavce i grobare.
 
José Luis Torrente:
Pa to kazem.Napisao si da nije posten aliz ato sasipa istinu u lice.Kako neko ko je neposten,lopovcina,mafijas ,umesan u sve i svasta ,cije je ime spomenuto na 1000 puta u sudjenju za ubistvo Djindjica moze da sasipa istinu u lice
Da li je umešan u bilo šta - ja ne znam, ali ako me pitaš da li više verujem Bebi ili zemunskim narko-dilerima, onda je jasno zašto nemam ništa protiv Bebe. Uostalom, ako je bilo šta od tih optužbi tačno, zašto ga ne uhapsi sadašnja vlada, kad drže sve, od benzinskih pumpi do sudstva?
 
Registra.:
Pa u pravu je dečko, zašto tako? Popovića niko nije demantovao.

Godinama slušamo priče i pričice, što javno, što od usta do usta o Bebi, Čedi i ne mogu da se setim više svih imena, a nikome ništa ne fali. Svi na slobodi, uživaju, rade svoj posao, u vlasti nikome ne pada na pamet da pokrene bilo kakvu istragu, a ako je i pokrenuta, stoji u nečijoj fioci i ugledaće svetlo dana kad slučaj zastari.

Stvarno je da se čovek zapita ko ovde nije normalan.

Mi svi znamo i tvrdimo da je Beba kriminalac, Čeda kriminalac, Peconi, Mišković... svi redom su kriminalci, a svi na slobodi? :shock: Nešto tu nije kako treba, ne čini li ti se?

Radikali stalno mašu nekim dokazima, za sve i svakoga. Zašto makar oni, ako ih imaju ne podnesu nadležnima?

Pa ko je ovde lud?

Meni se sve čini da smo mi, kad dozvoljavamo da nas takvima prave.
E za Mishkovica si malo pobrkala lonchice...za njega bajni i sjajni poshtenjachine iz LDP-a tvrde da je lopov,ne znam za Radikale...ali im zato isto tako bajnima sjajnima i poshtenima ne smeta da brane od"nerazumnih napada poshtenog srpskog biznismena"Stanka Subotica"Caneta"
Ko o chemu,LDP o poshtenju.
 
Jakobinac:
Naravno da je posten. Imas dokaze za suprotno?
Da nije posten slizao bi se sa udbasko-mafijaskom nomenklaturom u Srbiji i zaradio sto puta vece pare. Ovako povremeno saspe olosu sve u facu i bori se za neke principe. I ja bi voleo da se covek aktivnije ukljuci, ali mislim da bas zbog te iskrenosti i impulsivnosti ne bi mnogo uradio, raja voli demagoge, kilavce i grobare.
Upravo, toga se i ja bojim, da je čovek shvatio da nema šanse kod ovakvog nedotupavog naroda, i otišao negde da živi svoj život u tišini...
 
I to shto Berbi "nisu"nishta nashli ne znachi da je poshten..koliko je meni poznato ni jedan od vetjih budza SPS ere nije zaglavio robiju zbog lopovluka.
Da li to onda znachi da su i svi oni bili poshteni?
 
Derer:
E za Mishkovica si malo pobrkala lonchice...za njega bajni i sjajni poshtenjachine iz LDP-a tvrde da je lopov,ne znam za Radikale...ali im zato isto tako bajnima sjajnima i poshtenima ne smeta da brane od"nerazumnih napada poshtenog srpskog biznismena"Stanka Subotica"Caneta"
Ko o chemu,LDP o poshtenju.


Nemam pojma zašto ja i LDP, ako je to bila namera. Ako nije, sorry.

A što se tiče gore pomenutih "biznismena", da budem iskrena - svi su mi isti.

Ja samo pitam i zaista mi nije jasno, kako to da su Beba, Čeda i ostali i dalje na slobodi pored tolikih dokaza koje država i gradjani imaju, a koji mogu da ih diskredituju i dokažu krivicu?

Samo to ne razumem. Sve dok se takve stvari rešavaju po kuloarima i na ovakvim mestima kao što je pdf Politika, nije dobro. Biće dobro onda kad dodju na sud.

A, veruj mi, jedva čekam da dodju, ne samo oni, nego i još mnogo njih.
 
Registra.:
Pa u pravu je dečko, zašto tako? Popovića niko nije demantovao.

Godinama slušamo priče i pričice, što javno, što od usta do usta o Bebi, Čedi i ne mogu da se setim više svih imena, a nikome ništa ne fali. Svi na slobodi, uživaju, rade svoj posao, u vlasti nikome ne pada na pamet da pokrene bilo kakvu istragu, a ako je i pokrenuta, stoji u nečijoj fioci i ugledaće svetlo dana kad slučaj zastari.

Stvarno je da se čovek zapita ko ovde nije normalan.

Mi svi znamo i tvrdimo da je Beba kriminalac, Čeda kriminalac, Peconi, Mišković... svi redom su kriminalci, a svi na slobodi? :shock: Nešto tu nije kako treba, ne čini li ti se?

Radikali stalno mašu nekim dokazima, za sve i svakoga. Zašto makar oni, ako ih imaju ne podnesu nadležnima?

Pa ko je ovde lud?

Meni se sve čini da smo mi, kad dozvoljavamo da nas takvima prave.


Normalno da nije kako treba.A to je zato sto Srbijom vladaju majmuncine i lopovi i svi su povezani kao creva.Koliko samo u skupstini cujes raznih optuzbi da je neko od politicara ili raznih tajkuna ukrao nesto pa nikom ne pada na pamet da ispita to a o raznim optuzbama koje se iznose po novinama i televiziji i da ne pricam.Uz to taj Beba i Ceda imaju mocne zastitnike iz inostranstva a posto ovde niko nema m_uda takvi i dalje slobodno setaju umesto da su iza resetaka.
 
José Luis Torrente:
Normalno da nije kako treba.A to je zato sto Srbijom vladaju majmuncine i lopovi i svi su povezani kao creva.Koliko samo u skupstini cujes raznih optuzbi da je neko od politicara ili raznih tajkuna ukrao nesto pa nikom ne pada na pamet da ispita to a o raznim optuzbama koje se iznose po novinama i televiziji i da ne pricam.Uz to taj Beba i Ceda imaju mocne zastitnike iz inostranstva a posto ovde niko nema m_uda takvi i dalje slobodno setaju umesto da su iza resetaka.


Verovatno si u pravu, ali to samo znači da smo još bliže dnu nego što sam mislila. :-(

Ili su svi pomenuti sposobne poštenjačine, a mi smo ljubomorni, ili ih ova država štiti iz ko zna kojih razloga, trećeg nema. :wink:
 
Овде су стварно многи наивни, или, у фазону: "како мали перица замишља..."

Ако верују да је ИКО од тих политичара, и осталих око њих, поштен.

Само се ствари "извлаче" или не, већ према потреби, и како коме одговара.
 
Norma Kampl:
Овде су стварно многи наивни, или, у фазону: "како мали перица замишља..."

Ако верују да је ИКО од тих политичара, и осталих око њих, поштен.

Само се ствари "извлаче" или не, већ према потреби, и како коме одговара.



Niko ovde nije naivan, ali odbijam da prihvatim da živim u državi u kojoj osvedočeni kriminalci (ako to jesu) šetaju potpuno slobodno, bez imalo bojazni da će nešto od dokaza koje bilo ko ima protiv njih, završiti u policiji.

Taj Popović, o kome, moram da priznam, veoma malo znam, bezmalo ništa, nije na vlasti, ne znam ni da je u opoziciji. Šta nadležne sprečava da protiv njega izvedu dokaze i da ga sud osudi onako kako zaslužuje?

Ako i vladajuća koalicija, ili bar njen deo, nešto zna, a ne iznosi u javnost - šta je onda ovo? Država, vrtić, šta...?
 
José Luis Torrente:
Uz to taj Beba i Ceda imaju mocne zastitnike iz inostranstva a posto ovde niko nema m_uda takvi i dalje slobodno setaju umesto da su iza resetaka.
O kakve li gluposti! Jel bese taj Torente - glupa ruka zakona. E ovaj je glupa ruka foruma.
Ceda i Beba jedini smetaju svim ostalim politickim strankama i apsolutno svi, od DS-a do Smradikala bi se upisali od srece kada bi ih videli iza resetaka. Pri tome niko u medjunarodnoj zajednici ne bi prstom mrdnuo jerbo od pomenute dvojice nemaju nikakvu korist u Srbiji - imaju 5% podrske.
Zasto se to ne uradi. Pa zato sto bi Ceda i Beba izasli iz bajboka neuporedivo popularniji, kao zrtve politickog progona, nekoliko dana nakon hapsenja. Vlast im nije nasla ni crno ispod noktiju, inace bi davno bili na mardelju.
 

Back
Top