Kog fudbalera najviše mrzite?

sarabubasara

Poznat
Poruka
9.927
E ovako...svi imamo omiljene fudbalere(skoro svi),ali koga fudbalera NE PODNOSTITE,mrzite iliti najmanje volite.
Meni su to:
1.Nikola Zigic(ajde sad,bacajte kamenje na mene,ali ga ne podnosim.Osoba koja mora u utakmici da zaradi crveni karton i tako ne igra za reprezentaciju,ne zna sta ce sa nogama nego samo udara glavom).
2.Andry Shevcenko(tvrde da je on zajedno sa Terryem ''otjerao Murinha'' tako sto su njih dvojica posli kod RA i zalili se na Mourinhov rad,dok je Shevcenko prevodio.Inache,nije zbog toga nego jer bi svaka budala dosad naucila da igra engleski fudbal,ali on neche.Plus su bile price da je ucjenjivac itd...jednostavno ga ne volim.Trebao je da ostane u Milanu i da cuti).
3.Deko(on bi trebao da je na prvom mijestu,ali posto ne pisem po redu samo da dodam:da je jedno *****).
4.Marco Materazzi(on bi zapravo trebao da je na prvom mijestu.Trebam li da kazem zasto?)
5.Khalid Bouhlarouz(necu da trosim vrijeme na objasnjavanje zasto ga ne volim).
6.Paulo Ferreira(ahhh....jer nema pojma da igra!).
 
E ovako, ne mrzim nijednog, ali ima ih dosta koje ne "mirisem" :

1.Gatuzo (na stranu to sto voli Milan i sto je veran k'o pas, ali mislim da je promasio sport)
2.Sevcenko (k'o razume shvatice)
3.Materaci (zato sto je go.vance malo, ljigavo)
4.Runi (zato sto misli da je bog i batina. Secam se kad je bacio kopacke kad ga je dekica zamenio)
5.Zigic (jednostavno je precenjen)
 
sarabubasara:
E ovako...svi imamo omiljene fudbalere(skoro svi),ali koga fudbalera NE PODNOSTITE,mrzite iliti najmanje volite.
Meni su to:
1.Nikola Zigic(ajde sad,bacajte kamenje na mene,ali ga ne podnosim.Osoba koja mora u utakmici da zaradi crveni karton i tako ne igra za reprezentaciju,ne zna sta ce sa nogama nego samo udara glavom).
2.Andry Shevcenko(tvrde da je on zajedno sa Terryem ''otjerao Murinha'' tako sto su njih dvojica posli kod RA i zalili se na Mourinhov rad,dok je Shevcenko prevodio.Inache,nije zbog toga nego jer bi svaka budala dosad naucila da igra engleski fudbal,ali on neche.Plus su bile price da je ucjenjivac itd...jednostavno ga ne volim.Trebao je da ostane u Milanu i da cuti).
3.Deko(on bi trebao da je na prvom mijestu,ali posto ne pisem po redu samo da dodam:da je jedno *****).
4.Marco Materazzi(on bi zapravo trebao da je na prvom mijestu.Trebam li da kazem zasto?)
5.Khalid Bouhlarouz(necu da trosim vrijeme na objasnjavanje zasto ga ne volim).
6.Paulo Ferreira(ahhh....jer nema pojma da igra!).


Ne podnosi Zigica zato sto je skuplji od cijele crnogorske reprezentacije x 10 !
 
C.RONALDO
36_19_71-1.gif
 
Sto se tice stranaca sve volim neke manje neke vise ali daleko od toga da ih mrzim...
Sto se tice nasih to su definitivno Koroman (dobar igrac ali mi je tako antipatican ....fuj ) i naravno Predrag Lazic (decko nema veze, svaku loptu koju primi , da kazem kod korner zastavice, izgubi je jer pokusava da dribla i izvodi neke finte a nema blage veze....postoje momenti kada je odlican ali to nije fudbaler) oni su mi prvi pali na pamet... :evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted:
:lol: :lol: :lol:
 
@Donalde,duhovito.Slazem se sa Jekom da je precijenjen,dok je Vidic meni barem, taman na mijestu.Cak i Jeka koja je srpkinja to kaze.A to sto si ti iskompleksiran i sto i dalje patis od sindroma da se svi osjecamo kao ti i da svi jos uvijek razgovaramo o takvim temama kao ti.Iskreno,meni je Vucinic bolji igrac od Zigica,ali npr.vIDIC je mnogo bolji od cijele odbrane CGa.A i dobar je defanzivac uopste.
jEKo,ne volis gatuza?ja ga bas volim,jedan od rijetkih italijanskih fudbalera koji su mi simpa.
 
1. Marko Pantelic...igrao ok taj fudbal, ali je seljacina da nema vece, ne mogu da ga slusam, a non-stop daje neke intervjue...ako mozda cita ovo onda neka cuje: " Pantelicu ne progovaraj, glup si k'o ****!".
2. Nemanja Rnic...operisan od fudbala, i ocigledno psihicki nestabilna licnost...
3. Materaci...sta reci...
4. Denilson ... od njega sam previse ocekivao...a on je samo smrdeo u onom Betisu...nije da ga mrzim...nego sam se ispalio u vezi njega pa eto...
5. Pipo Inzagi ... ubija mi zelju za gledanjem fudbala
 
@sarabubasara Ma pusti Donalda, niko o tome vise i ne prica.To je glupo pominjati. Do juce smo bili isti,a sad odjednom Srbi mrze Crnogorske igrace i obrnuto. Nema od toga nista.
A sto se Gatuza tice, nije da ga bas u potpunosti ne volim, ali mi se ne svidja njegov stil igre. Nekako mi je previse gorila. A ja od Italijana onako simpatisem Totija. Svidja mi se sto iako je imao razne ponude on ostao u Romi.
 
sarabubasara:
E ovako...svi imamo omiljene fudbalere(skoro svi),ali koga fudbalera NE PODNOSTITE,mrzite iliti najmanje volite.
Meni su to:
1.Nikola Zigic(ajde sad,bacajte kamenje na mene,ali ga ne podnosim.Osoba koja mora u utakmici da zaradi crveni karton i tako ne igra za reprezentaciju,ne zna sta ce sa nogama nego samo udara glavom).
2.Andry Shevcenko(tvrde da je on zajedno sa Terryem ''otjerao Murinha'' tako sto su njih dvojica posli kod RA i zalili se na Mourinhov rad,dok je Shevcenko prevodio.Inache,nije zbog toga nego jer bi svaka budala dosad naucila da igra engleski fudbal,ali on neche.Plus su bile price da je ucjenjivac itd...jednostavno ga ne volim.Trebao je da ostane u Milanu i da cuti).
3.Deko(on bi trebao da je na prvom mijestu,ali posto ne pisem po redu samo da dodam:da je jedno *****).
4.Marco Materazzi(on bi zapravo trebao da je na prvom mijestu.Trebam li da kazem zasto?)
5.Khalid Bouhlarouz(necu da trosim vrijeme na objasnjavanje zasto ga ne volim).
6.Paulo Ferreira(ahhh....jer nema pojma da igra!).
mogu samo da kazem da se vrlo i veoma razumes u problematiku, Zigic je verovatno dao
vise golova nogom nego li glavom, al' ajde.
a C,Ronaldo i Nadj dva neprevazidjena!
 
peachwise:
mogu samo da kazem da se vrlo i veoma razumes u problematiku, Zigic je verovatno dao
vise golova nogom nego li glavom, al' ajde.
a C,Ronaldo i Nadj dva neprevazidjena!

Samo se ti nemoj praviti pametan! Ti sad hoces da hvalis Zigica kako daje vise golova nogom nego glavom????????????? Pa 90% golova se postize nogom. Zamisli samo da Zigic ima vise golova postignutih glavom.
I samo mi reci kakvih kvaliteta on ima osim skok igre?
 
TEP3A:
Samo se ti nemoj praviti pametan! Ti sad hoces da hvalis Zigica kako daje vise golova nogom nego glavom????????????? Pa 90% golova se postize nogom. Zamisli samo da Zigic ima vise golova postignutih glavom.
I samo mi reci kakvih kvaliteta on ima osim skok igre?
pa, nemoj samo da se ljutis, ovo je odgovor na ono da ne zna nogom,
a o kvalitetima govori njegova cena na trzistu!
 
ju ne mogu da verujem da vi jos uvek verujete u te price o shevchenku......................... znaci pre cete verovati lazima bezobraznih engleskih tabloida nego onome sta za njega kazu (ali stvarno) njegovi saigraci i u milanu a i u celziju i reprezentaciji.......


i to za gatuza da je promasio sport nije na mestuu....ne postoji ni jedan trener koji ga ne bi stavio u prvu postavu svog tima .... a i da ga malo pratite videli biste da je mnogo popravio tehniku igrajuci za milan....a na borbenosti nije izgubio nista.............
 
Ne kazem ja da je Zigic toliko los(znala sam da to nisam trebala da napisem),ali da je precijenjen JESTE.Vise me nervira to sto dobija crvene nego to sto daje dosta golova glavom,ne zna sta ce s nogama i mislim da nije dobar tehnicar.
MENI NIJE NA MJESTU TO STO PLJUJETE C.RONALDA!I meni je antipatican UZASNO,ali vidjela sam ga kako igra a vjerujem da ste ga i vi vidjeli.Odlican igrac.
p.s. u vezi sevcenka,vidjela sam ga kako igra u celziju.Nije da je los,daleko od toga,ali ako uporedimo kako je igrao u Milanu i kako igra u Celziju...nije bas kako treba.Kad sam ga gledala protiv Barselone,vidjela sam da je imao manjak samopouzdanja,zamalo nije zaplakao.Za njega je bilo bolje da ostane u Milanu.Za njegovu ''psihu''.
 
@.pissbottleman Ja ne kazem da je Seva los, ali znas kako kazu:"U svakoj lazi ima pola istine". Pa tako i ovde. Normalno da je bio nezadovoljan iako nije imao pravo na to kad se uzme u obzir njegova igra. Mada, call me crazy, ali ja se i dalje nadam sto se njega tice Sto se Gatuza tice jedina stvar koju ne volim kod njega je to sto je mnogo ostar igrac i sto nekada ide namerno da povredi igraca. Generalno ne volim takve igrace.

@peachwise
Cena na trzistu nista ne dokazuje. A kvaliteti su mu ti sto je visok, ponekada se jednostavno nadje na pravom mestu u pravo vreme pa potrefi nesto. Ali vidi se da nema neku tehniku. Ja mislim da on nece biti nista bolji nego sto je sad, samo moze da se pogorsa.

@sarabubasara
Slazem se za Kristijana. I meni se ne svidja, ne svidja mi se ni to sto je ponekad kao baletan, ali decko zna da igra. Kakav Zigic, kakvi bakraci. Trenutno nijedan igrac njegovih godina mu nije ravan.
 
Blage veze ti nemas kako Zigic igra, za igraca njegove visine on je odlican tehnicar, nijesi vidjela gol koji je dao Romi sa 30 metara, pa ovi tvoji irvasi u zivotu nece postici takve golove!!!! Sve ste rekli izjavom da su Savicevic i Mijatovic bolji igraci od Dzajica !!! A ti igrace ocenjujes po praznim pricama, baziranim na "zutoj stampi" i carsijskim pricama "rekla-kazala", i jos u to mijesas nacionalizam, rasnu i vjersku netrpeljivost !
 
Ne mrzim nikoga, ali mi je npr. Raul totlani degenerik,kao i Kasano. Gledah neko vece Vijerija,pa to je bilo tuga da tuznije ne moze. Ja bih ga pretrcao sa sve loptom. A bio je SILA...samo se bruka sada.
Gerard mi je totalno precenjen.
 
@ jeka.... ajde molim te zamisli situaciju u kojoj shevchenko prevodi abramu kako je terri nezadovoljan murinjom ???!!!!!!!!!

ako je pola te price istinito sigurno se ta polovina ne odnosi na shevchenka.... pa koliko su puta tabolidi nesto pisali i onda kada im sheva ili celzi zaprete tuzbom oni povuku celu pricu,a ne pola price.... sigurno da je bio nezadovoljan, ali on nikada ne bi uradio tako nesto. nikada !

ja sam gledao ukrajina-italija i celzi - rozenborg i u obe utakmice je bio najbolji...a mancester nisam gledao dok je on igrao,tako da ne znam................... ali u svakom slucaju moze on jos bolje sigurno....i ja bih voleo da nikada nije otisao iz milana
 
@Pissbottleman
Ma nisam rekla da verujem u tu pricu, ti si bas nasao najbizarniju da navodis,ali mislim da mu i nije nesto mnogo krivo sto je Murinjo otisao. Nije tajna da se bas i nisu nesto slagali, a i kako bi se slagali kad je Seva zeleo vecu minutazu, a Murinjo mu nije davao.

@DONALD.
Ma molim teeee....Sad ispada Zigic genijalno igra? Kako da ne. Najveci kvalitet mu je visina i to sto izmedju ostalog i zna kako da padne. 80% penala koji su svirani Rasingu su svirani zato sto je njega neko pokosio. A sudija odmah dosudi penal, jer vidi da se ova zirafa pruzi koliko je dug...A voleo bi on da igra za "moje" irvasem itekako... A sto se tog gola tice i slepac nekad potrefi nesto pa tako i on...
A ne znam ko je ovde prvi pomenuo nacionalnu netrepeljivost.
 

Back
Top