hipoteticki...

ja bi':


  • Ukupno glasova
    15
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.346
sta biste vi uradili da posumnjate da vas decko/devojka vara tako sto mu proverite poruke u telefonu i nadjete neko cudno ime sacuvano u imeniku? i da li ste to nekada uradili?
molim samo iskrene odgovore...
pozzz...
 
rile_laki_oblak:
sta biste vi uradili da posumnjate da vas decko/devojka vara tako sto mu proverite poruke u telefonu i nadjete neko cudno ime sacuvano u imeniku? i da li ste to nekada uradili?
molim samo iskrene odgovore...
pozzz...
slucajno naisao na poruku...proverio...raskinuo...kucka...
 
rile_laki_oblak:
sta biste vi uradili da posumnjate da vas decko/devojka vara tako sto mu proverite poruke u telefonu i nadjete neko cudno ime sacuvano u imeniku? i da li ste to nekada uradili?
molim samo iskrene odgovore...
pozzz...

Bilo mi je slatko sto je stavio u imenik za tu devojku ime koje sam joj ja smislila i onda sam se i setila kako je to bilo, i kada je to bilo, i da sam se ja u stvari prvo muvala sa njim kad je imao 17 godina, pa sam ga ja ostavila za kasnije da idemo dalje da ne bih zavodila maloletnika.... To ime je Hari Poter. Ha ha ah aha ha, mozete li da zamislite devojku koja lici na Harija Potera, s tim sto je pravi Hari cist, i uredan, i koliko toliko moderno se oblaci, tako da kazem... Odusevila sam se kad sam nasla Harija u imeniku, u stvari nisam ga nasla u imeniku, nego sam videla da hari zove kad je Nemanji zazvonio telefon.
 
prestani da pusis za stvarno... u RL... to vam znaci Rile Love... ima onaj igrac sto se zove love... al je on vagner... nebitno... jedan mi je lik jednom rek'o sledecu stvar: zasto pusis? to nije dobro za tvoje zdravlje, za tvoje telo i za tvoj novcanik... a ja ne pusim bas mnogo... samo kad cvrcnem neku u kafani, pa mi dodje tako... al' uvek namestim tako da mi se vidi zub... ne zaboravljam svoje prednosti u odnosu na druge... kao disko kugla... koja sija zlatnim sjajem...
 
mozes na primer da uzmes partnerov mobilni i da mu preturas
i ako vidis nekog sumnjivog, ti ga optuzi za prevaru
a nee
zbog toga ces vise da pusis
e ne znam odgovor
 
rile_laki_oblak:
sta biste vi uradili da posumnjate da vas decko/devojka vara tako sto mu proverite poruke u telefonu i nadjete neko cudno ime sacuvano u imeniku? i da li ste to nekada uradili?
molim samo iskrene odgovore...
pozzz...

Inace nemam 3p da mu brljam po telefonu,ali ako bih 'slucajno' naisla na nesto tako....nemam pojma...sada imam razne teorije,ali to su ipak samo teorije...Ako misli da mu oprostim trebao bi da ima valjano opravdanje,ali mislim da ne bih mogla da predjem preko toga! Bar ne ponovo.... Jesam jednom.... I mnogo me je bolelo... Uzas!!! Ali onda sam se posle mesec i po dana pomirila sa njim, i shvatila da sam s njim samo iz hira! Da nahranim svoj ego! I moram vam priznati da sam uzivala kada sam raskinula-na neki nacin(da se ne lazemo).... I sada smo dobri drugari, ali meni je to ipak uvek negde tamo u mozdanim vijugama :-D :-D
 
Hipoteticki:Koji vam je vise sa tim mobilnim.. da imam dechka... aaaaa imacu..:-D vodila bi racuna o njegovoj kiti i njemu .. ebalo bi mi se za njegov mobilni telefon.Kao i njemu za moj..ne bi imao vremena da misli na njega ni sta pise u njemu..:-D
 
rile_laki_oblak:
sta biste vi uradili da posumnjate da vas decko/devojka vara tako sto mu proverite poruke u telefonu i nadjete neko cudno ime sacuvano u imeniku? i da li ste to nekada uradili?
molim samo iskrene odgovore...
pozzz...


kopanje po tudjim dzepovima telefonima kopmjuteru ili slicno je odlika primitivizma i kada bih znala da moj partner to meni radi...momentalno bi dobio sut kartu!
kako li izgledaju ljudi koji se bave takvim nebulozama?
 
rile_laki_oblak:
sta biste vi uradili da posumnjate da vas decko/devojka vara tako sto mu proverite poruke u telefonu i nadjete neko cudno ime sacuvano u imeniku? i da li ste to nekada uradili?
molim samo iskrene odgovore...
pozzz...

Убила бих се из момента и без опроштајне поруке...кад се, кретен, усуђује да има нечије ''чудно име'' у телефону...
 
hmmm...potrebno mi je malo vise od jednog sumnjivog imena i poruke u tel da bih nesto konkretno preduzela....
ali recimo,hipo nesto:lol: da bi posle toga ocelavio...tj pocupala bih mu svu kosu sa glave a i dalje:mrgreen:
 
topmodelsica:
Bilo mi je slatko sto je stavio u imenik za tu devojku ime koje sam joj ja smislila i onda sam se i setila kako je to bilo, i kada je to bilo, i da sam se ja u stvari prvo muvala sa njim kad je imao 17 godina, pa sam ga ja ostavila za kasnije da idemo dalje da ne bih zavodila maloletnika.... To ime je Hari Poter. Ha ha ah aha ha, mozete li da zamislite devojku koja lici na Harija Potera, s tim sto je pravi Hari cist, i uredan, i koliko toliko moderno se oblaci, tako da kazem... Odusevila sam se kad sam nasla Harija u imeniku, u stvari nisam ga nasla u imeniku, nego sam videla da hari zove kad je Nemanji zazvonio telefon.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: vr`. :lol:
 
Evo iz jedne veze moja ispovest:
Pročitala jednom poruku, ali pre toga ništa nisam posumnjala. Sasvim slučajno, umesto svoju, rođendansku poruku (imam maniju da čitam sopstvene poruke ili da gledam koje moje poruke ljudi čuvaju :) ), otvorim poruku od njegovog druga. Kad tamo - u rođendanskoj želji - da ''padne'' neka od nas dve, imenjakinje. I sačekam ga da se vrati sa trčanja - pitam ga kroz osmeh koja je ta druga koja treba da padne, on se malo zbunio, upetljao, pa kao ''šala''... bilo je lako iskontruisati laž s obzirom na to da gospođica i ja imamo ista imena... i ja prihvatim priču i zaboravim na nju... dok se ne dese neke stvari za dva-tri meseca i meni se slože kockice...
Nije me prevario sa njom, ali mi je provukao kroz priču o razlozima našeg raskida.
Da sam bila malo mudrija, da sam znala da je ona u igri bila mnogo pre tog njegovog rođendana, svakako bi i moje ponašanje bilo drugačije, samim tim i drugačiji rasplet...

Ali baš slatko što se isto zovemo. :) :D

Ko vara drugog, vara prvenstveno - sebe! Eto, ja se vodim time i... daleko ću da doguram... :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top