Gde na kupanje u aprilu/maju

thefluke

Početnik
Poruka
28
Postovani Forumasi,

planiramo da sa klincima (blizanci koji ce tada imati 1 godinu) odemo negde gde je moguce kupanje na moru. Pomozite nam da sa savetima gde da odemo. Videli smo da je moguce otici na: Sejsele, Maldive, Tajland, Dubaji ali nam je ipak potrebna potvrda za to. Kakvo je stanje sa Egiptom (Hurgada ili Sharm el seik).

Unapred hvala.
 
Postovani Forumasi,

planiramo da sa klincima (blizanci koji ce tada imati 1 godinu) odemo negde gde je moguce kupanje na moru. Pomozite nam da sa savetima gde da odemo. Videli smo da je moguce otici na: Sejsele, Maldive, Tajland, Dubaji ali nam je ipak potrebna potvrda za to. Kakvo je stanje sa Egiptom (Hurgada ili Sharm el seik).

Unapred hvala.


U tom periodu je idealno vreme kad je u pitanju Egipat.
Ja sam bila za Novu godinu, lepo sam se iskupala, s obzirom da je to najtoplije more na svetu, ali zaista.
A drugarica u aprilu kad je bilo znatno toplije, zapravo od juna meseca pocinju velike vrucine, kad vam ne bih savetovala da idete, tako bez brige, lepo se provedite!!!! ;)

 
Postovani Forumasi,

planiramo da sa klincima (blizanci koji ce tada imati 1 godinu) odemo negde gde je moguce kupanje na moru. Pomozite nam da sa savetima gde da odemo. Videli smo da je moguce otici na: Sejsele, Maldive, Tajland, Dubaji ali nam je ipak potrebna potvrda za to. Kakvo je stanje sa Egiptom (Hurgada ili Sharm el seik).

Unapred hvala.

Ako planirash u maju, onda bi ti savrsheno odgovarala grcka
 
Ma ja sam se prošle godine kupala u Tunisu, krajem aprila, u moru. Jeste da za ulazak u more treba biti hrabar, u to vreme, ali i nije tako strašno. Mislila sam da je u Atini malo toplije u aprilu, i nadam se da nema vetra kao u Tunisu.
Tu je unutrašnji bazen. Za sunčanje će biti dobro.
 
Moja drugarica je prosle godine bila u Tunisu,a ja u Egiptu, u isto vreme pocetkom maja, ja sam se kupala u moru a ona ne.Obilaskom Aleksandrije koja se nalazi na Sredozemnom moru mogu sa sigurnoscu da zakljucim da nema kupanja u tom periodu.Crveno more je u maju toplije nego Jadransko more Ili Jonsko u avgustu.Inace bili smo u Hurgadi i Kairu.
 
Da je crveno more toplije od sredozemnog nema dileme. Sezona za kupanje u aprilu i maju u sredozemnom moru nije. Ali je u Portu za vreme uskršnjih praznika prošle godine bilo kupača. Naravno da deci nisam dozvolila ulazak u more jer je voda još hladna tada, ali je odraslih bilo u vodi, i ne baš mali broj.
 

Back
Top