POCEO RAT SA IRANOM...

slavishans:
Ništa neverujem dok ne vidim dopremanje američkih leševa u Ameriku! :twisted:

a072.gif
a072.gif
a072.gif
a072.gif
a072.gif

d030.gif
d060.gif

Već vidim kako Bob Dilan i Erik Klepton štimaju gitare!!! :twisted: :twisted: :twisted:
 
Mislim zapravo da je i posle toga šansa za rat veoma mala, recimo 10%. Iran je mnogo jači protivnik od Iraka, ima veću armiju i homogeniji etnički sastav. Dalje, Amerikanci su u velikoj meri siti ratovanja, stanje u Iraku je daleko od dobrog, a i u Avganistanu imaju sve ozbiljnije probleme.
 
nesha taxista:
Ti se vidim standardno raduješ kovčezima, ali moraću da te razočaram: neće biti rata u Iranu narednih godinu dana.

хе-хе-хе
А што мислиш да је разочарење? Иран ће дотле имати могуће нуклеарну бомбу, па самим тим ће бити безбедан (као и Кореја). Оно са ковчезима је више ради зезања домаћих "Американаца".
Све можемо рећи само не да време ради за Американце. Дакле, више ми одговара да не буде тамо рата. А и што бих ја волео да некога бомбардују као и мене што су бомбардовали?

Иначе ето у нечему да се сложим са тобом. Напредујеш... можда до краја дана схватиш да атлантскоевро интегравције имају алтернативу ;)
 
nesha taxista:
Mislim zapravo da je i posle toga šansa za rat veoma mala, recimo 10%. Iran je mnogo jači protivnik od Iraka, ima veću armiju i homogeniji etnički sastav. Dalje, Amerikanci su u velikoj meri siti ratovanja, stanje u Iraku je daleko od dobrog, a i u Avganistanu imaju sve ozbiljnije probleme.
sve je to nishta u poredzenju sa
CENOM NAFTE, PADOM VREDNOSTI DOLARA, RECESIJOM AMERICHKE PRIVREDE I EKONOMIJE
mislim da che nova partija velike igre uskoro otpocheti
 

Back
Top