Albanci na jugu Srbije traže NATO za svoju sigurnost

Lacibg

Buduća legenda
Poruka
26.498
Upravo sam čuo ovu vest na televiziji. Ne znam detalje ... ali mi je dovoljno, da svoje mišljenje o Amerikancima, NATO-u potvrdim.
c004.gif
 
A stvarno su bezobrazni. U rusenju one njihove intifade 2001 nije poginuo nijedan civil, posle rata im je cak dozvoljeno da ubijenom vodji UCPMB podignu spomenik u sred Preseva, skoluju se na albanskom, imaju multietnicku policiju, slobodno isticu albanska znamenja, cak im se oprosti kad povremeno sa koje drzavne zgrade skinu zastavu Srbije (sto je krivicno delo, da se razumemo). Jos samo fali da im kompletna Vlada sa sve Koordinacionim telom za Jug Srbije dodje na noge & odradi im felacio.

Ugrozeni doope moje.
 
najbolja reakcija bi bila da se zbrisu sa lica zemlje i ti sa juga Srbije i oni sa KiM.
Balegari sugavi dosli iz pecina albanskih i onda ovde ladili m_uda ,razmnozavali se kao stakori a ostatak SFRJ im slao kao finansijsku pomoc i izdrzavao a oni maltretirali svakoga ko nije siptar.
SRBIJA AKO PRVOM PRILIKOM KAD JOJ SE UKAZE SANSA NE SRAVNA SA ZEMLJOM TA G_OVNA DEBELO CE POGRESITI
 
José Luis Torrente:
najbolja reakcija bi bila da se zbrisu sa lica zemlje i ti sa juga Srbije i oni sa KiM.
Balegari sugavi dosli iz pecina albanskih i onda ovde ladili m_uda ,razmnozavali se kao stakori a ostatak SFRJ im slao kao finansijsku pomoc i izdrzavao a oni maltretirali svakoga ko nije siptar.
SRBIJA AKO PRVOM PRILIKOM KAD JOJ SE UKAZE SANSA NE SRAVNA SA ZEMLJOM TA G_OVNA DEBELO CE POGRESITI

To smo vec probali.Nije islo :wink:
 
e sto ti je zivot, vi naivni, dobrodusni, hriscansko-samilosni.... a svet lud, veruje tamo nekim divljacima bez ikakvih dokaza i onda optuzuje srbe za neke nebitne sitnice sto se tice krsenja prava na zivot tamo nekih.... a bogme i ovamoi onamo.... bas vas zalim.... ne mislim dirketno na presevsku dolinu, radi se uopste o lazima koje zapad prihvata kao istinu ovih par decenija.
ps. samo procitajte par postova nekih forumasa pa ce vam biti jasna vasa bratska ljubav prema svim zemljama [narodima] koje vas okruzuju
 

Back
Top