Izgubljene polovine- mit/istina?

LAURA8:
da li je nasa teznja da se zavaravamo postojanjem nase tzv. izgubljene polovine u stvari teznja uzrokovana egocentrizmom ili nasledjena misterija proslosti koja u sebi krije veliku istinu?


Imam dosta iskustva u zivotu i nikada nisam ni za tren poverovala u teoriju o izgubljenoj polovini...dok prosle godine nisam srela njega. Od tada verujem itekako, samo je pitanje koliko ljudi ima tu srecu da svoju izgubljenu polovinu sretne.
 
/me is one of those few lucky ones!

Definitivno nije to izazvano egocentrizmom i cime vec, nego je susta istina, koju ne mozes da shvatis dok se ne nadjes u toj situaciji.

I jos nesto, ne treba provesti zivot trazeci tu polovinu, jer je to poput svake izgubljene stvari. Nadjes je kad je uopste ne trazis... Naravno, ukoliko imas srece...

... but I'm lucky man....
 
Incognito:
/me is one of those few lucky ones!

Definitivno nije to izazvano egocentrizmom i cime vec, nego je susta istina, koju ne mozes da shvatis dok se ne nadjes u toj situaciji.

I jos nesto, ne treba provesti zivot trazeci tu polovinu, jer je to poput svake izgubljene stvari. Nadjes je kad je uopste ne trazis... Naravno, ukoliko imas srece...

... but I'm lucky man....


Upravo tako! I ja sam svoju nasla uopste je ne trazeci, dakle sasvim slucajno.
 
navodno, po legendi, muskarac i zena su razdvojeni jer su zajedno mocni poput boga? ....... hnmmmmmm.
ili prica iz nekog filma o dve polovine jabuke ...

ne, ne bih mogao da verujem u tako nesto. znam da za mene ne postoji nijedna "idealna" kao sto ni ja nisam idealan ..... svaka ce mi zadavati probleme i svakoj cu ja zadavati probleme koje treba prevazici.

ali ako se neko oseca kao da je nasao svoju polovinu, onda mislim da je to lepo ....... ne mislim da je to neki ego-trip ili glupost :)
 
Incognito:
/me is one of those few lucky ones!

Definitivno nije to izazvano egocentrizmom i cime vec, nego je susta istina, koju ne mozes da shvatis dok se ne nadjes u toj situaciji.

I jos nesto, ne treba provesti zivot trazeci tu polovinu, jer je to poput svake izgubljene stvari. Nadjes je kad je uopste ne trazis... Naravno, ukoliko imas srece...

... but I'm lucky man....


znamo, Inco, znamo. sve si nam lepo objasnio x puta.
samo da li ona to zna? :lol: :lol:
 

Back
Top