Neprijatnost:(

Sale_CW

Početnik
Poruka
26
Zabavljam se sa djevojkom 5 mjeseci,volimo se, sve je super ali mi se neki dan dogodila uzasna stvar,otisli smo u jedan stan da vodimo ljubav,sve je islo super dok se nismo skinuli,a tada ja nisam mogao da ostvarim erekciju:(Bio sam uzasno nervozan,ali mi nije bilo toliko neprijatno jer se radi o osobi kojoj je stalo do mene,a obome nam je ovo bio prvi put.Cudim se kao mi se ovo dogodilo kada smo do tada vise puta imali 90% onog sto se podrazumjeva pod seksom,i to po razlicitim javnm mjestima i nikada nisam imao problema,pri cemu mi je i sam njen dodir bio dovoljan za erekciju,a u par navrata mi je ona svojerucno priustila orgazam.Tada nisam bio nervozan,ali to vece...Sad se osjecam grozno,i ne mogu nocu da spavam.Da li se ikome od vas to dogodilo, da li alkohol u manjim kolicinama pomaze?Inace ona je puna razumijevanja,i znam da joj taj neuspijeh nije bitan jer sam pokazao da mogu, ali sta cu kada se osjecam ko *****, a i bojim se sta ce biti sledeci put :(
 
Moze da se desi i sledeci put, pa jos jednom i jos jednom... to je sve normalno i procice.

Ne budi sujetan i ne pomisljaj da je ostavis zbog toga, da bi se zastitio od neuspeha.

To se desava mnogim muskarcima i u tvom slucaju to ce proci, ja ti garantujem, jer mozes da imas normalne erekcije.

To je zbog straha, prevelike zelje, potisnutog osecanja besa, krivice ili sta god, nekad se to muskarcima desi i bez nekog vidljivog razloga.

Pocnite normalno i dogovorite se "mozemo imati sx, a i ne moramo", opusteno da ne bude pritiska da morate imati sex, tako par puta i sve ce biti ok.

Vazno je da ona zauzme stav ok je ako budemo vodili ljubav, ok je i ako ne budemo.
I da ONA bude cvrsto uverena da ce to sve biti ok.

Kazes stalo joj je, najverovatnije je da ce ona bez problema zauzeti takav stav.

Vazno je da ne bude nikakvog pritiska da se mora i slicno. To ce sve biti ok. Daj sebi vremena.
 
Sale_CW:
Zabavljam se sa djevojkom 5 mjeseci,volimo se, sve je super ali mi se neki dan dogodila uzasna stvar,otisli smo u jedan stan da vodimo ljubav,sve je islo super dok se nismo skinuli,a tada ja nisam mogao da ostvarim erekciju:(

I meni se desilo prvi put kad sam trebao...i isto sam tako upao u lose raspolozenje.
Ali proci ce :D
To ti je vjerovatno od napetosti. Kad si napet psihicki ne moze ti se napeti onaj fizicki dio ;)
Ali kad se vremenom opustis i uvidis sve kao igru a ne kao neki vazan ispit, sve ce biti ok.
poz!
 
Hvala vam na podrsci.Ma ona je puna razumijevanja, volimo se, i nadam se da ce sve biti u redu. Jbg sad se osjecam kao da me udario brzi voz.Cim je bilo spontano sve je bilo u redu,a kada smo pokusali planirano onda se ovo dogodilo.Inace ni ne pomislja da je napustim,mozda cak i do kraja zivota.
 
ovo mene opusta u tim situacijama...

watch


pustis ovu stvar i sve ide spontano i lepo...(bar meni)...

pozz
 
vidim, svi te ovde teshe, kao sve ce biti super, ali ja iz mog bogatog iskustva tvrdim
da su sve ove ovde zene samo alatkorecive!
meni nije hteo da se digne , a ista situacija kao kod tebe volimo se( osecam to )
i prvi put onako, ona iskulira , pa drugi, treci ...
i onda smo dosli u situaciju da moram rukom da je rasteretim,
tako lupim joj samarcinu , ons dva puta oko svoje ose i glavom u radijator
a ja se onda napalio k'o krmacha pa je onako osamucenu odvalim od qrca, onog istog koji nije hteo da se digne i naravno obrisem ga o zavesu....
naravno salim se, desava se svima, bice bole a ova prica ti dodje kao jedan vid terapije
seti se ovoga kad budete imali situaciju, pa ces da vidis
ps. javi kako je bilo!
 
Sale_CW:
Zabavljam se sa djevojkom 5 mjeseci,volimo se, sve je super ali mi se neki dan dogodila uzasna stvar,otisli smo u jedan stan da vodimo ljubav,sve je islo super dok se nismo skinuli,a tada ja nisam mogao da ostvarim erekciju:(Bio sam uzasno nervozan,ali mi nije bilo toliko neprijatno jer se radi o osobi kojoj je stalo do mene,a obome nam je ovo bio prvi put.Cudim se kao mi se ovo dogodilo kada smo do tada vise puta imali 90% onog sto se podrazumjeva pod seksom,i to po razlicitim javnm mjestima i nikada nisam imao problema,pri cemu mi je i sam njen dodir bio dovoljan za erekciju,a u par navrata mi je ona svojerucno priustila orgazam.Tada nisam bio nervozan,ali to vece...Sad se osjecam grozno,i ne mogu nocu da spavam.Da li se ikome od vas to dogodilo, da li alkohol u manjim kolicinama pomaze?Inace ona je puna razumijevanja,i znam da joj taj neuspijeh nije bitan jer sam pokazao da mogu, ali sta cu kada se osjecam ko *****, a i bojim se sta ce biti sledeci put :(

Ajd ne drami, pa ko se zadovoljio od jednog sexa pa kakav on god bio il ne bio :D

Samo ne odustaj ;)
 
Sale_CW:
Zabavljam se sa djevojkom 5 mjeseci,volimo se, sve je super ali mi se neki dan dogodila uzasna stvar,otisli smo u jedan stan da vodimo ljubav,sve je islo super dok se nismo skinuli,a tada ja nisam mogao da ostvarim erekciju:(Bio sam uzasno nervozan,ali mi nije bilo toliko neprijatno jer se radi o osobi kojoj je stalo do mene,a obome nam je ovo bio prvi put.Cudim se kao mi se ovo dogodilo kada smo do tada vise puta imali 90% onog sto se podrazumjeva pod seksom,i to po razlicitim javnm mjestima i nikada nisam imao problema,pri cemu mi je i sam njen dodir bio dovoljan za erekciju,a u par navrata mi je ona svojerucno priustila orgazam.Tada nisam bio nervozan,ali to vece...Sad se osjecam grozno,i ne mogu nocu da spavam.Da li se ikome od vas to dogodilo, da li alkohol u manjim kolicinama pomaze?Inace ona je puna razumijevanja,i znam da joj taj neuspijeh nije bitan jer sam pokazao da mogu, ali sta cu kada se osjecam ko *****, a i bojim se sta ce biti sledeci put :(

...е види овако да ти кажем искрено...имао сам мање-више редовне односе од своје 16-е год са девојкама (бр није битан, али је мањи од 10) које су у 100% случајева биле искусније по том питању од мене, чак и ове мало млађе (мислим бар по броју партнера и година)...и могу да ти кажем да ми се неколико пута тако нешто десило до сада, са некима више пута, са некима ни једном...десило ми се чак једном и кад је први пут требало да спавам са једном девојком. Објашњење? Хм..па не знам...биле су више него привлачне све...чак сам и ја био поприлично опуштен...у ствари...сад некад имам осећај да бих тотално опуштено могао да шетам потпуно наг или мастурбирам нпр испред 100 жена, само да ми правила лепог васпитања то дозвољавају...:lol:
...поента...једноставно прихватиш да се дешава...и да ће ти се десити још неколико пута у животу ма колико дуго био са девојком или ма колико их имао. Кад тако поставиш ствари...смејаћеш се сам себи кад се догоди и заборавићеш за пола сата...а онда...акција...8-) :wink:
Конкретно...пошто ти је ово био први пут...не планирај ништа. Једноставно настави ти твоје дружење са твојом девојчицом скроз спонтано као и до сада, без икаквих обавеза, па кад наиђе прави тренутак...знаћеш. :wink:
P.S. Ако ти се сувише често дешава...можда треба да провериш да није чисто физичке природе...
 
Ljuba82:
...е види овако да ти кажем искрено...имао сам мање-више редовне односе од своје 16-е год са девојкама (бр није битан, али је мањи од 10) које су у 100% случајева биле искусније по том питању од мене, чак и ове мало млађе (мислим бар по броју партнера и година)...и могу да ти кажем да ми се неколико пута тако нешто десило до сада, са некима више пута, са некима ни једном...десило ми се чак једном и кад је први пут требало да спавам са једном девојком. Објашњење? Хм..па не знам...биле су више него привлачне све...чак сам и ја био поприлично опуштен...у ствари...сад некад имам осећај да бих тотално опуштено могао да шетам потпуно наг или мастурбирам нпр испред 100 жена, само да ми правила лепог васпитања то дозвољавају...:lol:
...поента...једноставно прихватиш да се дешава...и да ће ти се десити још неколико пута у животу ма колико дуго био са девојком или ма колико их имао. Кад тако поставиш ствари...смејаћеш се сам себи кад се догоди и заборавићеш за пола сата...а онда...акција...8-) :wink:
Конкретно...пошто ти је ово био први пут...не планирај ништа. Једноставно настави ти твоје дружење са твојом девојчицом скроз спонтано као и до сада, без икаквих обавеза, па кад наиђе прави тренутак...знаћеш. :wink:
P.S. Ако ти се сувише често дешава...можда треба да провериш да није чисто физичке природе...

Thanks man. Vec sam imao neke igrice sa njom i sve je bilo u redu, do onog konacnog trenutka,kada smo se skinuli jedno pred drugim.Inace ona gori i san je snova, sto se tice fizickog izgleda.Inace meni se desava da sam nervozan tako da ne mogu npr. da mokrim u pisoar, a cesto mi drhte ruke ako me neko gleda dok drzim casu:(Znam da nisam nesposoban i da nije nista fizicki,ali se bojim da se ta mentalna barijera ne pojavi ponovo. Inace hvala svima oraspolozili ste me.Posle odoh da se vidim sa mojom djevojcicom,a posto nemamo stan mozda cemo opet da se igramo po coskovima.Bojim se da nije problem strah koji se javlja kada se skinem,al valjda ce sve biti u redu.
 
Sale_CW:
Thanks man. Vec sam imao neke igrice sa njom i sve je bilo u redu, do onog konacnog trenutka,kada smo se skinuli jedno pred drugim.Inace ona gori i san je snova, sto se tice fizickog izgleda.Inace meni se desava da sam nervozan tako da ne mogu npr. da mokrim u pisoar, a cesto mi drhte ruke ako me neko gleda dok drzim casu:(Znam da nisam nesposoban i da nije nista fizicki,ali se bojim da se ta mentalna barijera ne pojavi ponovo. Inace hvala svima oraspolozili ste me.Posle odoh da se vidim sa mojom djevojcicom,a posto nemamo stan mozda cemo opet da se igramo po coskovima.Bojim se da nije problem strah koji se javlja kada se skinem,al valjda ce sve biti u redu.

Ма батице опуштено...веруј ми да та твоја цица има још веће страхове него ти пошто јој је први пут...нпр не верујем да јој је опуштено да покаже то своје сан снова тело или налази себи милион мана или сл...:)
и супер је што сте обоје толерантни...
...оно...кад 5 месеци ви нисте ништа...много је све то чврсто и фино функционише...још кад кренете ускоро да се преврћете...ма екстра...:lol:
Него...колико ти имаш година?
 
Sale_CW:
Zabavljam se sa djevojkom 5 mjeseci,volimo se, sve je super ali mi se neki dan dogodila uzasna stvar,otisli smo u jedan stan da vodimo ljubav,sve je islo super dok se nismo skinuli,a tada ja nisam mogao da ostvarim erekciju:(Bio sam uzasno nervozan,ali mi nije bilo toliko neprijatno jer se radi o osobi kojoj je stalo do mene,a obome nam je ovo bio prvi put.Cudim se kao mi se ovo dogodilo kada smo do tada vise puta imali 90% onog sto se podrazumjeva pod seksom,i to po razlicitim javnm mjestima i nikada nisam imao problema,pri cemu mi je i sam njen dodir bio dovoljan za erekciju,a u par navrata mi je ona svojerucno priustila orgazam.Tada nisam bio nervozan,ali to vece...Sad se osjecam grozno,i ne mogu nocu da spavam.Da li se ikome od vas to dogodilo, da li alkohol u manjim kolicinama pomaze?Inace ona je puna razumijevanja,i znam da joj taj neuspijeh nije bitan jer sam pokazao da mogu, ali sta cu kada se osjecam ko *****, a i bojim se sta ce biti sledeci put :(
Možda je tebe pomalo sramota od skidanja pred njom? Ako je i njoj prvi put veruj mi da je njoj još veća frka....kako izgleda, da li ti je lepa i privlačna....i slične gluposti.... Zato opusti se i uživajte....Neka fina, lagana muzika...prigušeno svetlo...i nežna predigra....videćeš da će stvari ići ko podmazane.....
 

Back
Top