zelim da te....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dragantaur

Iskusan
Banovan
Poruka
6.984
...dragi forumasi oba pola(ukljucujem i travestite),da li ste nekad pomislili ili pozeleli da tokom sexualnog cina ubijete svog partnera bilo iz ljubavi ili mrznje...meni je bivsa jednom rekla tokom sexa da ce me ubiti ako je napustim....ja je napustio,a znajuci kakvu ima narav ne smem da odem do nje da uzmem ostatak stvari sto je ostalo(ziveo sam u njenom stanu)....sigurno bi ostavio muda na njenim makazama...
ps.kako se ovde postavljaju slike na postu..imam neke zanimljive sexi crteze sto sam crtao... :-D
 
Ja kakav sam prije bih pomislio na samoubistvo :D
Ej pa slikicu postavis tako sto malo spustis klizac tamo gdje pises poruke. Pise "dodatne opcije" i medju njima je "sredite priloge".
Poz! ;)
 
Najveci problem muskaraca je sto shvataju zene bukvalno. Kad zena kaze "unistio si me, mrzim te" Muskarac pomisli aha, unistio sam je i ona me sad mrzi.

A radi se samo o tome da ste se poneli kao kreten i da je njoj doslo da se isprazni u tom momentu, tog dana ili i sledeceg dana.

Zene cesto preuvelicavaju svoja osecanja, osecanja ljubavi, tuge, besa, dok muskarci to retko ili nikako ne rade, pa zato ne razumeju taj proces kod zene.

Kad zena kaze, ubicu te, imam nervni slom, umrecu od tuge, ti si UVEK zao, ti NIKAD ne pricas o osecanjima.... itd. One to ne misle doslovce ozbiljno.

Prosto to je zenski nacin izrazavanja, volimo ponekad da preuvelicamo ono sto osecamo.

Zenama je najsmesnije kad uvide da vi ozbiljno shvatate ono sto su one rekle samo onako...
 
hehehhe, pa slicno. Kao kad vi kazete da ste u necemu bolji od vecine drugih muskaraca, itd.

Vi preterujete u hvaljenju sebe, svoje hrabrosti, uspesnosti, itd. ili/i necega sto imate, na glas ili u mislima, a mi preterujemo u izrazavanju osecanja.
 
ne znam da`l se zezas ili ne...u svakom slucaju pojavis se na vratima i trazis stvari (kao da nista nije rekla),sto kaze gossca zene malo preuvelicavaju osecanja...ne verujem da si toliko plasljiv da ne smes da odes po stvari :)
 
colle75:
ne znam da`l se zezas ili ne...u svakom slucaju pojavis se na vratima i trazis stvari (kao da nista nije rekla),sto kaze gossca zene malo preuvelicavaju osecanja...ne verujem da si toliko plasljiv da ne smes da odes po stvari :)
ima nezgodnu narav..ume da explodira u momentu...ne bojim se ali svoja muda cuvam...
 
kakva agonija..nisam ni bio u istoj...a i ona je iz Zagreba...stvari ko stvari..kupicu nove,znam da ih je bacila,posto je bacala i svoje iz hira cistog...zao mi je sto sam ostavio tamo knjigu iz anatomije,to mi je potrebno zbog slikanja i vajanja...
 
mislim da je do sada od tvojih stvari vec napravila vudu lutkice, tako da samo oprezno,
kakav si bre ti to muskarac, a? idi tamo lupi sakom o sto i reci daj moje stvari!!!
a, ako iz druge sobe izadje baja u tvojim gacama, ili sl , onda nju nabodi njega poljubi i skaci kroz prozor!
 
evo malih slika izmisljenih i istinitih dogadjaja..... :-D
 

Prilozi

  • fontana ljubavi_resize.jpg
    fontana ljubavi_resize.jpg
    64,1 KB · Pregleda: 29
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top