Samo jedna prilika je dovoljna

sdfhgkagdf


  • Ukupno glasova
    6
  • Anketa je zatvorena .
Jes.. tacno, ko jos to ne zna? Ili ko jos ne zeli s tim da se pomiri?

Tacnije i zene umeju stvarno da vole i da budu verne, malo je teze i da budu i misaono verne, ali nije nemoguce, vazno je da dobiju dovoljno pohvala od muskarca i da osete da ih postuje, da se bori za tu vezu i da im je veran.

I jos nesto veoma vazno u vezi, a to je toliko vazno da ne mogu dovoljno da naglasim:

Pricajte s vasom devojkom, pitajte je o cemu razmislja, kako se oseca u vezi toga i toga, slusajte je smireno, strpljivo, bez gledanja na sat i slicno, mazite je dok prica, po kosi po ruci ili je bar drzite za ruku.

Uverite je da je vasa veza jaka ko stena, oslobodite je strahova od trecih osoba.

Svakog dana ili bar svakog drugog treceg, posaljite joj poruku kad ne ocekuje u kojoj ce pisati nesto lepo, nevezano za sex.

Pricajte joj sta vam se desava u zivotu, nemojte da je iskljucujete.

Posle neke obicne svadje, nemojte biti tvrdoglavi.

Ne govorite joj kad je nervozna iskuliraj, opusti se, uzivaj, zar sad opet da pricamo o tome i slicne reci. Mnoge zene dobiju alergiju kad se otvore muskarcu, a on izjavi samo jednu recenicu od jedne reci i predje na drugu temu.

I jos par ideja na ovaj fazon, to ce mozda reci druge s foruma i posmatrajte cudo i transformaciju vase devojke u najbolju... Sex ce biti mnogo bolji, mnoge zene ne mogu da daju sve od sebe u nekoj vezi u krevetu ako se ne osecaju voljeno i bezbedno...

... hehhe, to je sve tako prosto, sve se svodi uglavnom na postovanje, paznju, dobar sex i pohvalu, al je vazno da se cesto primenjuje, a ne primenjuje se... i tako...
 
Ponekad neke devojka u vezi moze razmisljati ovako:
Em me zahebava, em me kritikuje, em gleda druge upadljivo, em nije dovoljno pazljiv, mislim sta me zadrzava da ne odem? Sto ne bih bar probala s nekim drugim?
Hm, onaj sto me vec dugo gleda... uh... mogla bi samo jednom da se vidim s njim i posle cu biti dobra majke mi"... i slicno.

E sad, zene su razlicite, naravno, ali u principu izadjite joj u susret i udovoljite onome sto ona trazi od vas u krevetu i van kreveta, a vecina zena ne trazi bas tako puno, kako vam se u prvi momenat moze uciniti.

I tako... hehhe... umorila se gossca, al stalno, stalno vas muci isto... vec godinu dana ista pitanja po forumu...
 
Ovo vazi za emotivnije devojke, za one koje se prvo zaljube u vas, zele da vas upoznaju, pa onda stupaju u sexualne odnose.

One koje pocinju vezu proverom u krevetu... tu se prvo morate dokazati na tom polju, a dalje u glavnom opet vazi sve isto ili bar slicno.

Ne brinite, svaka zena ce vam vremenom tacno reci ili pokazati sta ocekuje od vas. Ispunite to i mirni ste.
 
zena stalno trazi jednog muskarca koji ce zadovoljiti SVE njene zelje
dok muskarac trazi mnogo zena da zadovolje JEDNU njegovu zelju! :)
salim se :)
ali na temu....
definisi prevaru, bajo....
ima mnogo nevernih zena koje nikada nisu legle sa drugim muskarcem, kao i mnogo muskaraca koji STVARNO VOLE i pored toga sto "kresu sa strane"
dakle?
o cemu ovde pricamo?
 
Odnos muskaraca i zena u Novom Sadu je 1:5 (u "korist" zena). U Beogradu je nesto veci (predvidja se cak do 1:10, sto je meni sumnjivo) :shock: . Kad se i iz tako malog broja muskaraca oduzme procenat gay populacije zenama stvarno preostaje mali broj "potencijalnih"... i onda kad jos primenis sve sto je gossca rekla ( :!: )... NEMA SE BRINESH!!! ;)
 
Script:
Odnos muskaraca i zena u Novom Sadu je 1:5 (u "korist" zena). U Beogradu je nesto veci (predvidja se cak do 1:10, sto je meni sumnjivo) :shock: . Kad se i iz tako malog broja muskaraca oduzme procenat gay populacije zenama stvarno preostaje mali broj "potencijalnih"... i onda kad jos primenis sve sto je gossca rekla ( :!: )... NEMA SE BRINESH!!! ;)
ebale vas dezinformacije :)
 
a da odmah bacimo jedan nitro na novi sad
da pobijemo qrve?
beograd jbg ne smemo da diramo on je prestonica

mnogo ste mi se smucili sa seksom,sa ljubomorom, sa tucanjem van i u braku,
sa prevarama
sa svim i svacim ste mi se smucili
jel nema nista kreativnije,edukativnije na repertoaru net pozorista?
svi ste zacudjeni
svi ste sveti
svi volite do koske
ah,da i emotivni ste!
samo je bedak sto vam neko drugi muti vodu
jel ima neki muskarac da se javi dobrovoljno da ga ubijem?
 

Back
Top