Zhikina Sharenica

Čovek kome je Bog (to niko drugi ne bi imao hrabrosti da uradi) dozvolio da 4 (i slovima četiri) sata nedeljno smara veći deo planete, programom za nostalgične pripadnike naše dijaspore, sličnog mentalnog sklopa.
inace superlativ od ljakse

-Ljakse.
-Ljakse P....M....inu
-Žika seljak :lol:
 
ova emisija je nešto najgore što je moglo zadesiti Srbiju! gora je i od devedesetih (ratovi, inflacija, bombardovanje) i što je najgore niko ovog ludaka neće skloniti sa malih ekrana. kad njega vidim meni Lea Kiš deluje šik, a njen glas odjednom postaje podnošljiv za moj osetljivi sluh uh
 
Pisalo jednom u novinama da je poceo da psuje u emisiji, nije znao da se zavrsio reklamni blok :lol:

Није он крив за то. Требали су да га обавесте о току програма.

Znam ja 2 osobe koje su bile u emisiji,kazu da se dere na one ljude,stalno nesto zanoveta,da je odvratan :lol:

Наравно. Професионалац неће да дозволи да му други воде емисију.

Ako nista, retka emisija koja se bavi nasom tradicijom, a to je veoma bitno. Ja ni segment srpske tradicije i folklora ni u jednom vidu nisam video na`divnoj` B92

Апсолутно сам сагласан.

ova emisija je nešto najgore što je moglo zadesiti Srbiju! gora je i od devedesetih (ratovi, inflacija, bombardovanje) i što je najgore niko ovog ludaka neće skloniti sa malih ekrana. kad njega vidim meni Lea Kiš deluje šik, a njen glas odjednom postaje podnošljiv za moj osetljivi sluh uh

Ок, онда да вратимо инфлацију и ратове, а да се укине "шареница". :confused: Није ми јасно да неко размишља на овакав начин :roll:
 
2006te kada je bilo svetsko prvenstvo u fudbalu,predrag strajnic je vodio neku specijalnu emisiju gde je su mu dolazili ljudi koji imaju veze sa sportom,zabavom,politikom...i jedan dan mu je zika bio gost...ulazi zika,pocinje da lupa gluposti,da suta neku loptu u studiju...strajnic ga gleda pogledom tipa"boze,pomozi mi,oteraj ziku iz emisije i onda ga ubij"...
 
Obozavam Zikinu sarenicu. Zika je jako simpatican i uzivam kada nedeljom ujutru gledam tu emisiju, zahvaljujuci kojoj monoga srpska sela ulaze u moj dom. Volim da gledam kulturno-umetnicki program, one momke i devojke, a volim i da ucestvujem u kvizu.
 
Jeste. Ja se ne ztidim ko sam i sta sam. Kada zasviraju neko kolo, a ja odmah poskocim i poigram pred televizorom, par puta sam gledala i sa drugaricama, a pridruzila mi s ei kucna pomocnica. Kada je muzika u pitanju sve razlike padaju u vodu.

sta bude kada gledas fudbal?drugarica i ti protiv kucne pomocnice i bastovana odigrate jednu fudbalicu u kujni...ko izgubi,ide po pivo...
 

Back
Top