Dok se "BUREK " vrati na Kosovo,a ono Nezavisna NATO drzava.

minos:
Ako je on tipican Kosovar,mora da su i tvoji koreni sa Kosova...

Зар није..? :shock:

Ноћас сам бацила поглед и...толико крндеља на једном месту...аууууууу :lol:

Бурек је баш симпатичан дечко...треба му дати лову и избегавати да се гледа тај кокошарник...не зна се која је од које...верујем да би испод Плавог моста скупили пристојнију екипу :lol: :lol: :lol:

И да...Косово закон...и дечку са Косова обавезно дати лову !!! :!:

п.с. А о коликој суми је реч...нешто нисам упућена ? :smile:
 
sceliano:
zamisli da se odcepi kosovo pa bureku ne smeju da kazu ... da l bi se iznenadio il ne...
a ne bi mu ja mislim rekli sigurno... u australiji jednoj ribi umro cale i nisu joj rekli ... mada kada je ulazila u kucu znala je da je cale tesko bolestan .... indenticna situacija! :) :) :)

Дебилно...тотално дебилно...умро јој отац и нису јој рекли...ццццц... :shock: :confused:
 
SANDRINAbg:
Дебилно...тотално дебилно...умро јој отац и нису јој рекли...ццццц... :shock: :confused:


bila je velika polemika oko toga u kenguriji ali su resili da joj ne kazu posto je ipak znala sta se moze vrlo verovatno desiti ... guska je ipak prodala dushi za svojih 5 min. slave !
Samo da se nash burek izvuce...
 
sceliano:
bila je velika polemika oko toga u kenguriji ali su resili da joj ne kazu posto je ipak znala sta se moze vrlo verovatno desiti ... guska je ipak prodala dushi za svojih 5 min. slave !
Samo da se nash burek izvuce...

Онда је она дебилка и није ни заслужила ништа више од тих 'ебених 5 минута славе. :evil:

а Бурека...хехе...извући ћемо га и добиће лову гарант, макар морала да им гласам са свих бројева...и хоћу сигурно...то је племенит гест :wink: :lol:
 

Back
Top