Prijateljstvo ili nesto vise...

Maxi:
Da li vam se ikada desilo da u pocetku mislite da je izmedju vas i doticne osobe prijateljstvo a kasnije shvatite da je tu u pitanju nesto vise?Ako jeste pisite mi svoja iskustva zato sto je moje bilo OCAJNO!!! :oops:
desilo mi se jednom nesto sto je trajalo dosta dugo i nikad mi nije bilo jasno je li to prijateljstvo ili ljubav izmedju mene i tog decka...nikad nisam ni stigla da saznam, ubio se...od tada neumem da se zaljubim
 
imam druga sa kojim se druzim vec dvanaest god (skoro od obdanista). Nikada ni jedno od nas nije pokazivalo znake zainteresovanosti za to da budemo u vezi. A mozda smo bili i deca! Sve do skoro... Moj najbolji drug me poceo muvati. Mozda sam i ja bila previse otvorena, ili sam ga izazvala nesvesno ali ako poznajes nekog tako dugo normalno je da si iskren i otvoren. Meni se muvanje nije dopalo jer ga dobro poznajem, a i sa moje strane ne postoji nista vise od prijateljstva. E sad, uspeli smo da razgovaramo kao civilizovan narod, ostali smo i dalje u dobrim odnosima! Mislim da se u prijateljstvu ( musko - zenskom)kad tad rodi ljubav: Samo treba da pazite da njom ne unistite prijateljstvo. :D
 
evo da ti ja ispricam kratku pricu...
ja sam bila ubedjena da je on moj najbolji drug, ali smo nesvesno poceli da se zaljubljujemo(ili smo bar tako mislili) jedno u drugo.
Smuvali smo se pre tri nedelje, a bas na dan zaljubljenih smo skontali da bolje funkcionisemo kao prijatelji, pa smo raskinuli. Ali mislim da ce to biti moj najbolji raskid do sada, jer smo kasnije otisli u kafic, popili po 4 pelinkovca i igrali celo vece...
eto i sad smo super drugovi i sta da ti kazem, bolje ne pocinji vezu sa najboljim drugom jer to u vecini slucajeva ne izadje na dobro(ovo ti kazem iz mog iskustva, ali nikad se ne zna... :wink:
 
Tatjanushka:
evo da ti ja ispricam kratku pricu...
ja sam bila ubedjena da je on moj najbolji drug, ali smo nesvesno poceli da se zaljubljujemo(ili smo bar tako mislili) jedno u drugo.
Smuvali smo se pre tri nedelje, a bas na dan zaljubljenih smo skontali da bolje funkcionisemo kao prijatelji, pa smo raskinuli. Ali mislim da ce to biti moj najbolji raskid do sada, jer smo kasnije otisli u kafic, popili po 4 pelinkovca i igrali celo vece...
eto i sad smo super drugovi i sta da ti kazem, bolje ne pocinji vezu sa najboljim drugom jer to u vecini slucajeva ne izadje na dobro(ovo ti kazem iz mog iskustva, ali nikad se ne zna... :wink:

Vidi ti malu bludnicu :lol:
A ne hvalish se a? ccc :D
 

Back
Top