Jedva cekam da decembar dodje.....

IDI_DADA_AMIN

Iskusan
Banovan
Poruka
5.486
.......pa da se definitivno zavrsi ovo proseravanje u sto cinova, oko KiM....

Smucili mi se odavno pateticni, kvazi - patriotski govori, smucilo mi se i qurchenje penzionera , domacica, i lokalnih pijandura, kako ce svi zivot poloziti za KiM, a juce, se cela juzna Srbija tresla od straha, kada su im urucili pozive za najobicniju vojnu vezbu..... :D

Branioci bez mane i straha, su morali da budu smirivani ceo dan , demantima na svim vestima, u stilu :' ne bojte se , junaci......to je samo malo vezba, da se gace properu"....
Cujem da je pola Nisa , Vranja, i Pirota, nestalo kao po okolnim brdima, satro, na piknik :D

Malo mi se i smucili ovi indijanci, tipa Samardzica , i onog debilastog novog portparola DSSa.......sa lizanjem bulje rujama i kinezima.......aman, pa i ako je za Kosovo , mnogo je....prosto je i rusima neprijatno, a ovi lizu li lizu......osladilo se domacinima i patriJotama.. :roll:

Pa mi se tek skurchili likovi , koji bez teme KiM, ne bi ni znali sta da rade i o cemu da mrsomude u skupstini i van nje........

Muka mi je i od pomisli , da zivim u istoj drzavi sa dva miliona siptara, sto je patriJotama, ocigledno san........vole siptare, valjda se uzeleli lebleblija i semenki po kojima su im se ovi ispishavali da budu slane.......vole patriJote, siptarsku semenku , pa nek ide i cela Srbija....... :roll:

Zato....jedva cekam da decembar dodje.......da odem na skijanje, i da ne gledam vesti ;-)
 
IDI_DADA_AMIN:
.......pa da se definitivno zavrsi ovo proseravanje u sto cinova, oko KiM....

Smucili mi se odavno pateticni, kvazi - patriotski govori, smucilo mi se i qurchenje penzionera , domacica, i lokalnih pijandura, kako ce svi zivot poloziti za KiM, a juce, se cela juzna Srbija tresla od straha, kada su im urucili pozive za najobicniju vojnu vezbu..... :D

Branioci bez mane i straha, su morali da budu smirivani ceo dan , demantima na svim vestima, u stilu :' ne bojte se , junaci......to je samo malo vezba, da se gace properu"....
Cujem da je pola Nisa , Vranja, i Pirota, nestalo kao po okolnim brdima, satro, na piknik :D

Malo mi se i smucili ovi indijanci, tipa Samardzica , i onog debilastog novog portparola DSSa.......sa lizanjem bulje rujama i kinezima.......aman, pa i ako je za Kosovo , mnogo je....prosto je i rusima neprijatno, a ovi lizu li lizu......osladilo se domacinima i patriJotama.. :roll:

Pa mi se tek skurchili likovi , koji bez teme KiM, ne bi ni znali sta da rade i o cemu da mrsomude u skupstini i van nje........

Muka mi je i od pomisli , da zivim u istoj drzavi sa dva miliona siptara, sto je patriJotama, ocigledno san........vole siptare, valjda se uzeleli lebleblija i semenki po kojima su im se ovi ispishavali da budu slane.......vole patriJote, siptarsku semenku , pa nek ide i cela Srbija....... :roll:

Zato....jedva cekam da decembar dodje.......da odem na skijanje, i da ne gledam vesti ;-)


Хм одакле ти само ово ''чујем''.... Од кога.......
Лоше чујеш, а још мање видиш....... :wink:

А јел ти се стварно толико живот смучио.....
И после децембра, мислиш да ће да ти буде боље......
Еееее, 'надамо се...... :lol: :lol: :lol:
 
IDI_DADA_AMIN:
.......pa da se definitivno zavrsi ovo proseravanje u sto cinova, oko KiM....

Smucili mi se odavno pateticni, kvazi - patriotski govori, smucilo mi se i qurchenje penzionera , domacica, i lokalnih pijandura, kako ce svi zivot poloziti za KiM, a juce, se cela juzna Srbija tresla od straha, kada su im urucili pozive za najobicniju vojnu vezbu..... :D

Branioci bez mane i straha, su morali da budu smirivani ceo dan , demantima na svim vestima, u stilu :' ne bojte se , junaci......to je samo malo vezba, da se gace properu"....
Cujem da je pola Nisa , Vranja, i Pirota, nestalo kao po okolnim brdima, satro, na piknik :D

Malo mi se i smucili ovi indijanci, tipa Samardzica , i onog debilastog novog portparola DSSa.......sa lizanjem bulje rujama i kinezima.......aman, pa i ako je za Kosovo , mnogo je....prosto je i rusima neprijatno, a ovi lizu li lizu......osladilo se domacinima i patriJotama.. :roll:

Pa mi se tek skurchili likovi , koji bez teme KiM, ne bi ni znali sta da rade i o cemu da mrsomude u skupstini i van nje........

Muka mi je i od pomisli , da zivim u istoj drzavi sa dva miliona siptara, sto je patriJotama, ocigledno san........vole siptare, valjda se uzeleli lebleblija i semenki po kojima su im se ovi ispishavali da budu slane.......vole patriJote, siptarsku semenku , pa nek ide i cela Srbija....... :roll:

Zato....jedva cekam da decembar dodje.......da odem na skijanje, i da ne gledam vesti ;-)
Pa ti stvarno da se brnesh i da si pravi Liberal otishao bi na Kosovo da terash Srbe da se svi preostali isele pre nego shto ih Shiptari proteraju ili bi bar digao neki ustanak lokalnih Albanaca dole da ih proteraju.
Kakav si to to Liberal ako malo i delima a ne samo rechima stojish iza svojih izjava?
A stalno Jerry-a prozivate shto ne ide dole..idite i vi,jes da je namera sasvim suprotna,al od praznog qurchenja slaba vajda.:)
 
Derer:
Pa ti stvarno da se brnesh i da si pravi Liberal otishao bi na Kosovo da terash Srbe da se svi preostali isele pre nego shto ih Shiptari proteraju ili bi bar digao neki ustanak lokalnih Albanaca dole da ih proteraju.
Kakav si to to Liberal ako malo i delima a ne samo rechima stojish iza svojih izjava?
A stalno Jerry-a prozivate shto ne ide dole..idite i vi,jes da je namera sasvim suprotna,al od praznog qurchenja slaba vajda.:)

kakva glupost, Derperu......nadmasio si sebe :D :D :D
 
IgorPop:
To govori o vama.Ni hrvati mi ne smetaju ako su lojalni.. Imam komsiju koji je cist hrvat i nije hteo da ratuje za njihovu stranu nego je ostao da zivi ovde. I ne prica sa rodbinom 15 godina jer oni ne zele..
I vi cete sad da ga zajebavate sto je hrvat? Mursh


Кад би он знао каквог комшију има....... :wink:

Нећемо њега....... :wink:
 
nisam za ldp ni za radikale,dss,ds,smatram da nad kosovom necemo do daljnjeg,ne kazem nikada,da imamo suverenitet,kostunica a i radikali su svesni da se sada bije bitka da kosovo bude "samo"drzava u drzavi,citao sam da se u kontakt grupi spominje model hong konga,radikali se samo qr..hvale,pa i voju da puste iz seveningena da dodje,poceo bi kao 1994 za srbe u srpskoj,plivacemo preko drine da im pomognemo,tako bi bilo i za kosovo ali sve bi to bile reci,ne mozes ti nista protiv bombe od dve tone i ako bismo se vratili u '99 dace nam rusi sada s 400 kada nisu onda s 300...
po meni,znaci,svesni su svi da se bije bitka da kosovo ne bude totalno samostalna drzava,drugo nista mi ne mozemo da uradimo,do daljneg,ne mozemo da vojno zauzmemo kosovo i proteramo siptare kao hrvati srbe iz krajine 1995,takva je situacija,nemamo ameriku i cnn koji bi izvestavao da je srbija preuzela akciju protiv nekih siptarskih pobunjenika,vec bi imali kao '99-najveca humanitarna katastrofa u evropi od dr.sv.rata,milion ljudi prelazi granicu sa albanijom-secam se,isao je kajron na sky news i sta ti mozes sa takvom propagandom i ledjima?
znaci,moramo se izboriti da kosovo nema potpun suverenitet i da se obavi preregistracija sa cg tabli,to su nasi nacionalni prioriteti,sta,mnogo pisem,kao kostunica sam,pa sta,ja moram da pisem kada moram da vam objasnim ,mislim kako drugacije,hocete jos,trudim se da budem sazet ali,eh,politika je to,ko oseti vlast ne ispusta se iz ruku,pa vas malo davim evo sad cu da vas pustim
 
IDI_DADA_AMIN:
.......pa da se definitivno zavrsi ovo proseravanje u sto cinova, oko KiM....

Smucili mi se odavno pateticni, kvazi - patriotski govori, smucilo mi se i qurchenje penzionera , domacica, i lokalnih pijandura, kako ce svi zivot poloziti za KiM, a juce, se cela juzna Srbija tresla od straha, kada su im urucili pozive za najobicniju vojnu vezbu..... :D

Branioci bez mane i straha, su morali da budu smirivani ceo dan , demantima na svim vestima, u stilu :' ne bojte se , junaci......to je samo malo vezba, da se gace properu"....
Cujem da je pola Nisa , Vranja, i Pirota, nestalo kao po okolnim brdima, satro, na piknik :D

Malo mi se i smucili ovi indijanci, tipa Samardzica , i onog debilastog novog portparola DSSa.......sa lizanjem bulje rujama i kinezima.......aman, pa i ako je za Kosovo , mnogo je....prosto je i rusima neprijatno, a ovi lizu li lizu......osladilo se domacinima i patriJotama.. :roll:

Pa mi se tek skurchili likovi , koji bez teme KiM, ne bi ni znali sta da rade i o cemu da mrsomude u skupstini i van nje........

Muka mi je i od pomisli , da zivim u istoj drzavi sa dva miliona siptara, sto je patriJotama, ocigledno san........vole siptare, valjda se uzeleli lebleblija i semenki po kojima su im se ovi ispishavali da budu slane.......vole patriJote, siptarsku semenku , pa nek ide i cela Srbija....... :roll:

Zato....jedva cekam da decembar dodje.......da odem na skijanje, i da ne gledam vesti ;-)

Потпуно те разумем иако се нимало не слажем са тобом.

Зато ја не гледам ТВ. Ово са Шиптарима није "демократски".
Да ниси можда прешо у неке нове радикале? :lol:

Не нервирај се толико. Док је Коштуница ту све ће бити у најбољем реду. :-D
То је бар моје мишљење. И мени је све ово досадило.
 
Yopa:
Mozda i imam. Mozda imas i ti. Balkan je poznat po tome sto su se narodi na njemu ebavali medjusobno u svim mogucim kombinacijama. Samo sto ja, za razliku od tebe, jevropski nastrojenog & nadasve tolerantnog LDP-ovca, uopste ne mislim da je to sramota.

Јеее, ДС-овци мрзе ЛДП. То још нисам имао баш прилике да видим.:)

Лепо, то је први корак ка праласку у табор ДСС-а или можда радикала.:shock:

KEEP WALKING PLEASE.
 

Back
Top