GDE SU PARE?

drbob

Iskusan
Poruka
6.294
Pošto je sve politika,a novac je čak i najveća,postavlja se pitanje :Gde su pare od prodatih preduzeća?
Dežurni pametnjakovići ovde na pdf-u pričaju o krađi para prilikom izgradnje puteva i sumnjiče Velju Ilića,a da li su se zapitali gde su pare od prodatih šećerana,železare,duvanske industrije,cementara,od mineralnih izvora,od farmaceutske industrije,od MMF-a?
GDE SU TE PARE?
 
drbob:
Pošto je sve politika,a novac je čak i najveća,postavlja se pitanje :Gde su pare od prodatih preduzeća?
Dežurni pametnjakovići ovde na pdf-u pričaju o krađi para prilikom izgradnje puteva i sumnjiče Velju Ilića,a da li su se zapitali gde su pare od prodatih šećerana,železare,duvanske industrije,cementara,od mineralnih izvora,od farmaceutske industrije,od MMF-a?
GDE SU TE PARE?

...ne znam gde su pare...i gde postoje ikakve indicije o lopovluku treba dobro ispitati, i sve pohapsiti...

... ali to ne moze da bude izgovor za nove pljacke, nema kraduckanja, ili jesi ili nisi lopov ...
 
drbob:
Pošto je sve politika,a novac je čak i najveća,postavlja se pitanje :Gde su pare od prodatih preduzeća?
Dežurni pametnjakovići ovde na pdf-u pričaju o krađi para prilikom izgradnje puteva i sumnjiče Velju Ilića,a da li su se zapitali gde su pare od prodatih šećerana,železare,duvanske industrije,cementara,od mineralnih izvora,od farmaceutske industrije,od MMF-a?
GDE SU TE PARE?
to pitaj vladu za koju si glaso!
oni kazu da su ushle u budzet
ja iskreno nemam pojma

ajde sad ti lepo objasni kako to mesic placa chanka da sabotira velju da bi napravio put
hrvatska-rumunija-turska, a da ne ide preoko srbje i madjarske :D ???
i kako se to ide iz novog sada za tursku, preko pozege! :D

izvoli!
 
drbob:
Napad na koncesiju autoputa Horgoš-Požega,je instrumentalizovan od plaćenika stranih vlada iz okruženja,jer im nije u interesu da se napravi autoput kroz Srbiju.To narod u Srbiji ne vidi.
Čanak i bolumenta oko njega,su plaćeni da osporavaju koncesiju,da bi se što kasnije krenulo sa izgradnjom,da bi Srbija bila u zaostatku,da bi se napravila obilaznica oko Srbije,kroz Hrvatsku i na drugoj strani kroz Rumuniju i Bugarsku,ako se to desi Srbija će biti van svih tokova.

izvoli retardinjo 8)
 
drbob:
Pošto je sve politika,a novac je čak i najveća,postavlja se pitanje :Gde su pare od prodatih preduzeća?
Dežurni pametnjakovići ovde na pdf-u pričaju o krađi para prilikom izgradnje puteva i sumnjiče Velju Ilića,a da li su se zapitali gde su pare od prodatih šećerana,železare,duvanske industrije,cementara,od mineralnih izvora,od farmaceutske industrije,od MMF-a?
GDE SU TE PARE?

a cekaj ti mislis da kada se proda nesto od toga, drzava treba da uzme te pare i podeli narodu na ulici "ajmo svakome po 500e" i ti onda nebi pitao gde su te pare.

cim ti lezilebovic nisi dobio na ruke pare koje je neko drugi zaradio, odma ti nevalja
 
a sta mi treba da pravim autoput prema crnoj gori?????
samo idiotima kao sto je velja, i ostalim seljacinama.
ja prema crnoj gori nebi 100m asfaltirao.

umesto da se koridor 10 ceo sredi od prvog do poslednjeg metra kroz srbiju, sto je nasa odgovornost buduci da se nalazimo na ovom mestu, nemamo pravo da pustamo taj put da bude skrnav.

a ne, mi i nasi seljacki ministri "narodski" "domacini" cemo da prodajemo vojvodjanske puteve da pravimo autoput za crnu goru
 
SIGNATURE 350:
a cekaj ti mislis da kada se proda nesto od toga, drzava treba da uzme te pare i podeli narodu na ulici "ajmo svakome po 500e" i ti onda nebi pitao gde su te pare.

cim ti lezilebovic nisi dobio na ruke pare koje je neko drugi zaradio, odma ti nevalja
Prvo imam dovoljno para,da ne moram ništa da radim,osim da motivišem,radio sam i zaradio.
Nikada se ne žalim,sve rešavam potpuno sam i za mene ne postoje problemi već izazovi.
Vi se uvek žalite,kukumavčite,i uvek ste isfrustrirani. 8)
 
drbob:
Prvo imam dovoljno para,da ne moram ništa da radim,osim da motivišem,radio sam i zaradio.
Nikada se ne žalim,sve rešavam potpuno sam i za mene ne postoje problemi već izazovi.
Vi se uvek žalite,kukumavčite,i uvek ste isfrustrirani. 8)

...pa ti si se stvarno ugradio u auto-put...koliko %...?
 
SIGNATURE 350:
a cekaj ti mislis da kada se proda nesto od toga, drzava treba da uzme te pare i podeli narodu na ulici "ajmo svakome po 500e" i ti onda nebi pitao gde su te pare.

cim ti lezilebovic nisi dobio na ruke pare koje je neko drugi zaradio, odma ti nevalja

ne nego treba da napravi nesto kapitalno. sta je to kapitalno napravljeno novcem od rasprodate privrede od 2000te do danas?
 
SIGNATURE 350:
a sta mi treba da pravim autoput prema crnoj gori?????
samo idiotima kao sto je velja, i ostalim seljacinama.
ja prema crnoj gori nebi 100m asfaltirao.

umesto da se koridor 10 ceo sredi od prvog do poslednjeg metra kroz srbiju, sto je nasa odgovornost buduci da se nalazimo na ovom mestu, nemamo pravo da pustamo taj put da bude skrnav.

a ne, mi i nasi seljacki ministri "narodski" "domacini" cemo da prodajemo vojvodjanske puteve da pravimo autoput za crnu goru


retarde nenormalni, ne pravimo mi put ka crnoj gori vec u tom delu Srbije zivi skoro 2 miliona stanovnika kojima treba normalan autoput i koji danas voze magistralom po kojoj se na vecini mesta ne moze voziti brze od 60 . Ovo je 21 vek u kojem auta razvijaju od 100 do 200 km na sat i za takve automobile je potreban normalan autoput . Sa autoputem se ubrzava razvoj cele regije kroz koji isti prolazi, skracuje se vreme potrebno za odredjeno putavanje generalno to je glavni infrastrukturni deo svake zemlje. Nadam se da to tvoj pileci mozak moze da shvati.
 
drbob:
Ante Marković ih sklonio,pa sada hrvatski tajkuni kupuju po Srbiji i Hrvatskoj tim parama.
da....baš :lol:

ne brini ti o našim tajkunima dobro je poznato ovdje od kud im lova :evil:

od šverca oružja, droge, ratnog profiterstva i od para što su domoljubni Hrvati širom sveta slali za vreme rata u Hrvatsku a oni te pare trpali u svoje džepove :evil: :evil: :evil:
 

Back
Top