Fajl od 700 mb u 15 mb - kako????

Uh za ovo prvi put čujem , film tako kompresovati je skoro pa nemoguće , najjači komprimer koji sam ja video je UhArc otprilike je sterpen kompresije 10:1 , što u prevodu znači fajl od 700Mb svede na 70 Mb. Jedine stvari koje ja znam da se nemogu kompresovati su muzičke datoteke i filmske datoteke , zbog velike gustine zapisa su kompresije zanemarljive..
 
e al vidi ovo..
kad sam taj fajl skinuo tu je bilo jos takvih istih fajlova koji su bili velicine 15 mb, i svi ti fajlovi a bilo ih je oko 15 komada, su u sebi imali isti taj film,potpuno isti.
Ali kakve oni imaju veze, svaki fajl je za sebe,mora da postoji neki dosta jak kompresor da bi to uspeo.
 
vidi...
svaki fajl je za sebe, i nema nikakve veze sa ostalima,kad bi svaki raspakovao dobio bi isti broj filmova koliko je i rarova.
Odvojio sam jedan fajl i odpakovao ga, bez ikakvih problema se storio film od 700 mb.
Mene samo zanima kako je to moguce, koji program koristiti da bi se tako "upakovalo".
 
Pa nije moguće... Kompresija je potpuno zanemarljiva kada su u pitanju filmovi.

Proveri ti to još jednom - nije moguće iz file-a od 15 MB ekstrahovati film od 700 MB ( promeni i lokaciju i naziv file-a pošto je možda WinRar zapamtio gde su ostali file-ovi ).

Videćeš da ne ide ekstrakcija iz samo jednog...
 
Daj bre Cyber Fucker nemoj da ti se narod ovde smeje. Kad počneš da otpakuješ arhivu ona automatski otakuje i ostale i spoji sve u jedan fajl. Kada bi potpuno uklonio iz tog foldera bilo koju arhivu taj fajl koji je tako zapakovan ne bi bio potpun, već bi ti izbacilo poruku da ti nedostaje jedna arhiva i da ne može da kompletira fajl. A ti kako hoće i veruj u šta hoćeš, otpakuj 100 puta, tako ćeš dobiti 100 filmova. Čarolija, šta da ti kažem drugo.
 
FLUID:
Daj bre Cyber Fucker nemoj da ti se narod ovde smeje. Kad počneš da otpakuješ arhivu ona automatski otakuje i ostale i spoji sve u jedan fajl. Kada bi potpuno uklonio iz tog foldera bilo koju arhivu taj fajl koji je tako zapakovan ne bi bio potpun, već bi ti izbacilo poruku da ti nedostaje jedna arhiva i da ne može da kompletira fajl. A ti kako hoće i veruj u šta hoćeš, otpakuj 100 puta, tako ćeš dobiti 100 filmova. Čarolija, šta da ti kažem drugo.

U potpunosti se slazem...
Probaj da samo jedanu tu arhivu izbrises ili premestin negde drugo... Javi sta se desava...
 
crazy.gif

Izvinjavam se, ali sam se slatko nasmejao...

-Ziv covek uci!-
 

Back
Top