Iluzija

Nemesis Divina

Zainteresovan član
Poruka
285
Zamislite da nekim slucajem naletite na vaseg omiljenog pevaca/gitaristu/basistu/bubnjara/klavijaturistu ili ceo jebeni bend tu negde kod vas u kraju...Ili u setnji centrom...
Wow...Kako biste reagovali?Jel bi bili u fazonu predinfarktnog stanja ili bi ih startovali tipicnim zvakama?
 
Vrlo verovatno da bih vec dozivela infarkt :) Mislim da bih se totalno zabunila i da ne bih mogla da setim ni tih tipicnih zvaka.. Ali ta je situacija nemoguca, Vicious je mrtav :(
 
******,ja ne smem ni da pomislim kada bi se npr.SLAYER nacrtao kod mene u sobi...Koncert samo za moje usi(dobro,i za jos pola komsiluka,taman i da ih malo muzicki edukujem :grin: )
 
Ma bre moj hood ti *****,sve sabani...Ne bi se to samo treslo,popucali bi bre svi jebeni prozori,pola baba&deda bi poumiralo,upalile bi se sirene na automobilima,psi poceli nekontrolisano da laju-zemlja bi se tresla pod nogama!!!!!!!!!!!
 
Nemesis Divina:
Ma bre moj hood ti *****,sve sabani...Ne bi se to samo treslo,popucali bi bre svi jebeni prozori,pola baba&deda bi poumiralo,upalile bi se sirene na automobilima,psi poceli nekontrolisano da laju-zemlja bi se tresla pod nogama!!!!!!!!!!!
Jasta nego, udri seljake :lol:
 

Back
Top