Vas imidz

milicaanchy

Veoma poznat
Poruka
14.861
Koji je vas imidz?Da li nekoga imitirate po tom pitanju,ili ipak imate neki,samo svoj,potpuno originalan stil?Ja,npr.nemam ni najmanju nameru da kopiram bilo koga(ne bih se dobro osecala da mene kopiraju,a to ponekad rade),ja uvek stvaram svoj imidz-pamet,sportski imidz i poono prijatelja oko sebe.Sta je sa vasim imidzom?
 
Moj imidz je umro...
Pregazilo ga je krdo isfoliranih metalaca :cry:

Mnogo volim hipi ideju, ali ne volim boje. Tako da se moj "imidz" (imate pravo, rech je ruzhna) mozhe nazvati dark-hippie.

Toliko. :wink:
 
pa ne znam...neka sportsko-fancy varijanta preko dana,a uvece nesto trendy,ali ne kao ono kad se devojke obuku kao uniformisane (crno+zuto ili roze...) nego nesto malo otkacenije...volim da spajam razne stilove i boje
 
Znash kako...ako nekog imitiram onda su to devojke iz chasopisa koje reklamiraju garderobu...Ne shalim se.Ni ja nikog ne imitiram.
Volim da se oblachim potpuno otkacheni...ponekad mi je idol PIPI DUGA CHARAPA...ponekad sam danju u obichnom fazonu ali uvek udarenom...Samo uveche i po shminki kad kad i danje...pratim METAL modu...i po oblachenju onako...LP majca i ogrlice i narukvice...
 
DevouredSoul:
Moj imidz je umro...
Pregazilo ga je krdo isfoliranih metalaca :cry:

Mnogo volim hipi ideju, ali ne volim boje. Tako da se moj "imidz" (imate pravo, rech je ruzhna) mozhe nazvati dark-hippie.

Toliko. :wink:
E pa ja volim i hipi ideju a i hipi boje,naravno ne bas onako sve moguce boje(ipak deluje malo nastrano,da ne kazem pederski) ednostavno dve ili tri boje,onako ludo isarane majce.
e sad malo mozda i skrecem sa hipi ideje,ali obavezne farmerke i kais,bez njega nista...
 
ja najvise volim hippie fazon, mada se retko oblacim tako...neznam, ko sto vec rekoh, mogu da budem obucena i ko hippie, punkerka rastamanka, hoperka, ili raverka...to sam uvek ja...
mili...no hard feelings!
 
Kad se setam gradom i prelazim pogledom po izlozima, gotovo uvek se sokiram... Sve sljasti od pink boje, od nekih kombinacija zuto- crno (ko bumbar :lol: ), sve neke sljokice, resice, trakice... ne znam... Ja to nikad ne bi mogla staviti na sebe... Radije bi izasla iscepana nego tako ,,uniformisana''...

Nikad nisam bila pacenik mode, nisam se trudila bilo sta da pratim, nisam to ni zelela... Ono sto mi se svidi, ja to nosim, iskombinujem, ... Sto se tice boja, to zavisi od trenutnog raspolozenja. Nikad se ne oblacim sareno, cak sta vise u zadnje vreme se umotavam u sve neke mrtve boje, jer se tako osecam... Sigurno ne bi mogla da se obucem u crveno, a da sam pri tom u nekom svom down- u...
 
Ernesto_Che:
ja najvise volim hippie fazon, mada se retko oblacim tako...neznam, ko sto vec rekoh, mogu da budem obucena i ko hippie, punkerka rastamanka, hoperka, ili raverka...to sam uvek ja...
mili...no hard feelings!
Of course......i slobodno napisi MILICAANCHY,ipak sam ja zensko
 
milicaanchy:
Koji je vas imidz?Da li nekoga imitirate po tom pitanju,ili ipak imate neki,samo svoj,potpuno originalan stil?Ja,npr.nemam ni najmanju nameru da kopiram bilo koga(ne bih se dobro osecala da mene kopiraju,a to ponekad rade),ja uvek stvaram svoj imidz-pamet,sportski imidz i poono prijatelja oko sebe.Sta je sa vasim imidzom?
mij imidz.....sportski,ali sa odredjenom dozom elegancije
 
Nosim samo 3 boje i to:crnu,belu i maslinastu i te boje kombinujem.KOsa...mmm...sve samo ne ocesljana(mislim na fazon,svaki pramen na svom mestu).I dosta nakita uglavnom srebro.Naravno elegantno ili sportski zavisi od situacije. :evil:
 
i ovo je slicna tema... ??? al ok
da odgovorim .... ja se oblacim kako osecam da ni je najprijatnije i imam sopsveni stil.... volim texas , po najvishe farmerke ,suknice - mini .... bodici i tunike - OBOZAVAM IH !!!! nakit obavezno stavljam ...volim srebro ali i bizuteriju ... mindjuse obozavam...
 

Back
Top