Najbolji pistolji na svetu?

e super to ti je sajt novina vreme al shta mu sad bi.. taman sam krenula da ga sredjujem.

hmmm mozda sam mu losa reklama ne znam

jao sto mi zivot nije gladak :) a bas mi se sad nije ni radilo streljace me brat da sam ranije pocela vec bi bilo gotovo :I

pa mogu i ja da pitam a gde to ides, i kako uopste stoji stvar sa streljanama po bgd? gde se nalaze je l znas neku dobru... pretp. ima neka obuka pa posle dodjes da se ispucash
 
dobro jutro :)

gotov sajt... mozhete procitati sveze tekstove... mada... verovatno bi me izbacili da znaju da sam se ovako prosalvila... mozhda cu ih obrisati.. izvini kucko ja sam rushiteljica zenskih pokusaja i tema

a da ne smem da reklamiram onda cu da obrisem koji je sajt :)
 
DJM:
Slazem se... nasa roba je daleko od podcenjivanja...
Zastava ima opasan program...
Mozes pogledati ovde:
http://www.zastava-arms.co.yu/srpski/civilni.htm

P.S. Kako ti se svidja? :D

Ha..zanimljivo..Svidja mi se..Dark Lady..mada bi vise volela da je drska malo zenstvenija..i svidja mi se Top 20...gledala sam u filmovima one male damske pistolje..da se mogu zadenuti za carapu ispod haljine..nositi u maloj tasni..jednom sam trazila dozvolu za takav pistolj..nisam je dobila..mozda i bolje..verovatno bih ga upotrebila kada bi bila u situaciji a to svakako ne bih htela..
 
FAMAS:
Idem u streljanu svaki vikend i ispucam se za celu nedelju :-))))))))))

To sa streljanama je super..mozes i ako nemas svoj pistolj..moj bivsi decko je imao Kolt 357 i isao je u streljane..bila sam i ja sa njim vise puta i pucala sam iz tog Kolta..i na pokretnu i na nepokretnu metu..bila je streljana Konan na pristanistu ..Ne znam da li je i dalje tamo..Ne idem vise odavno..Samo taj Kolt je bre mnogo tezak..Ruku da mi otkine..niti je bilo lako pucati iz njega..Eh da.. i ni jednom nisam pogodila u centar..sve okolo..:-D
 
Da li neko zna.koje pistolje ima nasa Policija i Vojska..sluzbene naravno..
Основни је цз99 домаће производње, то имају сви. Е сад рецимо интервентне јединице имају на располоагању и глокове и још неке пиштоље док специјалне јединице имају тоне различитог наоружања, рецимо сајевци сам чуо да воле револвере (кинг крагуј)
 
Alex 777:
Glock je dobar, zatim S&W... USP... i najlosiji pistolj je smrtonosan u rukama profesionalca...
Tek sad vidim ovu temu, i moram da intervenisem.
@Alex777 ne zelim da pametujem, ali sledeci put da se ne obrukas... Glock je jedan od najlosijih pistolja trenutno na trzistu. Postoje Glock 17 i Glock 19, glock 19 je skracena verzija 17-ice, ajde da kazem nesto o 17 jer je sto bi se reklo vrlo komercijalan. Dakle, Glock ima slab metak, njegov kalibar i duzina caure je 9x19mm, okvir je kapaciteta 25 metaka. Na blizinu nije los, i dosta je precizan, ali na daljinu ne sluzi nicemu. Zato su ga i prozvali plastikanerom :) Znaci kao sto je vec neko rekao nijedan pistolj nije los, jer pistolj je oruzje za licnu odbranu, i njegova upotreba podrazumeva stresnu situaciju, gde brzina reakcije zavisi od treninga strelca.. E sad, USP i Desert Eagle su keva za Glock, recimo u Desert stane 7 metaka ali ima 5 puta jaci metak, a to je slozicete se vrlo bitno. I on je po meni najbolji pistolj danasnjice. Neko je ovde pricao i da ima jak trzaj bla bla, pa nece dete pucati iz njega, i kao i sami Izraelci ga ne koriste, da, slazem se, ali to nije nikakav argument protiv Deserta, ne nose ga jer je velik za patuljke :-P :-P Mrzi me da pisem o njemu, koga zanima dovoljno je da ukucate na google: 50 Action Express Desert Eagle. Pozdrav
 
kučka:
Smucile su mi se vise teme o homicima..Hajde jednu musku temu...


Zanima me koji su najbolji pistolji na Planeti.
Magnum 45..luger..Glocki, CZ 999 itd..Znam da znate sve o pistoljima, revolverima,puskama. Koji su najbolji ..gledala sam razne.evo nekih koji mi se svidjaju na primer ali..sta ja znam kao zensko.Necemo o tome treba li imati oruzje ili ne..Nego koji je ili su najbolji od najboljih i sta je to sto ih cini takvim..

amtautomagii1ls6.jpg


glock17yp1.jpg

hkmk231nw7.jpg

abb21267ny5.jpg
Mali ali vredan Tehhniccar
 

Back
Top