Najbolji pistolji na svetu?

Ajde da neko kaze da ovo nije lep pistolj...:-D ima ga "ubijem" odma:lol:

de2023azp0.jpg
 
Јес дезерт игл леп али питање је колико је заправо користан; Да не дође до забуне - тај где опичи ту трава не расте АЛИ ако промашиш што је врло могуће јер је тежак, велик и пуно трза, тешко теби
... а овај други је очигледно топ
 
FAMAS:
Vazi brate, kad naucis nesto o oruzju javi se da razgovaramo

Znam ja dosta o tome... ali to i nije toliko bitno... a ono što je bitno jeste da postoje različitosti i različiti ukusi i o njima je glupo raspravljati... niko sem tebe se nije složio da je desert sranye... to jedino ti tvrdiš i to iznosiš kao mišljenje većine... zato sam reagovao... a ti malo pažljivije čitaj šta drugi pišu a još pažljivije ono što ti pišeš... dakle, na prethodnoj strani smo se složili da svako ima svoje favorite... prema tome... opušteno i ne kenyaj preterano.
 
Ljudi..divni ste i razumete se ..od vas se moze nauciti .. ja se kao raspitivala malo pa da se pravim ovde. ..Lik tvrdi da je jedan od najboljih pistolja nas CZ99 americka verzija..sta vi kazete
Јел зна тај твој лик да је ЦЗ99 копија Сигсауера п226? Копија копије мало глупо звучи ...

Овде можеш сазнати све што ти треба
http://world.guns.ru/handguns/hg133-e.htm
 
Šakal:
Znam ja dosta o tome... ali to i nije toliko bitno... a ono što je bitno jeste da postoje različitosti i različiti ukusi i o njima je glupo raspravljati... niko sem tebe se nije složio da je desert sranye... to jedino ti tvrdiš i to iznosiš kao mišljenje većine... zato sam reagovao... a ti malo pažljivije čitaj šta drugi pišu a još pažljivije ono što ti pišeš... dakle, na prethodnoj strani smo se složili da svako ima svoje favorite... prema tome... opušteno i ne kenyaj preterano.

Vaaaazi brate.......
 

Back
Top