"Huper"

Mintaka

Zainteresovan član
Poruka
111
Mislim da pored muzike, mozemo da pomenemo malo i muzicke casopise. Ja bih zaista medju njima izdvojila "Huper", koji se na pravdu boga miloga i na svu srecu, transformisao iz casopisa koji je sadrzao cuvene "Sidney" komentare u jedan od kvalitetnijih (a mozda i najkvalitetniji) casopisa u ovoj zemlji, koji pruzaju neophodnu dozu zabave, ali i edukacije citalackoj publici. Mnooooooooooooogo dobrih i kvalitetnih tekstova, afirmisani i zaista informisani novinari, zanimljive kolumne.. Verujte, vredi uzeti po koji broj i prostudirati ga (ja zaista uzivam citauci ). Da li citate "Huper"? Sta vam se svidja, a sta ne u njemu? Vasi staovi o muzickim casopisima & co.
 
Krivo mi je do jaja zato sto vise ne izlazi Metal Hammer-toliko dobrih textova i sl.mene je oduvek odusevljavalo...UVEK se pisalo o mojim favoritima...A sto se Hupera tice,samo par brojeva sam prelistala,ali nikad nisam pronasla neke stvari koje me zanimaju...Samim tim,nisam bas nesto preterano i odusevljena.
 
Nemesis Divina:
Krivo mi je do jaja zato sto vise ne izlazi Metal Hammer-toliko dobrih textova i sl.mene je oduvek odusevljavalo...UVEK se pisalo o mojim favoritima...A sto se Hupera tice,samo par brojeva sam prelistala,ali nikad nisam pronasla neke stvari koje me zanimaju...Samim tim,nisam bas nesto preterano i odusevljena.
Preporucujem ti da uzmes bilo koji od februarskog broja, pa na dalje. Veruj mi neces se pokajati, a i sigurno ces naci nesto sto te interesuje. Zahvaljujuci drugorazrednim temama i kvazislatkim tekstovima koji su ga ranije olicavali, Huper zato sada i ima titulu bezveznog casopisa. Zbog toga postoje mnogobrojna stereotipna misljenja, tipa: I on se vrti su krugu sa jadnim novinama koje u svom nazivu sadrze boys & girls & mtv odredice. ALI NIJE TAKO! Procitaj ponesto novije i verovatno ces se oduseviti pozitivnom promenom :D
 
Nemesis Divina:
Krivo mi je do jaja zato sto vise ne izlazi Metal Hammer-toliko dobrih textova i sl.mene je oduvek odusevljavalo...UVEK se pisalo o mojim favoritima...A sto se Hupera tice,samo par brojeva sam prelistala,ali nikad nisam pronasla neke stvari koje me zanimaju...Samim tim,nisam bas nesto preterano i odusevljena.
MetalHammer je na pocetku bio dobar, ali je pred kraj postao zesci shhit.
Uglavnom su pisali o nekim fensi bendovima.
 
Demiourgos:
MetalHammer je na pocetku bio dobar, ali je pred kraj postao zesci shhit.
Uglavnom su pisali o nekim fensi bendovima.
Ja sam pred kraj i pocela da ga kupujem, razocarala sam se i odustala. Ne znam kakav je bio ranije, ali sam na razne strane cula pozitivne komentare. Steta sto je propao, jer nam samim tim i muzicka kultura delimicno opada (pitam se jer moze vise )
 
Mintaka:
Ja sam pred kraj i pocela da ga kupujem, razocarala sam se i odustala. Ne znam kakav je bio ranije, ali sam na razne strane cula pozitivne komentare. Steta sto je propao, jer nam samim tim i muzicka kultura delimicno opada (pitam se jer moze vise )
Moze, moze, Srbija je ovo. ;) :lol:
Steta sto nisi kupovala prve brojeve, stvarno je bio dobar.
Ali, jbg, profenserisashe se ljudi, poceli da pisu o komercijali
i ode sve u ****.
Poslednjih nekoliko brojeva mi nije padalo na pamet da kupim.
 
Demiourgos:
Moze, moze, Srbija je ovo. ;) :lol:
Steta sto nisi kupovala prve brojeve, stvarno je bio dobar.
Ali, jbg, profenserisashe se ljudi, poceli da pisu o komercijali
i ode sve u ****.
Poslednjih nekoliko brojeva mi nije padalo na pamet da kupim.

Hajde malo pozitivnog stava.. Moramo se boriti da ne bude vise.. Ko ce, ako necemo mi i sad ! A, znam da moze gore.. Zato im ne treba dopustiti da pogorsaju stvar.. Borite se protiv djubradi :D
 
huper..ono kad je pocelo da izlazi novo izdanje kupovala sam ga zato sto su bili MAIDENI!!!!!!!!!!!!!!!!!!him,peppersi...sad npr..prosli broj je bio ceo o punku i naslovna strana je roze..nisam ga kupila
 
*maidenka*:
huper..ono kad je pocelo da izlazi novo izdanje kupovala sam ga zato sto su bili MAIDENI!!!!!!!!!!!!!!!!!!him,peppersi...sad npr..prosli broj je bio ceo o punku i naslovna strana je roze..nisam ga kupila

Ja cu da ga uramim :) Uglavnom svaki treci, cetvrti broj je posvecen nekom muzickom pravcu.. Onaj o rocku je bio vrhunski
 
Mintaka:
Hajde malo pozitivnog stava.. Moramo se boriti da ne bude vise.. Ko ce, ako necemo mi i sad ! A, znam da moze gore.. Zato im ne treba dopustiti da pogorsaju stvar.. Borite se protiv djubradi :D
I'll drink to that :lol:
os031_smile_rockon.gif
os031_smile_rockon.gif
os031_smile_rockon.gif
 
Kupujem ga, nadje se u svakom broju po neki dobar text... Ako nista drugo, rubrika "Ta divna stvorenja" mi je super... Mada... I dalje cesto pisu o sra.njima...
 
aleksandra_93:
i ja sam isto...nije lose..iako slabo slusam punk
mislim da ce uskoro novi broj
inace ga ne kupujem bbas....al bolji je od brava :P:P

Ne sme se ni porediti sa tim us*anim casopisima. Izlazi svakog prvog utorka u mesecu, ali ima neverovatno mali tiraz, pa se i brzo rasproda!
 
Da, ta rubrika mi je super. Ima za svakog po nesto. Meni je, recimo, omiljena kolumna Milutina Stanojevica i Aleksandra Mijalica (uvek me nasmeju), a Soniji tekstovi su neprikosnoveni i uvek zanimljivi..
 
ja ga nekad uzmem iz radnje samo prolistam sta me zanima i vratim...:P:P:P
a ako ima neki zanimljiv poster,onda kupim...
bravo je jadan..primetila sam da u svakom broju bude poster od tokio hotela i rbd :roll:
 

Back
Top