POMOZITE MI MOLIM VAS!

  • Začetnik teme Tuzna devojka
  • Datum pokretanja
T

Tuzna devojka

Gost
Sinoc sam se u diskoteci smuvala sa deckom koji mi se svidja vec duze vreme,i bilo je jako lepo,jer je on jako fin i dobar decko u sustini.Medjutim kada me je mama pitala da li sam nasla decka,nisam htela da je lazem i da je nerviram pa sam joj sve priznala.Onda mi je ona pocela pricati kako sam ja isuvise mala za vezu,kako to nije za mene, i sada mi nigde ne da da izlazim samo zbog toga.Meni je jako tesko.Necu da se protivim njenoj volji,ali nemogu da shvatim kako moze to da mi radi...Za dva meseca cu napuniti 15 godina.Neznam kako da joj objasnim da to vise nije kao pre sto godina u kojima je ona zivela.POMOZITE MI MOLIM VAS!Jako sam depresivna!
 
Tuzna devojka:
Sinoc sam se u diskoteci smuvala sa deckom koji mi se svidja vec duze vreme,i bilo je jako lepo,jer je on jako fin i dobar decko u sustini.Medjutim kada me je mama pitala da li sam nasla decka,nisam htela da je lazem i da je nerviram pa sam joj sve priznala.Onda mi je ona pocela pricati kako sam ja isuvise mala za vezu,kako to nije za mene, i sada mi nigde ne da da izlazim samo zbog toga.Meni je jako tesko.Necu da se protivim njenoj volji,ali nemogu da shvatim kako moze to da mi radi...Za dva meseca cu napuniti 15 godina.Neznam kako da joj objasnim da to vise nije kao pre sto godina u kojima je ona zivela.POMOZITE MI MOLIM VAS!Jako sam depresivna!

CAo, tuzna devojko... nije da te ne shvatam ozbiljno, nego...kroz to prolaze mnoge devojke, ne samo ti,,, Eto, kada sam ja imala toliko godina imala sam identican slucaj. Onda sam prestala i da se trudim, da bi me kroz godinu-dve mama prosto molila da izlazim, da se druzim...
Ja znam kako to izgleda, a sada mislim da i nije bilo tako strasno. To je cuveni roditeljski strah koji narocito sada, u ovakvim vremenima, postaje nazalost sve opravdaniji. Nemoj da ocajavas zbog toga, budi strpljiva... imas puno vremena pred sobom,,,a taj decko, ako je zaista tako fin, shvatice sve i nece ti zameriti...u suprotnom ti i ne treba... Moja deviza je uvek>Ko zna zasto je to dobro?! SAmo nemoj da dozvolis da padas u depresiju - to je stvarno pogubno... posveti se malo vise sebi, dok se mama ne smiri, dok ne pocne da shvata da nisis vise bas dete, iako si jako mlada.. Gore glavu...bice sve ok!
 
Tuzna devojka:
Sinoc sam se u diskoteci smuvala sa deckom koji mi se svidja vec duze vreme,i bilo je jako lepo,jer je on jako fin i dobar decko u sustini.Medjutim kada me je mama pitala da li sam nasla decka,nisam htela da je lazem i da je nerviram pa sam joj sve priznala.Onda mi je ona pocela pricati kako sam ja isuvise mala za vezu,kako to nije za mene, i sada mi nigde ne da da izlazim samo zbog toga.Meni je jako tesko.Necu da se protivim njenoj volji,ali nemogu da shvatim kako moze to da mi radi...Za dva meseca cu napuniti 15 godina.Neznam kako da joj objasnim da to vise nije kao pre sto godina u kojima je ona zivela.POMOZITE MI MOLIM VAS!Jako sam depresivna!

Ako nije mnogo stariji od tebe, i ako si vec zapocela nesto,onda ne bi trebala bas tako da bude stroga prema tebi.Ako jeste onda ima razloga.Mada iskreno,mozda je ona u pravusa neke strane, kada kaze da si mlada.Trbala bi iskoristiti detinjstvo i proziveti ga najlepsi moguci nacin!Jednom se zivi!Jednom si dete bez briga.Za sve ostalo se ima vremena u zivotu.Pa i za to, da nekome budes devojka,kasnije zena, pa i majka!
Moras porazgovarati sa tvojom majkom,treba naci neko resenje.razumevanje je najbitnije.Ne znam, kako se ona postavila prema tebi, ranije kada je u pitanju tema o ljubavi.Ali meni se cini, da te nije na vreme posavetovala o svemu.Sada je kasno, a i pogresno da te posavetuje time sto te kaznjava. To je trebala ranije da ti kaze, da se ne bi sada nasla u takvoj situaciji.Nemoj se toliko brinuti,resices vec nekako ovaj problem!Srecno!!!Budi mi vesela devojcica....
 
Tuzna devojka:
MOLIM VAS,RECITE MI BAR STA MISLITE DA JE U REDU DA RADIM???MOLIM VAS!

Zamoli mamu da razgovaraš s njom i objasni joj da si joj ti mogla i slagati da nemaš dečka, ali si htjela s njom biti poštena i igrati otvorenih karata. Pitaj je dali voli istinu ili da je lažeš da bi ostvarila svoj cilj. Ako ona misli da ćeš nešto pogrešno uraditi kad navećer izađeš objasni joj da si pametna (a nadam se da jesi)i da sve to što ona misli da ćeš uraditi u diskoteki ili kafiću to možeš napraviti i u školi. Budi pametna i nigdje ne žuri vremena u životu imaš na pretek, a i ništa nećeš propustiti jer za sve postoji onaj pravi ćas. Pozdrav i javi mi šta se desilo
 
Tuzna devojka:
Pokusala sam da je izbegavam,ali mi je to glupo!
Neznam sta cu.Decko me zove da veceras izadjem,mada zna u cemu je stvar...Da li da je slazem?Mislim da mi ni nece dati da izadjem.

REKLA SAM STA MISLIM U PRETHODNOM KOMENTARU, A TI GA PROCITAJ JOS JEDNOM,JER OCIGLEDNO DA NISI!
MORAS DA RAZGOVARAS SA SVOJOM MAJKOM,NE DA JE IZBEGAVAS.AKO TE TVOJ DECKO ZOVE TELEFONOM,NEKA BUDE STRPLJIV I NEKA SE ZADOVOLJI ZA SADA SAMO TIME, DOK NE NADJES NEKO DRUGO RESENJE.AKO MU JE STALO DO TEBE ON NECE DA ODUSTANE A AKO NIJE HOCE SIGURNO...NE BI BILO LOSE DA GA MALO STAVIS NA PROBU.... :)
 
Dana66:
Tuzna devojka:
MOLIM VAS,RECITE MI BAR STA MISLITE DA JE U REDU DA RADIM???MOLIM VAS!

Zamoli mamu da razgovaraš s njom i objasni joj da si joj ti mogla i slagati da nemaš dečka, ali si htjela s njom biti poštena i igrati otvorenih karata. Pitaj je dali voli istinu ili da je lažeš da bi ostvarila svoj cilj. Ako ona misli da ćeš nešto pogrešno uraditi kad navećer izađeš objasni joj da si pametna (a nadam se da jesi)i da sve to što ona misli da ćeš uraditi u diskoteki ili kafiću to možeš napraviti i u školi. Budi pametna i nigdje ne žuri vremena u životu imaš na pretek, a i ništa nećeš propustiti jer za sve postoji onaj pravi ćas. Pozdrav i javi mi šta se desilo

LEP SAVET OD DANE,AKO JE BUDES POSLUSALA,TIM BOLJE ZA TEBE!POZDRAV ZA TEBE I DANU 66!
 
Pobegni od kuce, to je jedino resenje. {sala naravno}
Samo mi nisu jasni prethodni komentari. 15 god, o kakvom vi to detetu pricate, koje detinjstvo? Imas dovoljno godina da ne smes svojim roditeljima da dozvolis da ti odredjuju intimni zivot. To ne znaci da ih ignorises, ali saslusas, klimas glavom, ali je konacna odluka mora biti tvoja. Pri tome se sluzi i laganjem ako ne postoji drugo resenje.
Haug!
 
Chernobill:
Pobegni od kuce, to je jedino resenje. {sala naravno}
Samo mi nisu jasni prethodni komentari. 15 god, o kakvom vi to detetu pricate, koje detinjstvo? Imas dovoljno godina da ne smes svojim roditeljima da dozvolis da ti odredjuju intimni zivot. To ne znaci da ih ignorises, ali saslusas, klimas glavom, ali je konacna odluka mora biti tvoja. Pri tome se sluzi i laganjem ako ne postoji drugo resenje.
Haug!
Narocito slusaj ovakve savete i daleko ces stici!
 

Back
Top