NE, NEMOJ MI PRICI...

topmodelsica:
Ne, samo budes pored nje, gledas sta radi, i prikljucis se najopustenije radnji ili razgovoru. Sta radi ona, to radis i ti. Gledas otpriliku u sta i ona gleda, jer stojite jedno pored drugog, pa iste stvari sa te tacke mozete i da vidite.Slusas isto sto i ona cuje...
TiMi, kaj ti je to... aha, slovna greška :)
 
Kratko i jasno: ne postoji.
Da postoji, sve bi bilo suviše jednostavno, dosadno, rutinski. Svako bi mogao da ponese tekst sa sobom koji bi čitao i sve bi moglo da se formuliše kao o svojevrsni algoritam koji treba dapratiš da bi na kraju negde završio (bila bi dva završetka): iskaširan ili s njom u krevetu.
 
topmodelsica:
Ne, samo budes pored nje, gledas sta radi, i prikljucis se najopustenije radnji ili razgovoru. Sta radi ona, to radis i ti. Gledas otprilike u sta i ona gleda, jer stojite jedno pored drugog, pa iste stvari sa te tacke mozete i da vidite.Slusas isto sto i ona cuje...
pa ja gledam gde i ti, pa opet nishta , mislim sta mi je ciniti?
 
meda0000:
Da li postoi univerzalan nacin za prilazenje(upoznavanje) devojci? kako,sta?

JAKO SIROKA TEMA ZA RASPRAVU!!!! JAKO!!! Ali srecom, jedna od mojih omiljenih :razz: !!!

E pa sad ovako, prvo treba da rascistis kakvim devojkama prilazis. Ako prilazis devojkama kojima vec prilazi gomila tipova moras nauciti da ne prilazis direktno!!! Da nemas direktan nastup. Devojke kojima prilazi gomila tipova na vece su vec iskusne, i razradile su tzv. "bitch shield", arogantan stav kojim nastupaju ne bi li oterali vec Xog veceras (btw, ovo sam naucio od devojaka kojima prilazi brdo tipova). Ako ti se pak svidjaju jedne od onih "Tipovi u ovom gradu ne prilaze, boje se i smrljavi su..." ta je vec polupecena u sopstveniom saftu (hormonima) i sa njom ces lako prvo uspostaviti kontakt ocima (koji NIKAKO NE SMES PREKIDATI!!! JAKO BITNA STVAR, nego pustiti nju da prva skloni glavu) i ako je tu imas jednostavno se nacrtaj u njenoj blizini kazi "ciao" (sa osmehom naravno) a ostalo ce krenuti kao salva... i to cesto ce ona vec da pita nesto.
Pre recimo nisam znao koliko je taj kontakt ocima bitan dok mi drugarica nije rekla kako MRZI kad tip prvi skloni pogled, to joj je kao "nesiguran tip" a kaze "ako drzi pogled i gleda u mene i ne prekida, to me jos vise navlaci da mislim o njemu i da ga gledam... dodje mi da mu skocim si*ama u facu!" :shock:
Naravno u ovome ne treba preterati. Ako se gledate i ona prva skloni glavu i ponovo pogleda u tebe, ako nista posle toga ne uradish, ZABORAVI!!! Predji na sledecu, ali kad jednom skontas koliko je ovo jasan signal i koliko ce i sama devojka da ti olaksa posao cim se priblizis navucices se na ovo ko heroinoman na metadon!!! :lol:

Puno zavisi i kakvo je mesto u kojem zivis... u manjim mestima je atmosvera (pa i devojke) DALEKO opustenija, dok su veci gradovi prepuni tipova i riba koji hoce da se dokazuju (ribe da su "hard to get" a tipovi da su zajebani momci).

Ne bih da se raspisujem dalje, ali ako te interesuje kako i indirektno da pridjes devojci koja te ni ne gleda, i da skoro sigurno barem dodjes do broja telefona mogu malo opsirnije i o tome na private.
 
topmodelsica:
Ne, samo budes pored nje, gledas sta radi, i prikljucis se najopustenije radnji ili razgovoru. Sta radi ona, to radis i ti. Gledas otprilike u sta i ona gleda, jer stojite jedno pored drugog, pa iste stvari sa te tacke mozete i da vidite.Slusas isto sto i ona cuje...

Ja se ovde slazem DO POLA!!! Do ovog:

topmodelsica:
Sta radi ona, to radis i ti. Gledas otprilike u sta i ona gleda, jer stojite jedno pored drugog, pa iste stvari sa te tacke mozete i da vidite.Slusas isto sto i ona cuje...

To batali! Veruj mi VECINA devojaka to nevoli... mozda neke i vole koje zele da su dominantnije, ali vecina devojaka to tumaci drugacije, da si nesiguran, da trazis njenu potvrdu, da joj popustas... Mnoge devojke traze momka koji je dominantan, a ne koji "ide za njom". Ne vole kad im je tip uvek available, kad im radi ono sta one uvek pozele... to im bude monotono. Pogotovo iskusnije devojke (kao sto je gospodjica14 ;-) ) koje su imale vec gomile takvih tipova. Lepim devojkama prilazi TONA tipova sa tim stavom... njima to nije zanimljivo. Cim ga osvoje one ga batale ili muze dok mogu. Devojke zele momka sa svojim, a ne njenim stavom! To ne znaci da treba da se tucete non stop, nego samo da imas svoj stav i da postujes i njen, a ne i da ga preuzimas.
 
Script:
Ja se ovde slazem DO POLA!!! Do ovog:



To batali! Veruj mi VECINA devojaka to nevoli... mozda neke i vole koje zele da su dominantnije, ali vecina devojaka to tumaci drugacije, da si nesiguran, da trazis njenu potvrdu, da joj popustas... Mnoge devojke traze momka koji je dominantan, a ne koji "ide za njom". Ne vole kad im je tip uvek available, kad im radi ono sta one uvek pozele... to im bude monotono. Pogotovo iskusnije devojke (kao sto je gospodjica14 ;-) ) koje su imale vec gomile takvih tipova. Lepim devojkama prilazi TONA tipova sa tim stavom... njima to nije zanimljivo. Cim ga osvoje one ga batale ili muze dok mogu. Devojke zele momka sa svojim, a ne njenim stavom! To ne znaci da treba da se tucete non stop, nego samo da imas svoj stav i da postujes i njen, a ne i da ga preuzimas.

Ali to je za samo 2 minuta bukvalno, prilazak.
 
topmodelsica:
Ne, samo budes pored nje, gledas sta radi, i prikljucis se najopustenije radnji ili razgovoru. Sta radi ona, to radis i ti. Gledas otpriliku u sta i ona gleda, jer stojite jedno pored drugog, pa iste stvari sa te tacke mozete i da vidite.Slusas isto sto i ona cuje....

šta je ovo obuka za manijake - zaboravila si da kažeš , dahćeš za vratom kad pridješ
 
Zaboravio sam jos par JAKO bitnu stvar.
Kad pocnes da pricas sa devojkom NEMOJ JOJ SE UNOSITI!!! Devojke to JAKO mrze, a ne mozes ni zamisliti koliko tipova to radi. Licno sam imao isti problem, cak i kad sam saznao koliko je to lose sam par puta sebe uhvatio da to radim. To nam je nekako prirodno, ali devojke to MRZE. Cak i ako lepo mirises, sredjen zadah... dzaba... a da ne pricam ako smrdis ili ako imas tonu (cak i najskupljeg) parfema. Devojkama je jednako odvratno ako je tip gusi smradom ili mirisom. Ne zaboravi da devojke imaju DALEKO ostriji njuh od muskaraca!

Ako je devojka sa grupom drugarica, NEMOJ ZAPOSTAVLJATI DRUGARICE!!! Animiraj celu grupu, a posle se posveti odredjenoj meti! Ako zapostavis njene drugarice one ce je casom odvuci. Znam to i iz svog i iskustva gomile drugih!

Licno mislim da se uspeh u prilazenju devojkama u stvari svodi na prevazilazenje gresaka, i taj kako ti kazes "univerzalni pristup" dodje sam po sebi. Sto devojci prilazi vise tipova, ona ima manji prag tolerancije na gresku i odmah te odkaci.
 

Back
Top