Проблем са хард диском

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
bveljkovic:
Током p.o.s.t.a. на екрану добијем поруку NTLDR is missing...
Форматирао сам хард диск, подизао систем, радио low level format..., али ништа.
Можда и није хард диск, има ли неко идеју?
Posle ove dve stvari ne ostaje apsolutno ništa na HDD.
Mene Živo interesuje KAKO SI TI FORMATIRAO DISK i radio LOW LEWEL FORMAT?
Objasni nam to ovde Molim te i kako si ti to podizao sistem , jer ne postoji nijedan virus na svetu koji može da preživi dve gornje stavke.
 
snejks:
Posle ove dve stvari ne ostaje apsolutno ništa na HDD.
Mene Živo interesuje KAKO SI TI FORMATIRAO DISK i radio LOW LEWEL FORMAT?
Objasni nam to ovde Molim te i kako si ti to podizao sistem , jer ne postoji nijedan virus na svetu koji može da preživi dve gornje stavke.
cuo sam da postoje oni koji se tokom formatiranja sklone u ram memoriju....koliko je to tacno....
 
snejks:
Posle ove dve stvari ne ostaje apsolutno ništa na HDD.
Mene Živo interesuje KAKO SI TI FORMATIRAO DISK i radio LOW LEWEL FORMAT?
Objasni nam to ovde Molim te i kako si ti to podizao sistem , jer ne postoji nijedan virus na svetu koji može da preživi dve gornje stavke.

Прво решио сам проблем и хвала свима на одговорима.
Диск сам прво форматирао током подизања система, значи форматирање партиције, да не објашњавам, када то није помогло онда сам радио low level format програмом maxtor power max, али ни то није помогло. Компјутер ми је предат у стању које сам описао у поруци, тако да не знам да ли је било у њему вируса или није.
Шта је био узрок - не знам. Пошто је током дизања систем пријављивао hardwer malfunction, и није хтео да подигне систем, раставио сам целу конфигурацију, поново све упаковао, дотегао, заменио батерију, у БИОС-у сам подесио да процесор ради нешто спорије, (уместо на 2,0 на 1,33) и на крају поново пробао да подигнем систем и успео. Стварно не знам шта је био проблем.
 
Koliko vidim problem je rijesen, rekao bih na cudan nacin u cudan redosled dogadjaja, da ne kazem po onom starom "sto mora jednostavno, kad moze i komplikovano"..

Bilo kako bilo, problem je rijesen, a tema je trebalo da se postavi na Operativne sisteme, jer iz prilozenog se vidi da nije bila hardverska greska, te tema kao takva ne pripada ovde..

Do daljeg, kljuc.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top