da li je moralnije biti prostitutka koja..............

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

yu_pasos_rasista2

Obećava
Banovan
Poruka
55
............place, pati,razume, radi posao i prehranjuje svoje belo dete ili sponzorusa koja putuje svaki dan, uziva u toplim kupkama na akapulku , a crno dete place u kolicima jos uvek nesvesno svoje ugasene loze................naravno izuzimamo trotoarke "ala picin park" koje ne ulaze u ovu pricu...............
...molim psihijatre i filozofe da mi kazu svoje misljenje..............
 
yu_pasos_rasista2:
............place, pati,razume, radi posao i prehranjuje svoje belo dete ili sponzorusa koja putuje svaki dan, uziva u toplim kupkama na akapulku , a crno dete place u kolicima jos uvek nesvesno svoje ugasene loze................naravno izuzimamo trotoarke "ala picin park" koje ne ulaze u ovu pricu...............
...molim psihijatre i filozofe da mi kazu svoje misljenje..............
,,Moralnije" je biti prostitutka u "ala picin park" , bar se zna odrediste firme :confused: , mada se, po meni ona koja posao radi i pri tome cvili, definitivno ne pronalazi u tom poslu...
 
yu_pasos_rasista2:
............place, pati,razume, radi posao i prehranjuje svoje belo dete ili sponzorusa koja putuje svaki dan, uziva u toplim kupkama na akapulku , a crno dete place u kolicima jos uvek nesvesno svoje ugasene loze................naravno izuzimamo trotoarke "ala picin park" koje ne ulaze u ovu pricu...............
...molim psihijatre i filozofe da mi kazu svoje misljenje..............
Ovde se u stvari radi o tome da li je ova prva moralna. U skrivenoj formi, ti upravo to pitas.
 
Hellen:
Дипломирала на психијатрији? Честитам! Свака част! Ово ми је први пут да разговарам са неким ко је дипломирао на психијатрији. Баш кул!

To mi je trebalo da bi negde bio apsorbovan sav moj potencijal na tom polju, a inace nije mi to najveca ljubav u poslu, mnogo vise volim geografiju. Ipak, psihijatriju sam studirala na najsavremeniji nacin koji postoji pa mi je to super proslo.
 
Hellen:
Сви смо ми пилоти! ;)

:lol:





o o ooooo gde mi je kljuch...
izgubila sam ga
:roll:


nishta onda ce ostati zakljuchano...

lock.png
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top