zubi

M

mica5

Gost
:) Cao,ja hocu da izbelim zube,da idem na poliranje ili nesto slicno,da li znate gde to mogu da uradim i koliko koste?Hvala unapred
 
......neki proizvod,kaladont,polir pastu i sl.ako je nekome poznato ili ima iskustva sa nekom alternativnom medicinom(samo nemoj reci prirodna so stane molim te!)neka nas posavetuje!
Hvala
 
I ja bih :lol: .Pa postoje one paste za izbeljivanje sto se kupuju u apoteci,kako to ide kod stomatologa ne znam ali videla sam onaj novi sistem za izbeljivanje rapid white,kosta 1100 dinara ali nisam ga jos probala.Ako neko jeste nek podeli sa nama ovde svoja iskustva.
 
Mislim da je ipak najbolje otici kod stomatologa.Ja licno redovno idem kod svog priv. dr. vec godinama i jako sam zadovoljna.Mislim da je cena oko 20e, a mozda i manje, ne secam se, ali uskoro treba ponovo da odem.Prednost je sto se to stvarno strucno odradi, ako imate kamenac putem lasera se odstrani, zubi se divno ispoliraju i bele se, i sve to ulazi u tu cenu.Posle toga ste dugo mirni, mada je i to individualno(pusaci, nepusaci i sl.)Znaci pare koje bi dali za neku pastu mozete dati stomatol. da vam to super odradi!
 
Goscica:
Mislim da je ipak najbolje otici kod stomatologa.Ja licno redovno idem kod svog priv. dr. vec godinama i jako sam zadovoljna.Mislim da je cena oko 20e, a mozda i manje, ne secam se, ali uskoro treba ponovo da odem.Prednost je sto se to stvarno strucno odradi, ako imate kamenac putem lasera se odstrani, zubi se divno ispoliraju i bele se, i sve to ulazi u tu cenu.Posle toga ste dugo mirni, mada je i to individualno(pusaci, nepusaci i sl.)Znaci pare koje bi dali za neku pastu mozete dati stomatol. da vam to super odradi!
TO O CEMU TI GOVORIS JE SKIDANJE KAMENCA,BELJENJE JE OKO 300 E
 
Molim vas,ako znate, dokad mogu da izrastu umnjaci?
Bas me nesto boli ovih dana kao da je uvo ili tu nesto. Nije jako ali...
Bas mi ne treba jos jedan zub za koji nema mesta...

Trideseta jel vec kasno?
 
animsaj:
Molim vas,ako znate, dokad mogu da izrastu umnjaci?
Bas me nesto boli ovih dana kao da je uvo ili tu nesto. Nije jako ali...
Bas mi ne treba jos jedan zub za koji nema mesta...

Trideseta jel vec kasno?
Najpre uradi ortopan, tj. snimak cele vilice.
Rast umnjaka je veoma relativna stvar. Nekome nikada ne izrastu (citala skoro o tome), a eto npr. mojoj sestri je prvi umnjak izrastao sa 10 godina kada joj je opala kosa a niko nije verovao da zariste u organizmu izaziva umnjak koji nema gde da izraste.
Ja sam imala problem da su mi sva 4 umnjaka rasla u isto vreme, tako da sam u kratkom roku imala sve 4 operacije. Tada sam imala 18 godina.
Obavezno sto pre uradi ortopan i idi kod stomatologa.
 

Back
Top