The Butterfly Effect

pa napao je Evana i cuvari su ga udarili, malo su preterali i on je umro.

nisam primetio da je Evanov otac pominje u drugom delu a i ako se pominje ne vidim kakve to ima veze. meni drugi deo jeste repriza prvog
 
Znam deo kad je napao Evana i kad cu cuvari skocili na njega, ali se ne secam da je umro.

Evanov otac se u 2. delu spominje samo kad je on trazio informacije na netu jer je pisalo o coveku koji se preziva Treborn (tako se Evan i njegov otac prezivali) i koji je u mentalnoj bolnici.

Po meni 2. deo je ono sto se desavalo posle 1. dela iako price nemaju nista zajednicko.
 
gledala sam prvi deo nekoliko puta, i to sa dva razlicita zavrsetka... moram da priznam da mi se vise svideo onaj kada prodje pored nje na ulici, nego onaj kada se on vraca u trenutak svog rodjenja i zadavi se pupcanom vrpcom... to mi je bilo bas... morbidno :-?

inace, film nije los ali prepun je nelogicnosti kad se malo vise udubite. a kome se svideo neka obavezno pogleda i donnie darka. ;)
 
deo u zatvoru.

svaki drugi put kada se vracao, jedino on je bio svestan promene - kako je moguce da je onda onaj zatvorenik primetio znakove na njegovim rukama? zar ne bi bilo logicno da je, kao i u drugim, pa, nazvacu ih "alternativnim sudbinama", jedino evan znao da je nesto drugacije, dok bi za onog zatvorenika ti znakovi bili tu otkad je dosao? a ionako, zar ne bi cinjenica da je zabio ruke o igle imalo promenila njegov zivot? mislim, koje su sanse da bi se sve desilo kao i prethodni put - verovatno bi ga poslali kod psihijatra, ili tako nesto. :-?

izvinjavam se ako ovo uopste nema smisla, uzasno objasnjavam. :oops:
 
dakle zaista ne umem da objasnjavam :lol:

Evan je jedini koji se mogao vratiti i zato je znao za promene. Ne znam kako ocekujes od drugih da isto to znaju.

to sam i ja rekla, ali to se kosi s ovim drugim...

Onaj Meksikanac u zatvoru takodje nije znao sve dok mu Even nije pokazao oziljak.

ako je samo evan bio svestan promena, i ako se on vratio i napravio sebi oziljke, kako je onda meksikanac mogao da ih primeti? shvatas li da je on time sto je sebi povredio ruke stvorio potpuno novu zivotnu pricu, u kojoj bi, kada je dosao u zatvor vec imao oziljke na rukama.
 

Back
Top