prevara ili moda

# zamisli #

Zainteresovan član
Poruka
467
mog drugara prevarila zena sa koleginicom sa posla i on prso skroz (cini mi se lakse bi mu bilo da je sa kolegom) , pita me sta da radi i kako da se ponasa a ja nemam pojma sta da mu kazem , prvo mi bilo smesno, pa sam se zezao da mu je to idealna prilika da proba s´ dve... ali kad sam shvatio da je covek flipnuo zbog toga onda nisam znao sta ozbiljno da mu kazem...
 
Neko to moze da prihvati, a neko ne i kraj price.
Sta da radi? Pa, da poprica s njom kada se smiri i da pokusa da je ne napada i ne osudjuje, vec da jednostavno popricaju otvoreno, posto verovatno to odavno nisu uradili.
 
Moja drugarica ima teoriju da bi lakše podnela da je momak... hm... bolje rečeno, višegodišnja ljubav nikad potpuno ostvarena prevari sa momkom... ukoliko u slučaju njih dvoje možemo govoriti o ''varanju''...
Ja sam ipak pristalica toga da me momak sa sto devojaka prevari, bolje nego da muškarca jednom, recimo, poljubi u usta...
Meni je grozna ova priča, verujem da se dešava i takvu stvar ne bih već mogla nazvati biseksualizmom ili skrivenim homoseksualizmom, već izopačenošću novog vremena, jer sve su češće priče o tim nenormalnim vezama, brakovima, kombinacijama,... Normalno i nenormalno su zamenili mesta... Tako da je dotična gospođa sasvim u trendu, sasvim širokih shvatanja, potpuna demokratija, ipak se živi samo jednom, ipak se uzima ali APSOLUTNO sve što ti život pruža... ''Zabijmo kolac u sisteme''... ironična sam...
Posle takve vrste prevare ja jednostvano ne bih mogla dalje. Mislim, samo da pomislim da sam ja sa tom osobom neku decu pravila (da se banalno izrazim) ili planirala da ih imam... BLJAK!
Nema to veze sa mojim stavom prema homoseksualcima, jer u ovom slučaju mislim da to nije, najblaže rečeno se grozim svega bolesnog što se dešava, što vidim i čujem...
 
@Sokolica: Da ne misliš da malo preteruješ? Ne znam... Jer kakvo bi mišljenje mogla imati o čoveku koji te je prevario sa sto žena :confused:
Po meni, prevara je prevara, s kim god da je i kakve god da su okolnosti u pitanju...
 
# zamisli #:
mog drugara prevarila zena sa koleginicom sa posla i on prso skroz (cini mi se lakse bi mu bilo da je sa kolegom) , pita me sta da radi i kako da se ponasa a ja nemam pojma sta da mu kazem , prvo mi bilo smesno, pa sam se zezao da mu je to idealna prilika da proba s´ dve... ali kad sam shvatio da je covek flipnuo zbog toga onda nisam znao sta ozbiljno da mu kazem...
ima film na tu temu ali muz je nagovorio zenu da se fuke sa jos jednom devojkom i zena mu postane lezbejka.. :-D
 
felix the cat:
@Sokolica: Da ne misliš da malo preteruješ? Ne znam... Jer kakvo bi mišljenje mogla imati o čoveku koji te je prevario sa sto žena :confused:
Po meni, prevara je prevara, s kim god da je i kakve god da su okolnosti u pitanju...

Dobro, malo sam ga preterala... Pesnička hiperbola, ne zameri... :)
Ne baš sto...

Ja ipak razlikujem vrste prevare. Najgore su mi one emotivne, čak i kada ne dođe do fizičkog ostvarenja.
Ove sa osobom istog pola su mi odvratne.

Kapiram ja da neko ima drugačije afinitete. Ali, mislim, u braku, ima muža, a vara ga sa ženom - koje su pobude? Shvatila da voli žene? Neka prekine brak i organizuje svoj život drugačije.
Bilo joj dosadno? Šta je, bre, sa svim ljudima tim u braku (a i u vezama), ima li da neko nekog nije prevario bar jednom? Svaka čast vernima i emotivno stabilnima i pronađenima.
Sad krenule i propratne izopačenosti: te zovemo i komšinicu da sa nama bude u krevetu, pa će muž da je*e ženinog ljubavnika, pa će žena da spava sa momkom svog sina... Penjemo se stepenicu po stepenicu. Holandija.
 
Ma kapiram ja tebe za te izopačenosti ;) Nije moje mišljenje o tome mnogo drugačije od tvog.. Nego, mozak mi je, eto, zaparala ta izjava za prevaru i žene i muškarce... Mislim, ne želim nikako da me prevari, a ako me prevari onda mi je svejedno... Pogotovo ako je emotivna prevara...
 
Au... pa chesto sam spominjala ovde... brak je neshto posebno... provodish ga sa osobom za koju verujesh da ce ti biti savrshena za ceo zivot... Ako nema sigurnosti, nikako se ne treba upushtati u to.. Verovatno je ona neshto istripovala... mozda joj on ne posvecuje dovoljno paznje, a ona chula da su zene bolje, pa eto - da proba...
 
U stvari, sad razmisljam, sta bih ja stvarno uradio da provalim da mi se zena ljubavise sa drugom zenom... :D

Pa crkavao bih od smeha, svaki dan, samo mi se jos to nije desilo u zivotu! :lol:

Bemti bre... :lol:
 
# zamisli #:
mog drugara prevarila zena sa koleginicom sa posla i on prso skroz (cini mi se lakse bi mu bilo da je sa kolegom) , pita me sta da radi i kako da se ponasa a ja nemam pojma sta da mu kazem , prvo mi bilo smesno, pa sam se zezao da mu je to idealna prilika da proba s´ dve... ali kad sam shvatio da je covek flipnuo zbog toga onda nisam znao sta ozbiljno da mu kazem...


Moj dečko je imao istu situaciju sa svojom bivšom ženom ..... Ali preživeo je ... Čak je to i iskoristio za trojčicu, dok je dotična treća bila u kombinaciji .....
 
NatasaNatasa:
Moj dečko je imao istu situaciju sa svojom bivšom ženom ..... Ali preživeo je ... Čak je to i iskoristio za trojčicu, dok je dotična treća bila u kombinaciji .....
pa i onaj iz prijatelja, kako se bese zove...ros!
eto vidis, to je jedna uobicajena pojava
 

Back
Top