PROSLI ZIVOT,KARMA

Ja sam negde procitala, ali volela bih da mi iskusni astrolozi kazu da li je to tacno, da je dvanaesta kuca u proslom zivotu bila prva kuca.
U principu, ja ni ne verujem u to, pa ne znam puno o ovoj tematici, i nikada me nije previse interesovalo da istrazujem, ali sam procitala da se o proslom zivotu saznaje putem neke vrste hipnoze
 
Pa ne procenjuje se karmički put samo na osnovu jednog položaja.

Saturn u XII polju je svakako dug iz prošlog života i ljudi s tom pozicijom ga uglavnom prilično osećaju, zahteva osamljivanje i bavljenje sobom ali više od ovog se ne može reći samo na osnovu ovog, kao što rekoh.
 
i sta sad?nije mi jasno,to za dvanaestu kucu,jel to znaci da sam bila u proslom zivotu rak u horoskopu ili sta?dvanaesta mi je u raku,imam i tog saturna tu...a bas me zanima...
Jel moze da se na taj nacin sazna sta si bio u proslom zivotu???
 
Ja sam cula da se nesto moze pored 12.kuce videti i preko sev. i juz. cvora i Saturna (u kojoj je kuci i znaku), ali licno mislim da nista od toga nije relevantno, suvise mi je to uopsteno... Mnogo bolji nacin su ili hipnoza ili nehipnoticka regresija (kojoj sam i sama bila podvrgnuta i mogu reci da je bilo jako freaky iskustvo)
 
Ja sam cula da se nesto moze pored 12.kuce videti i preko sev. i juz. cvora i Saturna (u kojoj je kuci i znaku), ali licno mislim da nista od toga nije relevantno, suvise mi je to uopsteno... Mnogo bolji nacin su ili hipnoza ili nehipnoticka regresija (kojoj sam i sama bila podvrgnuta i mogu reci da je bilo jako freaky iskustvo)

kako si dosla do toga? ko ti je radio i koliko kosta???????ako mozes reci nesto detaljnije o tome,posto bih i ja zelela da to uradim...........
 
ne okreci se... :twisted:
... i moj komentar nije bio na postavljenu temu vec na tvoj post... i ne pozivaj se na pamet jer je ta rech misaona imenica za tebe... a da sam dokona, jesam... :D da nisam zar bih tebe primetila?:evil::lol:
 
Koliko samo drzis frustracije u sebi! C,c,c... To ne valja ni za tvoje psiho-fizicko zdravlje, a kamoli za druge ljude koji su prinudjeni da gledaju ovakve gluposti koje ti pises! Posto ja za razliku od tebe nemam vremena za prepucavanje i imam postovanja prema drugim ljudima koje zanima tema, a ne price u prazno...ovim postom zavrsavam svaki komentar upucen tebi iako je mala verovatnoca da ces ga shvatiti...
P.S. Slobodno se mozemo naci u Mensi da odmerimo snage ako znas sta je to...
 
bla, bla, bla...:roll::twisted: vodolijice, ukratko, smarash... shto se tiche odmeravanja snaga ne budi smeshna, za dijalog s tobom i uopshte diskusiju bilo koje vrste nije mi potreban ni delic snage koju posedujem, s tobom mila mogu na ler da vozim koliko hocesh...:twisted::lol:
 
Kostalo je (prosle godine) 20 evra... Kod jednog coveka koji se bavi time godinama i zivi u Novom Sadu. Ne bi da mu kazem ime ovako javno,ali ako te zanima poslacu ti na pp njegov br. telefona i ime,naravno.

Molim te posalji mi, jako bi mi znacilo, a na NEGATIVCE koji pokusavaju da skrenu temu ni ti ni bilo ko drugi ne obracajte paznju....veca je nasa pozitivna energija....:D
 
12. kutja uvek opisuje
deo karme za koji je Dusha ostala vezana u prethodnom
zhivotu;

Saturn najdirektinije ukazuje na princip
karme: kako si sejao - tako tjesh zhnjeti, dovodetji osobu u iste one situacije koje
je sama drugima chinila;

Poslednja mesechva konjukcija neposredno opisuje
prirodu prethodne inkarnacije i glavnu lekciju koju je Dusha polagala;

Retrogradne planete govore o prenesenim ispitima,
odnosno o situacijama kroz koje je Dusha vetj proshla u prethodnom zhivotu i kroz koje
u ovom zhivotu ponovo prolazi.


"Chetiri kapije karme",

Aleksandar Imshiragitj
 
12. kutja uvek opisuje
deo karme za koji je Dusha ostala vezana u prethodnom
zhivotu;

Saturn najdirektinije ukazuje na princip
karme: kako si sejao - tako tjesh zhnjeti, dovodetji osobu u iste one situacije koje
je sama drugima chinila;

Poslednja mesechva konjukcija neposredno opisuje
prirodu prethodne inkarnacije i glavnu lekciju koju je Dusha polagala;

Retrogradne planete govore o prenesenim ispitima,
odnosno o situacijama kroz koje je Dusha vetj proshla u prethodnom zhivotu i kroz koje
u ovom zhivotu ponovo prolazi.


"Chetiri kapije karme",

Aleksandar Imshiragitj

Da li bi mogla da mi kazes nesto detaljnije ako ti kazem ove potrebne podatke???:-)
 

Back
Top