orthodox boys split

Kaj

Primećen član
Poruka
589
0203_ob_1-1.jpg


:mrgreen:
 
joca111:
Janica, koliko sam ja cuo, na slici pokazuje tri prsta kao ustashki i nacisticki pozdrav iz II svet. rata!
Ako je tako, DAJ BOZE DA POGINE PRVI PUT KAD STANE NA SKIJE, majku joj u pi... :evil: :evil: :evil:


Није него три медаље (златне) беше које је освојила непосредно пред сликање.

Који нацистички поздрав са три прста? :shock:
 
joca111:
Janica, koliko sam ja cuo, na slici pokazuje tri prsta kao ustashki i nacisticki pozdrav iz II svet. rata!
Ako je tako, DAJ BOZE DA POGINE PRVI PUT KAD STANE NA SKIJE, majku joj u pi... :evil: :evil: :evil:

prvo Janici kapa dole i duboki naklon do poda!

drugo pokazivala je tri prsta za tri olimpijska zlata koja je osvojila na Olimpijskim igrama u par dana što ne samo da sanjaju mnoge skijašice iz alpskih skijaških zemalja - "velesila" a da ne pričam o onima koji nikad ni nisu osvojili medalju u ovim disciplinama :twisted:

treće i neće stati na skije vjerojatno nikad jer je sama tako odlučila a ono što je postigla trebat će mnogo vremena da ju neka druga skijašica stavi u svoju sjenu

četvrto nacistički pozdrav :shock: :shock: :shock: yeah right! :roll:

peto mislio sam da si pametniji i da se nemožeš tako zbrukat....nažalost pogriješio sam :-(
 
tokyo:
prvo Janici kapa dole i duboki naklon do poda!

drugo pokazivala je tri prsta za tri olimpijska zlata koja je osvojila na Olimpijskim igrama u par dana što ne samo da sanjaju mnoge skijašice iz alpskih skijaških zemalja - "velesila" a da ne pričam o onima koji nikad ni nisu osvojili medalju u ovim disciplinama :twisted:

treće i neće stati na skije vjerojatno nikad jer je sama tako odlučila a ono što je postigla trebat će mnogo vremena da ju neka druga skijašica stavi u svoju sjenu

četvrto nacistički pozdrav :shock: :shock: :shock: yeah right! :roll:

peto mislio sam da si pametniji i da se nemožeš tako zbrukat....nažalost pogriješio sam :-(
1. slazem se, kapa dole
2. procitao si moj post i nisi video da pise da AKO je podigla tri prsta kao naisticki pozdrav, i ustaski, onda daj Boze...
3. Ne zelim da komentarisem tvoju ocenu moje pameti ,jer mi ta ocena sama nista ni ne znaci
4. Ono sto svakako mogu da komentarisem je tvoja samouverenost u sopstveno neznanje, koje si, ma koliko ono samo apsurdno zvucalo, ti ispoljio sada i to ne po prvi put!
A evo ,postavicu i sliku da vidis zasto!


Slika je sa zakletve ss jedinica!

P.S. I iz drugih izvora sam cuo da su ona i brat ustase na tatu, ali to sam samo cuo pa ne mogu zaista da tvrdim!
 
Nije ss, ali je Ante Pavelic, ali naci cu ti i njih!
Sad cekam da kaze Kyo kako je to Ante pokazivao kako je umesto 4 miliona, ubijeno samo 3 miliona Srba, i da kvota nije ispunjena u prvom mandatu europejske, junacke NDH!
 
Kaj:

Bravo za srpsku braću iz Slovenije koji čine ''Orthodox Boys'' navijačku grupu Zvezde.

Evo još jedna fotka istog događaja (zastave se drže naopačke)
zaplenjneustakezastavebk5.jpg


Kaj je ili BBB ili je glup kad se hvališe ovima

Evo i Delija sa zaplenjenim zastavama od BBB.
zvespartakoy5.jpg


Krajnje jer svejedno da l' su Torcida ili BBB. Sve će biti spaljene, na tribinama kad se bude igralo protiv njih.

Pošto Kaj voli navijače Zvezede poklanjam mu jednu lepu navijačku pesmu Delija
Direktori - MRZIM HAJDUK

Mrzim Hajduk i Torcidu,
Mrzim tebe, 'Marjane',
I sa sekirom u ruci,
Poklacu sve Splicane!

Mrzim Zagreb i Bad Blue Boyse,
Mrzim tebe, Tudjmane,
I sa sekirom u ruci,
Poklacu sve ustase!

Ale, ale,
Ale, ale,
Jebi Zvezdo HDZ!!! :-D
 
joca111:
1. slazem se, kapa dole
2. procitao si moj post i nisi video da pise da AKO je podigla tri prsta kao naisticki pozdrav, i ustaski, onda daj Boze...
3. Ne zelim da komentarisem tvoju ocenu moje pameti ,jer mi ta ocena sama nista ni ne znaci
4. Ono sto svakako mogu da komentarisem je tvoja samouverenost u sopstveno neznanje, koje si, ma koliko ono samo apsurdno zvucalo, ti ispoljio sada i to ne po prvi put!
A evo ,postavicu i sliku da vidis zasto!


Slika je sa zakletve ss jedinica!

P.S. I iz drugih izvora sam cuo da su ona i brat ustase na tatu, ali to sam samo cuo pa ne mogu zaista da tvrdim!

pa svi mi Hrvati smo ustase...zasto bi ona bila iznimka :confused: ;)
 

Back
Top