Ilić kandidat za predsednika 2008.

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
ja zaista ne mogu da verujem da ce jedna ovakva seljacina koja je sutirala reportera u sred TV emisije, ili koja.... ne sme ni da kazem

Ilić kandidat za predsednika 2008.
20. septembar 2007. | 09:33 | Izvor: Beta
Beograd -- Ministar za infrastrukturu Velimir Ilić kaže da predsedničke i lokalne izbore treba održati 2008. i najavio kandidaturu.

Ministar Velimir Ilić u poseti selu Donja Lakošnica (FoNet)
189547589146f25d30f1edcuf3.jpg

Ilić je dodao da bi bilo logično da dobije podršku Koštunice na predsedničkim izborima. "Očuvanje Kosova je državni i nacionalni interes broj jedan. Dok se ne reši to pitanje, nema izbora", rekao je Ilić za Večernje novosti, iako je priznao da je Ustavnim zakonom predviđen termin za održavanje izbora.

Ilić, međutim, kaže da predsednik Boris Tadić i premijer Vojislav Koštunica treba da budu glavni nosioci bitke za Kosovo, a ne da gube vreme u predizbornoj kampanji.

Govoreći o navodnoj krizi u vladajućoj koaliciji, on je rekao da postoji neslaganje oko termina izbora i ulaska u NATO, ali da to neće ugroziti funkcionisanje Vlade i da se nisu stekli uslovi za koaliciju Demokratske stranke Srbije i Srpske radikalne stranke, iako "postoji i ta kombinacija".

"Tražimo od Tadića da posle pokrajinskih izbora ne ulazi u koaliciju sa Ligom socijaldemokrata Nenada Čanka, po cenu opstanka vlade jer je to separatistička stranka koja radi na razbijanju Srbije i odvajanju Vojvodine", kaže on.

"Ne možemo da sedimo u Vladi sa strankom koja sarađuje sa separatistima", rekao je Ilić i dodao da to mišljenje deli i Koštunica.
 
adem_ks:
ja zaista ne mogu da verujem da ce jedna ovakva seljacina koja je sutirala reportera u sred TV emisije, ili koja.... ne sme ni da kazem

o Ademe.... kakve li su tek vase intelektualne gromade Taqi i Haradinaj????

i onaj Jashari (koji je bio nepismen) po kome je pozoriste u pristini dobilo ime...


ti sa tvojom albanskom kulturom TISINCINA!!!!!

DA LI TREBA PONOVO DA TI POSTAVLJAM PITANJA O CIVILIZACIJSKIM DOSTIGNUCIMA ALBANSKOG NARODA?????
 
De_Sisti:
o Ademe.... kakve li su tek vase intelektualne gromade Taqi i Haradinaj????

i onaj Jashari (koji je bio nepismen) po kome je pozoriste u pristini dobilo ime...


ti sa tvojom albanskom kulturom TISINCINA!!!!!

DA LI TREBA PONOVO DA TI POSTAVLJAM PITANJA O CIVILIZACIJSKIM DOSTIGNUCIMA ALBANSKOG NARODA?????

da li trebas pitat sto puta to je tvoj problem, ja komentarisem njegovo ponasanje. za mene neko ko sutira jednog novinara ili sl.nikada ne bi mogao raditi bilo koji drzavni posao, a kamoli bredsednik da bude. snaci nije stvar u tome kako izgleda [iako je prijatnije gledati finu facu] vec kako se ponasa.
 
Ја не могу да верујем да убице попут Рамуша Харадинаја могу да дођу на висока места у "некаквој Влади" на окупираној српској територији, или да не говорим да им је цела "будућа држава" таква, а да је то мање важно или приметно (нашим демократама) од тога да један човек који је ипак нешто урадио за ову замљу жели да буде председник (иако можда није за то место).

Нема везе, Илић је "стока", катастрофа, сељачина.

Радо Вам моја Господо прилажем Вучићевићеву колумну па ћете можда да сфатите да је и Палма бољи од ДС-а, бар на локалу колумна

Јесте Веља овакав-онакав, али бар ради нешто.
 
adem_ks:
da li trebas pitat sto puta to je tvoj problem, ja komentarisem njegovo ponasanje. za mene neko ko sutira jednog novinara ili sl.nikada ne bi mogao raditi bilo koji drzavni posao, a kamoli bredsednik da bude. snaci nije stvar u tome kako izgleda [iako je prijatnije gledati finu facu] vec kako se ponasa.


А дилери дроге, пљачкаши и масовне убице су у реду...... :confused: :confused:

Чудна нека логика...... :roll:
 
Cossack:
Ја не могу да верујем да убице попут Рамуша Харадинаја могу да дођу на висока места у "некаквој Влади" на окупираној српској територији, или да не говорим да им је цела "будућа држава" таква, а да је то мање важно или приметно (нашим демократама) од тога да један човек који је ипак нешто урадио за ову замљу жели да буде председник (иако можда није за то место).

Нема везе, Илић је "стока", катастрофа, сељачина.

Радо Вам моја Господо прилажем Вучићевићеву колумну па ћете можда да сфатите да је и Палма бољи од ДС-а, бар на локалу колумна

Јесте Веља овакав-онакав, али бар ради нешто.


boga mi ja sam skoro bio u jagodini ...... jeste seljacina, i mrzo sam ga ceo zivot al svaka mu cast
 
Cossack:
По Вучићевићу (ако ниси прочитао колумну) Демократе КРАДУ, а ништа не раде, а Веља је ипак друга прича.
Трудим се да не читам дебилне текстове од овог аутора, што не значи да није у праву али ми је стварно јадан па га избегавам.
 
Pijanista:
Значи није битно што је кретен, битно је да је јасан. :D

Није то проблем, веруј ми, а и на основу мојих постова не би требао баш тако нешто да закључиш, ваљда.:roll:

Ја читам Прес. Тирнанић је добар на пример. Највише ценим Антонића. Вучићевић ми служи за политичку "пропаганду" овде.:lol:
 
ti se ne zahebavash sa mnom... chak ni to ne umesh crna jado... e da si iron onda bi josh mogao, al' vako, trulo to bebche... i jadno... :)

moram na temu poshto ovaj gore tvrdi da ima vrline koje nema i trudi se da izgleda kao neshto shto prezire... a to je kompleksan psihopatoloshki problem :) velja je vrlo ozbiljan igrach u ovoj trci ma koliko se vi smejali... pola shumadije ce glasati za njega, druga polovina za tomu... za borisa ce otprilike ostalih 20 posto iz beograda i NS-a... tako da ima da bude mrtva trka i neko lepo reche da ce plavo zhute lopine svesrdno da podrzhe velju al' im nece proci... jer, radikali fala bogu konachno dolaze na vlast. vreme je i bilo.
 

Back
Top