Da li verujete u zvaničnu verziju o 9/11?

DA LI VERUJETE U ZVANICNU VERZIJU 9/11?

  • DA

    glasova: 20 22,5%
  • NE

    glasova: 45 50,6%
  • NISAM DOVOLJNO INFORMISAN

    glasova: 15 16,9%
  • NE ZNAM

    glasova: 9 10,1%

  • Ukupno glasova
    89
  • Anketa je zatvorena .
Већ сам написао да НИЈЕДАН озбиљан инжињерац неће то прогутати, јер да би се зграде онако срушиле (и то обе на исти начин) потребно је на тачно одређена места поставити тачно одређену (у грам) количину експлозива (и то озбиљног: пентрит, хексоген исл).
Прича да керозин то може да уради, тј. да истопи челичну конструкцију, су смешне и пролазе код тупавих Американаца (49%)!
На којој температури се топи челик???
Чему Високе пећи ако то може да се уради са керозином?
И да не набрајам даље... а могао бих!
 
Titus:
Postoji tema, ali mene interesuje kolko vas veruje ili ne veruje zvanicnoj verziji o onome sta se dogodilo 11. septembra 2001. U Americi je nedavno radjeno istrazivanje i vecina Amerikanaca, njih 51% ne veruje zvanicnoj verziji. A vi?
Tebi je baš važan taj 11.9.? Ok, i meni je, tad mi je rođendan inače. Mogao si anketu da dodaš i na onu temu, a ne 2 puta da pišemo isto.
Inače verujem da su islamski teroristi to učinili, ali takođe i da su određene službe u SAD sakrile neke činjenice u vezi toga da bi izbegli odgovornost zbog nečinjenja i nesposobnosti.
 
KoscheiBesmertnii:
Већ сам написао да НИЈЕДАН озбиљан инжињерац неће то прогутати, јер да би се зграде онако срушиле (и то обе на исти начин) потребно је на тачно одређена места поставити тачно одређену (у грам) количину експлозива (и то озбиљног: пентрит, хексоген исл).
Прича да керозин то може да уради, тј. да истопи челичну конструкцију, су смешне и пролазе код тупавих Американаца (49%)!
На којој температури се топи челик???
Чему Високе пећи ако то може да се уради са керозином?
И да не набрајам даље... а могао бих!
Ne mora da se istopi, ali na visokoj temperaturi mu oslabe svojstva, to je već objašnjeno na onoj temi.
 
KoscheiBesmertnii:
Већ сам написао да НИЈЕДАН озбиљан инжињерац неће то прогутати, јер да би се зграде онако срушиле (и то обе на исти начин) потребно је на тачно одређена места поставити тачно одређену (у грам) количину експлозива (и то озбиљног: пентрит, хексоген исл).
Прича да керозин то може да уради, тј. да истопи челичну конструкцију, су смешне и пролазе код тупавих Американаца (49%)!
На којој температури се топи челик???
Чему Високе пећи ако то може да се уради са керозином?
И да не набрајам даље... а могао бих!
Upravo tako.
U Nemačkim medijima je odmah odjeknula izjava više inženjera koji su potvrdili ovo što si napisao.
 
nesha taxista:
Ne mora da se istopi, ali na visokoj temperaturi mu oslabe svojstva, to je već objašnjeno na onoj temi.
Ослабе својства... на 300 до 400 Ц???
И то на сва четири ћошка зграде истовремено???
Зашто се зграда ЦК није срушила???
Погуђена је са две стране у подножје, био је пожар, велики... Шта јел` Тито градио чвршће двадесетоспратнице него Амери оне са 150+ спратова?
 
Зашто се није срушила зграда РМУП-а која ЈЕ гађана запаљивим бомбама које развијају врло високу температуру (и до 1000 степени) него ено још стоји тамо, како њена челична конструкција "није изгубила својства"?
 
nesha taxista:
Ne mora da se istopi, ali na visokoj temperaturi mu oslabe svojstva, to je već objašnjeno na onoj temi.

Ryan said last week that he became concerned about official accounts of the catastrophic collapse of the World Trade Center buildings when he started seeing reports that differed from or excluded information he’d seen from within the company. UL had certified the steel used in the construction of the WTC and conducted tests regarding the melting or softening temperature of the steel. It concluded the fire that ensued from the airplane collisions with the towers could not have come close to a temperature that would have melted or “softened” the steel.


Nista nije objasnjeno...
 
nesha taxista:
Tebi je baš važan taj 11.9.? Ok, i meni je, tad mi je rođendan inače. Mogao si anketu da dodaš i na onu temu, a ne 2 puta da pišemo isto.
Inače verujem da su islamski teroristi to učinili, ali takođe i da su određene službe u SAD sakrile neke činjenice u vezi toga da bi izbegli odgovornost zbog nečinjenja i nesposobnosti.

Utoliko pre bi tema trebala da ti bude zanimljivija ;) Izvinjavam se, trebalo je da uradim to i zamolio bih moderatora ako je izvodljivo da doda anketu na moju temu o 9/11, sa svim postojecim komentarima na ovoj temi.
 
KoscheiBesmertnii:
Ослабе својства... на 300 до 400 Ц???
И то на сва четири ћошка зграде истовремено???
Зашто се зграда ЦК није срушила???
Погуђена је са две стране у подножје, био је пожар, велики... Шта јел` Тито градио чвршће двадесетоспратнице него Амери оне са 150+ спратова?

“Take the North Tower collapse. A plane hits 14 floors below the top of the building, leaving 90 floors below. By the admission of the 9/11 Commission, it falls to the ground in about 10 1/2 seconds. Given 90 floors below the point of impact, the concrete involved, the steel infrastructure — free-falling in a vacuum would be about 9.2 seconds. How could this be possible?” he asked.


http://www.jonesreport.com/articles/140907_911_physics.html
 
KoscheiBesmertnii:
Већ сам написао да НИЈЕДАН озбиљан инжињерац неће то прогутати, јер да би се зграде онако срушиле (и то обе на исти начин) потребно је на тачно одређена места поставити тачно одређену (у грам) количину експлозива (и то озбиљног: пентрит, хексоген исл).
Прича да керозин то може да уради, тј. да истопи челичну конструкцију, су смешне и пролазе код тупавих Американаца (49%)!
На којој температури се топи челик???
Чему Високе пећи ако то може да се уради са керозином? :lol: :lol: :lol: :lol:
И да не набрајам даље... а могао бих!

The group said the “smoking gun” of Sept. 11 is World Trade Tower Building Seven, which was never mentioned in the 9/11 Commission Report published after years of investigation. Though Building Seven had been hit by some debris from the North Tower, only the seventh, 12th and 13th floors were burning, Gage said. In Caracas, Venezuela, a building burned for 17 hours on 26 floors and did not fall down, he said.
 
Titus:
The group said the “smoking gun” of Sept. 11 is World Trade Tower Building Seven, which was never mentioned in the 9/11 Commission Report published after years of investigation. Though Building Seven had been hit by some debris from the North Tower, only the seventh, 12th and 13th floors were burning, Gage said. In Caracas, Venezuela, a building burned for 17 hours on 26 floors and did not fall down, he said.
Еееее, али Уго гради к`о Тито, нема ту да се сруши;)
 

Back
Top