zatvoreni bazeni u Beogradu

Neverovatno je da najveca i najbogatija opstina ne moze da sredi jedan pisljivi bazen. ne pada mi na pamet da iz blokova putujem sat vremena do Tas-a a o drugim solucijama necu ni da razmisljam jer su jos dalje. Problem sa bazenima su takodje i potpuno glupi termini jer ako ja radim do 4-5 ne znam kako da stignem da se uklopim u termine od 5-7 ili 6-8 ili bilo koju drugu varijantu. Nameracio sam se da plivam svakog dana ali mi je to bas mnogo veliko cimanje sto se tice putovanja do bazena i nazad.
Ko хоће, нађе разлог.
Ко неће, нађе оправдање.
Ташмајдан је зато и увео (а чујем још неки базени) термине од 6.30 до 8.30, устанеш у 5.30 и лепо се спремиш на пливање.
Могу и да ти донесу базен где треба и кад треба само мораш да будеш млого богат.
 
Ima ona stud kartica, imate tri termina nedeljno besplatno (kartica je 2500 i traje do kraja maja, ukljucuje i klizanje, jeftiniji stoni tenis i jos neke pogodnosti), ne da se isplati nego sam ja fascinirana takvom mogucnoscu :worth: Jel zna neko da mi kaze koliko ljudi u proseku ima na Tasu/Banjici oko 13-14h sad kad nije sezona?
 
IMG_2041a.jpg
IMG_2048a.jpg
IMG_2050a.jpg
IMG_2040a.jpg
Ovo je onaj u Koshutnjaku....
 
ljudi, jel bio neko skoro u pinkiju? to mi je najblizi bazen, ali su mi ranije svi govorili da je tamo voda ledena, ne znam da li je i dalje tako, uglavnom, zimogrozljiva sam xD pa se nisam usudila ni da provirim tamo :S
ili ako neko zna, kakva je voda u bloku 45?
ostalo mi je sve predaleko...
 
Кад већ има тема... Да ли ико има слике са тих базена, слике свлачионица и тушева... Ако се однесу ствари, да ли постоје ормарићи са кључевима? Тушеви су као туш кабине или групни?

Кад има највише, кад најмање људи... Посебно ме занима ТАШ, Стари ДИФ, Гале Мушкатировић и тај на Кошутњаку. Унапред хвала.
 
Ja i sestra smo htele da zimus idemo cesce na bazen, jer se ne moze mnogo boraviti napolju pa da se malo rekreiramo. I naravno..prvo nam padne na pamet Kosutnjak, najblizi nam je, a i obnovljen je. Pazi kad nemaju ni jedan termin za gradjanstvo?!

Na Banjici mi je uvek hladno, nemam nameru da se razbolim, a ostali bazeni su daleko. Imaju jos u OS Djordje Krstic i i u Rakovici, ali tu ne bih isla. Drug mi je rekao da je u Obrenovcu super,voda je topla, toplo je i sa strane-napolju, ali su velike guzve i bazen je prilicno ruiniran. Jedino oko ponoci vredi otici.

Naravno da smo odustale i sad cekam da se u hotelu Slodes otvori bazen.Bice mali, ali mislim da ce mi to najvise odgovarati.
 
Ja i sestra smo htele da zimus idemo cesce na bazen, jer se ne moze mnogo boraviti napolju pa da se malo rekreiramo. I naravno..prvo nam padne na pamet Kosutnjak, najblizi nam je, a i obnovljen je. Pazi kad nemaju ni jedan termin za gradjanstvo?!

Na Banjici mi je uvek hladno, nemam nameru da se razbolim, a ostali bazeni su daleko. Imaju jos u OS Djordje Krstic i i u Rakovici, ali tu ne bih isla. Drug mi je rekao da je u Obrenovcu super,voda je topla, toplo je i sa strane-napolju, ali su velike guzve i bazen je prilicno ruiniran. Jedino oko ponoci vredi otici.

Naravno da smo odustale i sad cekam da se u hotelu Slodes otvori bazen.Bice mali, ali mislim da ce mi to najvise odgovarati.

Ne znam kakav je bazen u Velikim Crljenima. Mislim, ako si tu blizu magistrale... nije to mnogo dalje od Obrenovca.
 
Pozdrav!

Da li zna neko na kojim bazenima mogu da se kupe mesecne karte s popustom za studente. Tasmajdan daje popust za studente ali moze se kupiti samo godisnja karta koja kosta 12200 dinara. I nije mnogo skupa ali meni bazen treba mozda 2 ili 3 meseca pa mi se i ne isplati da uzimam godisnju.
 

Back
Top