zatvoreni bazeni u Beogradu

Kolike su dimenzije bazena na starom difu i kolika je cena termina i mesecna??Postoji li neki popust za studente mozda???

Cuo sam da postoji sportski centar vracar i da tamo postoji bazen, cena termina je valjda 350din pa jel ga neko mozda posecivao zanima me kakav je
Unapred hvala....
 
Kolike su dimenzije bazena na starom difu i kolika je cena termina i mesecna??Postoji li neki popust za studente mozda???

Cuo sam da postoji sportski centar vracar i da tamo postoji bazen, cena termina je valjda 350din pa jel ga neko mozda posecivao zanima me kakav je
Unapred hvala....

ne bih ti preporucila bazen na vracaru..prebukiran voda redovno prljava..maslinasto zelena..podseca na adu u vreme cvetanja algi..
 
требало би крајем октобра да се отвори овај на Кошутњаку.. мада.. :/ причали су и како ће да отворе 1. септембра па ништа... али надајмо се да ће и од тога нешто бити :D
 
11. april je odmah iznad studentskog grada. Taj bazen ne radi tj ne radi zatvoreni bazen mada sam cuo da su sada kao sredili i srednji i onaj mali za decu. Iznad velikog se nalazi teren za tenis!!!!

Neverovatno je da najveca i najbogatija opstina ne moze da sredi jedan pisljivi bazen. ne pada mi na pamet da iz blokova putujem sat vremena do Tas-a a o drugim solucijama necu ni da razmisljam jer su jos dalje. Problem sa bazenima su takodje i potpuno glupi termini jer ako ja radim do 4-5 ne znam kako da stignem da se uklopim u termine od 5-7 ili 6-8 ili bilo koju drugu varijantu. Nameracio sam se da plivam svakog dana ali mi je to bas mnogo veliko cimanje sto se tice putovanja do bazena i nazad.
 

Back
Top