Rukovanje

  • Začetnik teme Butterflies And Hurricane
  • Datum pokretanja
uh grozno mi je kad se muskarac rukuje ko da je bakuta na izdisaju.
i onda mi zadovljstvo bude vece kada mu zgnjecim kosti u krhkoj sacici :) :roll:

a jos gore mi je kad zena pruzi ruku al onako sa nadlanicom gore,ko da treba da je ljubim u ruku.i onda uhvatim okrenem i rukujem se ko normalan covek :?
 
Butterflies And Hurricane:
Koliko mozete zakljuciti o karakteru neke osobe na osnovu toga kako se rukuje i da li uopste obracate paznju na to?
Vidim da su nekima ruke zamašćene... piletinom :P
dođem li na kak'o okupljanje forumaša jopen, samo s rukavice blisstam ;)
 
sto kaze Tara,ako se rukuje onako mlitavo i kratko odmah mi ta osoba odaje utisak ne bas tako druzieljubive osobe....
volim cvrst iskren dug stisak ruke....to uvek znaci nesto vise i pozitivno:D
 
Butterflies And Hurricane:
Koliko mozete zakljuciti o karakteru neke osobe na osnovu toga kako se rukuje i da li uopste obracate paznju na to?

najbolje se karakter neke osobe ima zakljuciti na osnovu Mindzushe.
Ako neko ne nosi mindzushu (klitoralni piersing), takodje se moze zakljucivati o karakteru osobe. Ponekad i o polu te osebe, ali nije presudno.
U neparnim danima je dobro zakljucivati o karakteru osobe, po ushnoj resici. Za parne dane treba koristiti pravilo "uparene boje"
Izvesno je da treba poraditi na donosenju pravilnika i smernica za adekvatno prosudjivanje osobe prilikom rukovanja.
Ne treba stedeti ni vremena ni snage za sto cesce i svestranije zakljucivanje, procenjivanje, prosudjivanje, kako bismo sto brze homogenizovali nase socijalisticko fedrativno drustvo.


:)
 
CoffeInn:
najbolje se karakter neke osobe ima zakljuciti na osnovu Mindzushe.
Ako neko ne nosi mindzushu (klitoralni piersing), takodje se moze zakljucivati o karakteru osobe. Ponekad i o polu te osebe, ali nije presudno.
U neparnim danima je dobro zakljucivati o karakteru osobe, po ushnoj resici. Za parne dane treba koristiti pravilo "uparene boje"
Izvesno je da treba poraditi na donosenju pravilnika i smernica za adekvatno prosudjivanje osobe prilikom rukovanja.
Ne treba stedeti ni vremena ni snage za sto cesce i svestranije zakljucivanje, procenjivanje, prosudjivanje, kako bismo sto brze homogenizovali nase socijalisticko fedrativno drustvo.


:)
Boze, kako si ti inteligentno sarkastican, ladno sam pao na doope od zaprepascenja!
 
CoffeInn:
najbolje se karakter neke osobe ima zakljuciti na osnovu Mindzushe.
Ako neko ne nosi mindzushu (klitoralni piersing), takodje se moze zakljucivati o karakteru osobe. Ponekad i o polu te osebe, ali nije presudno.
U neparnim danima je dobro zakljucivati o karakteru osobe, po ushnoj resici. Za parne dane treba koristiti pravilo "uparene boje"
Izvesno je da treba poraditi na donosenju pravilnika i smernica za adekvatno prosudjivanje osobe prilikom rukovanja.
Ne treba stedeti ni vremena ni snage za sto cesce i svestranije zakljucivanje, procenjivanje, prosudjivanje, kako bismo sto brze homogenizovali nase socijalisticko fedrativno drustvo.


:)
... na kojim si ti drogama? :D i odakle ti sve te ideje? :D
 
Приметила сам да се никад ниједна жена није руковала са мном млитаво, док мушкарци...:roll:

Сећам се једног лика, >2м, >100кг, профи спортиста, а рукује се, што кажете, као баба. :?
 
Butterflies And Hurricane:
Koliko mozete zakljuciti o karakteru neke osobe na osnovu toga kako se rukuje i da li uopste obracate paznju na to?
Bravo za pitanje.Naravno da obracam paznju i naravno da se iz tog prvog kontakta odmah donose neki zakljuchci.Slazem se u potpunosti sa onim sto su rekli ostali na ovu temu.
 
da,vrlo.
ne volim znojave dlanove. ni preterano tople ruke.
volim umeren stisak,srdacan osmeh i pogled u oci prilikom rukovanja.
mada,cesto se samo iskezim.zavisi od situacije i od toga kako mi deluje osoba sa kojom bi trebalo da se rukujem.
u stvari ja retko to radim,nekako se iznenadim kada mi neko pruzi ruku u znak pozdrava.
ima necega u tome.neke zaboravljene prisnosti.
ne volim kada mi neko da mlitavu,bezivotnu saku sa skupljenim prstima.kao da se rukujem sa cesaljkom za ledja.uzas.
ne volim kada mi kao kranom stisnu saku i drmusaju mi celo telo.
ne volim ni previse dugo rukovanje.
 
Ne volim prejak stisak - kostolomce.

Ne volim mlitav stisak uz onaj blago teleci pogled.

Volim umereno jak stisak i pogled u oci kad se javljamo ili predstavljamo jedno drugom.
 
Način na koji se rukujem, zavisi od osobe do osobe... Oni koji mi nisu simpatični dobiju mlak stisak ruke, jedva čekam da me puste.. To je moja intuitivna procena nečijeg karaktera.
I iskreno, baš me briga kakav ću utisak kod njih ostaviti, zato što mi nisu bitni.
Obraćam pažnju, rukovanje dobrim delom daje odgovor o nečijem karakteru, čvrst i odlučan
stisak ruke, da ne traje predugo, to je pravo rukovanje.
 

Back
Top