Divljanje muslimana iz Novog Pazara na forumu N.PazarPazar

krvavi_labud

Primećen član
Banovan
Poruka
510
Radi se o našoj manjini u Raškoj oblasti gde su se oteli izgleda van kontrole Srbije, A sada se oteli kontroli i moderatoru ovog foruma! Veoma uznemiravajuće, nasilničke i nepristojne reci se mogu videti od ovog clana koga cu citirati, pa bih rado zamolio da prokomentarisete ovakve izjave muslimana koji zivi u Srbiji a govori i misli o Srbima!
Citat:

" 04.09.2007., 14:30 #102
grande_amor
Registrovan korisnik

Učlanjen: 27.07.2007.
Poruke: 39 Re: SEX U PAZARU!!!

" Srbe na VRBE " ili " Svi srbi ispod jedne KRUSKE "
hehahehahe, Da dodju na KOSOVO, samo neka podju, nikada u istoriji naurozaniji nismo bili nego sada. a pitam se sta treba osobna karta mrtvom licu, oni su brate svi mrtvi, samo im je senka ovuda."

A zatim jos jedna njegova uvreda i to bez ijednog reagovanja moderatora na ovakve izjave ovog:

"07.09.2007., 12:28 #111
grande_amor
Registrovan korisnik

Učlanjen: 27.07.2007.
Poruke: 39 Re: SEX U PAZARU!!!

Reci gde si, docicu da te osunetim, pa da ti skinem glavu, hodja neka ti prouci talkin, i umri kao musliman, zivjeces vjecno u dzenetu."

I jos mnogo takvih njegovih poruka nacionalisticke prirode gde preti smrcu, i drugim metodama poznatim srbima koji su se borili protiv ovakvih mudzahedina u bosni i kosovu!
Dakle da vas cujem , pogotovo ove koji se brinu o nasim manjinama, sta imaju reci na ovakve uzasne reci!
 
Ja iskreno mislim da su to samo blebetanja u prazno. Dosli glupi klinci pa ne znaju sta ce sa sobom, kako da visak energije izbace. Jer znas kako se kaze.... tastatura sve trpi, i papir takodje. Ja ne verujem da bas SVI muslimani tako razmisljaju. Normalni ljudi gledaju svoja posla. Moj savet je da ovo ne uzimas za ozbiljno, jer su to uglavnom nesrecnici koje svi zaj.ebavaju i maltretiraju. Taj koji preti sunecenjem nece to sigurno u stvarno zivotu da uradi. Lepo kaze nas narod: Pas laje vetar nosi.
Sto se Sandzaka tice, veruj mi svesni su oni da nemaju gde, jer Sandzak nema tacno odredjene granice, ima ih malo ( jedva 100.000 ), i okruzeni su Srbima sa svih strana.
 
mile1234:
Ja iskreno mislim da su to samo blebetanja u prazno. Dosli glupi klinci pa ne znaju sta ce sa sobom, kako da visak energije izbace. Jer znas kako se kaze.... tastatura sve trpi, i papir takodje. Ja ne verujem da bas SVI muslimani tako razmisljaju. Normalni ljudi gledaju svoja posla. Moj savet je da ovo ne uzimas za ozbiljno, jer su to uglavnom nesrecnici koje svi zaj.ebavaju i maltretiraju. Taj koji preti sunecenjem nece to sigurno u stvarno zivotu da uradi. Lepo kaze nas narod: Pas laje vetar nosi.
Sto se Sandzaka tice, veruj mi svesni su oni da nemaju gde, jer Sandzak nema tacno odredjene granice, ima ih malo ( jedva 100.000 ), i okruzeni su Srbima sa svih strana.
A be Milane, pa taj deo srbije se nenaziva sandzak vec raška, kontroliši se sta pises
 
jomini:
Brate mili, pa vidiš li ti koliko je vas??? Da bi bilo kako ti zamišljaš, treba trojica da sede za kompom 24/7...
izvini , nisam znao da si iti tu glavni za ovu oblast
jer mi se predstavio neki MBABIC kao moderator tog foruma, i reko da nevredja, sto nije tacno, jer bas u suprotnom sam opominjao ovog da nepise takve stvari
i posle toga gavise nije ni bilo da mi se javi
 
Radi se o našoj manjini u Raškoj oblasti gde su se oteli izgleda van kontrole Srbije, A sada se oteli kontroli i moderatoru ovog foruma! Veoma uznemiravajuće, nasilničke i nepristojne reci se mogu videti od ovog clana koga cu citirati, pa bih rado zamolio da prokomentarisete ovakve izjave muslimana koji zivi u Srbiji a govori i misli o Srbima!
Citat:

" 04.09.2007., 14:30 #102
grande_amor
Registrovan korisnik

Učlanjen: 27.07.2007.
Poruke: 39 Re: SEX U PAZARU!!!

" Srbe na VRBE " ili " Svi srbi ispod jedne KRUSKE "
hehahehahe, Da dodju na KOSOVO, samo neka podju, nikada u istoriji naurozaniji nismo bili nego sada. a pitam se sta treba osobna karta mrtvom licu, oni su brate svi mrtvi, samo im je senka ovuda."

A zatim jos jedna njegova uvreda i to bez ijednog reagovanja moderatora na ovakve izjave ovog:

"07.09.2007., 12:28 #111
grande_amor
Registrovan korisnik

Učlanjen: 27.07.2007.
Poruke: 39 Re: SEX U PAZARU!!!

Reci gde si, docicu da te osunetim, pa da ti skinem glavu, hodja neka ti prouci talkin, i umri kao musliman, zivjeces vjecno u dzenetu."

I jos mnogo takvih njegovih poruka nacionalisticke prirode gde preti smrcu, i drugim metodama poznatim srbima koji su se borili protiv ovakvih mudzahedina u bosni i kosovu!
Dakle da vas cujem , pogotovo ove koji se brinu o nasim manjinama, sta imaju reci na ovakve uzasne reci!

Tipican Muslimanski sovinista i ne razlikuje se mnogo od takvih Srba odavde koji se koriste jezikom mrznje!Samo mi nije jasno gde ovo iskopa?Ovakve poruke treba brisati,a moderatori,malo neka se pozabave sa banovanjem ljudi.

Ali pazi se samo da ne preteras u svojim osudama.Ti si mene jedno 150 puta citirao na jednoj drugoj temi,kako pozivam na nasilje protiv Srba...:roll: pa si ispao glup,jer to nije bio kontekst mojih reci.Za razliku od predjasnjeg tvog citiranja,ovakve stvari naravno osudjujem.Ova muslimanska budaletina se nimalo ne razlikuje od "nasih" NAZI SRBA...
 
jomini:
Brate mili, pa vidiš li ti koliko je vas??? Da bi bilo kako ti zamišljaš, treba trojica da sede za kompom 24/7...

Podforum budva uopste nema moderatora...
moze da pise ko sta hoce...
ne znam za Novi Pazar...
Covek nema kome da se obrati pa pokusao ovde...
i meni je par puta padalo na pamet kome da se obratim ali nemas nikoga...
lepo se dogovorite pa nadjite jednog moderatora za regione i super... :D
 
eto mene....sam se predlazem :):):)

ja licno mislim da ih je krvavi labud(pazi nicka) nesto zestoko isprovocirao,kad su oni tako reagovali
i ovde na ovom podforumu isti mnogo provocira,a zasto labude ne preneses sta si ti njima rekao ...recimo prvi,ili na koju su ti temu odgovarali
ili su to oni iz cista mira tebi tako rekli...a ti onako isao pdf-om gledajuci svoja posla mrtav ladan...a oni osuli paljbu
btw to je neciji klon
 
SSSR_:
Tipican Muslimanski sovinista i ne razlikuje se mnogo od takvih Srba odavde koji se koriste jezikom mrznje!Samo mi nije jasno gde ovo iskopa?Ovakve poruke treba brisati,a moderatori,malo neka se pozabave sa banovanjem ljudi.

Ali pazi se samo da ne preteras u svojim osudama.Ti si mene jedno 150 puta citirao na jednoj drugoj temi,kako pozivam na nasilje protiv Srba...:roll: pa si ispao glup,jer to nije bio kontekst mojih reci.Za razliku od predjasnjeg tvog citiranja,ovakve stvari naravno osudjujem.Ova muslimanska budaletina se nimalo ne razlikuje od "nasih" NAZI SRBA...
Otidi na forum NOVI PAZAR, pa ćeš imati šta i videti a i čuti, samo da se zgoziš, zato sam i okačio to ovde , da vidim imali nekoga ko može ovo sprečiti! ili je to pravo na brisanje važi smo za POLITIKU!
 
Tosicka:
Podforum budva uopste nema moderatora...
moze da pise ko sta hoce...
ne znam za Novi Pazar...
Covek nema kome da se obrati pa pokusao ovde...
i meni je par puta padalo na pamet kome da se obratim ali nemas nikoga...
lepo se dogovorite pa nadjite jednog moderatora za regione i super... :D
I tvoj je predlog odličan!, Mada može i JOMINI to da uradi, jer svaki član je član foruma Krstarica , i nema to veze koji region je on član, jer logično je ako mene banuju ja nemogu uopšte ući na forum Krstarice, pa tako ni ovaj mudzahedin ako mu se udari BAN! Postavio sam doticne citate , a ima ih dosta toga, samo treba otici i videti sta sve ovaj doticni i par njegovih prijatelja pisu za Srbe, ništa manje nerazlikuju se od ovih citiranih izjava!
 

Back
Top