Memory Stick

jackass

Aktivan član
Poruka
1.468
Imam K750i vec godinu i nesto i mnogo me nervira mala memorija!!!!! Hocu da uzmam vecu memorijsku ali ne znam gde ima da se kupi a ni kolika je cena!!!! A pritom sam cuo da kada se ubaci veca memorijska od ove od 64MB telefon pobrljavi (inace hocu da uzmem od 512MB) Pa ako ima neko ko moze da pomogne :)
 
Ja obicnopitam tamo gde kupim u prodavcnici. Zavisi od tvojiih potreba da li ti treva vei kapacitet. Da telefon pobrlkjavi to samd prvi put cujem tako da tu ne znma ako uzimas uzmi od istog proizvodjaca ne bi trebalo da imas problema k610i koristi micro m2
 
Imam K750i vec godinu i nesto i mnogo me nervira mala memorija!!!!! Hocu da uzmam vecu memorijsku ali ne znam gde ima da se kupi a ni kolika je cena!!!! A pritom sam cuo da kada se ubaci veca memorijska od ove od 64MB telefon pobrljavi (inace hocu da uzmem od 512MB) Pa ako ima neko ko moze da pomogne :)

:???:
ovo prvi put cujem....
 
moguce je da pobrljavi ako je pretrpana memorija i kartice i telefona... napravi backup podataka, ubaci novi software u njega i kupi memorijsku, nece biti problema.
Pozdrav
 
imam k800i i memorijsku od 1gb par meseci
poslednih 2-3 dana mi se dešava da telefon iznenada uopšte ne učitava karticu, nego moram da je izvadim, i ponovo vratim da bi registrovao da je tu
da li se to još nekom dešava, i znate li možda u čemu je problem?
 
mozda do samog citaca kartice, ako ti je tel ispadao. a mozda je i software. probaj da uradis master reset (sifra je 0000 ), ali prvo uradi backup podataka, za svaki slucaj. Javi sta se desava
 
E hvala svima na info. sad sam tek video da ste pisali za kartice, u medjuvremenu nisam uzeo karticu a uskoro bi trebao da kupim i novi fon (ipak je proslo vise od 1 god. od kad sam pitao za savete)... Hvala u svakom slucaju... :D ;)
 

Back
Top