HIPER MARKETI I TRŽNI CENTRI

lillymoon:
rasveta je stvarno mocna,u svim duginim bojama

vidim da se mexx preselio tamo na samom cosku,a i ostali prostor je izgleda vec zakupljen..............

gore kazu da ce biti neka kafana.................
ekspoziture beogradskog lava-bara i greeneta (najbolja kafa u scg definitivno)

a sto se prodajnog prostora tice, 'deltina' glavna uzdanica je ZARA (istovremeno se otvara 'zara' i u BG) koja bi trebalo da sahrani pola prodavnica konfekcije u gradu....
osim ZARE i MEXX-a, tu su i NIKE, ESPRIT, TOM TAILOR... parfimerije, kao i IPS-ov gift shop i jos stosta...
 
Ja ih znam dosta koji su se zaposlili tu; jedno vreme mi se činilo kao da će taj prostor rešiti svu nezaposlenost u NS-u:-) Baš lepo; mada mislim da ću tamo piti kafe sa njima, teško da ću redovno pazariti u 'jeftinoj' Zari ili Mexxu:? :-(
Ono što znam je da će se Navigare i valjda još neke marke preseliti iz Pariskog...

Možda pazarim ako se preseli BEBA KIDS, ili TODOR:razz:
 
Ја сам већ обишла и сад ћу да вам пренесем утиске:


ААААААА!!!!!!!!!!!!!!!

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Висићу тамо сваки дан, има да ме нема на послу!

ZARA није тако скупа као што сам замишљала, мислим да је МЕХХ скупљи.

И покретне степенице коначно раде у оба смера! :p

Ма све је супер, чекајте да удахнем ваздух, сва сам се усплахирила од одушевљења! ;)
 
storm cloud:
А како ће ZARA сахранити конкуренцију, јефтиноћом? :lol:

...izmedju ostalog, i cenama... nisam jos bio u bazaru, ali s obzirom sta 'zara' radi napolju (prihvatljive cene, oooogroman izbor, kvalitet), verujem da ce i ovde napraviti dzumbus....
drugo, 'delta' je vrlo ambiciozno usla u projekat 'zara'... a 'delta' je ipak najozbiljnija uvozno-trgovinska firma kod nas... iako su uzeli zastupnistvo za 'zaru' jos pre dve godine, tek sada su procenili da je trziste (za sada samo BG i NS) zrelo za tako nesto... posto sam upoznat sa par detalja ugovora i sa planiranim dnevnim prometom u dve 'zarine' prodavnice u SCG, verujem da ljudi iz 'delte' vrlo dobro znaju sta rade i kako ce 'sahraniti' konkurenciju...
 
underwater:
...izmedju ostalog, i cenama... nisam jos bio u bazaru, ali s obzirom sta 'zara' radi napolju (prihvatljive cene, oooogroman izbor, kvalitet), verujem da ce i ovde napraviti dzumbus....
zara ima fantasticne popuste gde mozes i ono kvalitetnije pronaci za manje pare,imaju i stvari losijeg kvaliteta,njihova je cena manja nego na futaji

SC,stavljaj u slamaricu i cuvaj do snizenja.mozes samo zamisliti kakva se garderoba i pratece sitnice mogu naci za fine pare!ima tu garderobe i za vas momci
 
bazaar17oe.jpg
 

Back
Top