promene

Lucky girl

Elita
Poruka
18.567
evo me ovako zanima,koliko bi ste se fizicki ili psihicki promenili zbog nekog....koja je granica do koje dosezu vas max promene?smatrate li da treba ici po principu prihvati me kakav sam ili ipak moze nesto da se promeni...
 
ovde nas ne zanima dal tema smara i dal se slazhete ili ne sa ovim shta je pisano ovde, tako da sam dva posta obrisao.

najbolje su promene koje su neprimetne, u to sam siguran. dakle, one koje su plod raznih uzroka koji dovode do promena, a ne trenutni hir osobe koja zheli da se menja, a kamoli neke druge osobe koja zheli da se dotichna osoba promeni. naravno da bih porazmislio da promenim neshto kod sebe shto ne valja, ako bi to bilo potrebno osobi do koje mi je stalo i zbog koje sam shvatio da to ne valja. ali da ispunjavam tudje zhelje ili da podvladjujem drugima, nikako.
 
bato, ako te smara ne morash odgovarati. ;)
tema koju si pokazao je slichna, al ne i ista. a sve i da je ista, ostavio bih je neko vreme da vidim kako cje funkcionisati sa novim ljudima... sve u svemu, nema potrebe da mi se uplicjesh u posao, i da postujesh na temama koje te ne interesuju. toliko o tome, ako imash neshto da kazhesh reci na privatne poruke, nemoj ovde. ;)
 
ja se nikad ne bih, shto kaze keep, menjala samo da bih nekome udovoljila zelje, ali naravno ako skontam da neshto kod mene ne valja, neko mi na to ukaze itd, promenila bih...
desilo mi se da me jedan dechko mnogo promenio... al' nisam se ja menjala zbog njega, nego me jednostavno ceo nash odnos, cela nasha veza, celo to iskustvo dosta promenilo...
 
@bole pfc
molila bih te da ne lupetas...ona tema govori o tome sta bi u zivotu menjao,a ovo sam pitala da bih videla koliko je neko spreman fizicki da se promeni zbog nekog tipa smrsa,ugoji se,ode na plasticnu operacijiu ili psihicki ,jednostavno menjanje neceg sto jesi zbog nekog.....to nema veze sa onom temom..glupost
 
Jednom samse zaebo i nikad više... Toe bila promena iz osnova, ostaviosam alkohol nekolko meseci...
Nevažne promene mogu i nekako da dođu u obzir ako meni ne smetaju...
 
Pa ne znam u kom smislu.Fizicki bih mozda nesto promenila,ako bas ta osoba toliko zeli,ali da ne budu drasticne promene.A psihicki...Pa ne bih volela da se odreknem onoga sto ustvari jesam zarad druge osobe,tako da mislim da se ne bih menjala,osim ako nije u pitanju nesto sto ja ne volim kod sebe,takodje,pa bi mi to dalo dodatnu motivaciju kod sebe da to promenim...
 
Lucky girl:
evo me ovako zanima,koliko bi ste se fizicki ili psihicki promenili zbog nekog....koja je granica do koje dosezu vas max promene?smatrate li da treba ici po principu prihvati me kakav sam ili ipak moze nesto da se promeni...
Mene je promenio neko..
Naravno jedan shuntavi dechko(klishe) :roll:
Pochela sam zbog njega hop da slusham i prilagodjavala sam se(fizichki)njegovom ukusu..
Mozda to nije dobro,mada je upalilo tada(femme fatale :lol: ),a ja sam josh uvek u tom fazonu i sada ga ne bih menjala.
Smatram da mi je ta promena chak i naishla u periodu kada sam bila izgubljena,nesigurna i da sam se jednostavno pronashla u ovome.Inache,to je bilo kada sam imala 15 godina.
Ou jea..
Psihichki sam ostala ista&ne bih se menjala chak i da mi to trazi neko do koga mi je stalo.
A to bi nazalost znachilo da ja toj osobi ne znachim.
 
Nikada se nisam trudila da se zbog nekog promenim, eventualno se prilagodim nekome. Ipak, mislim da nesvesno menjam ponasanje, razmisljanja, stavove, kada sam sa nekim, jer mi se cine kao ispravna ili mi se u nekom trenutku jednostavno svidi nesto sto se razlikuje od mene i ja to prihvatim... Trudim se da od svakog (u ovom slucaju mislim ugl. na svoje matore, i na osobe koje mi znace) pokupim ono sto je najbolje i sto smatram ispravnim. Jer jos uvek sam nedovoljno zrela i imam premalo iskustva da bih ispravno zakljucivala u nekim situacijama...
 
Ako me voli prihvatićeme sa svim mojim manama i dobrim osobinama...
Jedino ako je neka baš loša osobina koja nijednom od nas ne može biti od koristi,jedino tad bih pokušao da se riješim toga.
 
Lucky girl:
evo me ovako zanima,koliko bi ste se fizicki ili psihicki promenili zbog nekog....koja je granica do koje dosezu vas max promene?smatrate li da treba ici po principu prihvati me kakav sam ili ipak moze nesto da se promeni...

Dusko menja svaki dan frizuru zbog mene. :-)
 
Ne bih se menjala ni zbog koga,jedino ako mislim da to sto nervira odredjenu osobu na meni nervira i mene,i ta osoba ce onda posluziti da me pogura napred,da se zaista promenim.Inace,ne bih se ni za zivu glavu promenila zbog nekog levog.
 
zbog nekog drugog ne.
previse sam sebicna pa smatram da pripadam samo sebi i da je moja promena samo moja stvar.
stoga menjala sam se i menjam se samo onda kada osetim da sam se zasitila necega,da je doslo vreme da uradim nesto ili kada jednostavno neke stvari prerastem.i tada mi nije ni najmanji problem da ostavim neke stvari iza i da radim onako kako osecam da je najbolje.
ali zbog nekog - jer mu se ne svidja nesto na meni,ili iz necijeg hira,ili jos gore iz mode....ne to jos uvek nisam uradila,a sto sam matorija mislim da se sanse za tako nesto sve vise smanjuju :)
 
Nikad se ne bih promenila zbog drugih! Ja sam ono sto jesam i, ako nekome smetam, nek odyebe! Znam da ima onih kojima ne smetam i boli me uvo sta cee ostali misliti o meni...

U stvari, jedino sto bih promenila, a i pokusavam da promenim (vise zbog sebe nego zbog drugih), jeste psovanje... Manje psujem nego pre, ali i dalje psujem...
 

Back
Top