TEMA NAD TEMAMA!!!

-HUGH HEFNER

Zainteresovan član
Poruka
415
...naucno i egzaktno dokazano:
- zene su daleko sklonije da postavljaju gomilu dosadnih pitanja, da ljubomorisu bez razloga (i s razlogom), da paranoisu, da prigovaraju na sve i svasta, uzivaju u nekom cudnom duhovno siledzijskom-sado-mazohizmu.....

to se slazemo, e pa s'toga:
-smatram da su gey parovi daleko skladniji, stailniji, da su tolerantniji, a garantujem da se lezbejke pickaraju i razlilaze svaki cas

molio bih da mi ovo potvrde neki od pripadnika doticnik sexualnih grupa kako bi konacno ustrojio jednom za svagda gore navedenu istinu pa se i manje nervirao u zivotu :)
 
Nije tacno, gey parovi su isti kao i obicni parovi jer je u gy paru jedno musko i jedno zensko, u stvari. Jedno od ta dva decka se oseca kao devojka, na primer Dusko u vezi izmedju njega i Igora dok ga ja nisam pretvorila u musko, pa smo onda sad u vezi dva decka i ja zensko. U jednom momentu igor se pretvorio u zensko, ali meni to nije odgovaralo da budem u vezi sa jednim deckom, Dusko, i sa jednom devojkom, Igor, pa sam poradila dalje na tome dok se Igor nije vratio u musko
 
topmodelsica:
Nije tacno, gey parovi su isti kao i obicni parovi jer je u gy paru jedno musko i jedno zensko, u stvari. Jedno od ta dva decka se oseca kao devojka, na primer Dusko u vezi izmedju njega i Igora dok ga ja nisam pretvorila u musko, pa smo onda sad u vezi dva decka i ja zensko. U jednom momentu igor se pretvorio u zensko, ali meni to nije odgovaralo da budem u vezi sa jednim deckom, Dusko, i sa jednom devojkom, Igor, pa sam poradila dalje na tome dok se Igor nije vratio u musko

Genije. :lol:
 
-HUGH HEFNER:
...naucno i egzaktno dokazano:
- zene su daleko sklonije da postavljaju gomilu dosadnih pitanja, da ljubomorisu bez razloga (i s razlogom), da paranoisu, da prigovaraju na sve i svasta, uzivaju u nekom cudnom duhovno siledzijskom-sado-mazohizmu.....

to se slazemo, e pa s'toga:
-smatram da su gey parovi daleko skladniji, stailniji, da su tolerantniji, a garantujem da se lezbejke pickaraju i razlilaze svaki cas

molio bih da mi ovo potvrde neki od pripadnika doticnik sexualnih grupa kako bi konacno ustrojio jednom za svagda ovu istinu pa se i manje nervirao u zivotu :)
Ja sa, gay, bio sam bisex, tacno je 100%... naravno, gay veza nije savrsena, ali ima svoje prednosti...
 
topmodelsica:
Nije tacno, gey u stvari. Jedno od ta dva ja nisam pretvorila u musko, pa smo onda sad dva decka i ja zensko. U jednom momentu igor se pretvorio u zensko, u vezi sa jednim deckom, Dusko, i sa jednom devojkom, Igor, dok se Igor nije vratio u musko
E, a di ti je picture u profilu... što si sklonila? :roll: :wink:
 
topmodelsica:
Nije tacno, gey parovi su isti kao i obicni parovi jer je u gy paru jedno musko i jedno zensko, u stvari. Jedno od ta dva decka se oseca kao devojka, na primer Dusko u vezi izmedju njega i Igora dok ga ja nisam pretvorila u musko, pa smo onda sad u vezi dva decka i ja zensko. U jednom momentu igor se pretvorio u zensko, ali meni to nije odgovaralo da budem u vezi sa jednim deckom, Dusko, i sa jednom devojkom, Igor, pa sam poradila dalje na tome dok se Igor nije vratio u musko

Topika, ti si mi uveselila ovaj kišni dan! Živa ti nam bila i dalje nas prosvetljavala!!!! :lol:
 
-HUGH HEFNER:
...naucno i egzaktno dokazano:
- zene su daleko sklonije da postavljaju gomilu dosadnih pitanja, da ljubomorisu bez razloga (i s razlogom), da paranoisu, da prigovaraju na sve i svasta, uzivaju u nekom cudnom duhovno siledzijskom-sado-mazohizmu.....

to se slazemo, e pa s'toga:
-smatram da su gey parovi daleko skladniji, stailniji, da su tolerantniji, a garantujem da se lezbejke pickaraju i razlilaze svaki cas

molio bih da mi ovo potvrde neki od pripadnika doticnik sexualnih grupa kako bi konacno ustrojio jednom za svagda ovu istinu pa se i manje nervirao u zivotu :)
postao sam gej kako ovo procitah...
 
Hm.. a ja imam podatke da su muskarci emotivniji, ali teze to izrazavaju, da su ljubomorniji i da veoma uzivaju u sado- mazo isto kao i zene, moji podaci su iz 2006, a tvoji iz xiii veka, mozda xiv? :-D

ALI da, mislim da bih se pre kladila na musko -musko. :wink:
 
Ja samo ne znam ko je izmislio te krilatice da su zene "nezniji/slabiji/osetljiviji/emotivniji"pol...ko je to uradio syebo nas je do koske za sva vremena...nas mushkarce...jer je to totalna budalashtina i izmishljotina.
Zene su bre sivonje 10 puta snaznije od mushkaraca u svakom smislu,mi smo bre te nezne tanane dushice a ne vi!
 

Back
Top