B92 i silovanje...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 304860

Buduća legenda
Poruka
44.404
po beogradu hara manijak rom koji terorishe zhene.... posle silovanja od pre neki dan, slichna stvar se ponovila u josh jednoj radnji u beogradu... srecom, devojka je izbegla sudbinu nesrecnice od pre neki dan. rekoshe da ovo nije politichka tema, slazem se...ali je indikativno da svi mediji prenose vesti o ovim dogadjajima sem 92 koja se pravi gluva i slepa kao da se to desava na aljasci... povrh svega josh danas daje pamflet o ugrozhenosti romske populacije i njenom teshkom zhivotu ovde. da nisu desavanja tuzna bila bi smesna do bola...
 
Alex 777:
Silovana jedna zena, pa pravite big deal... koliko je samo romskih zena silovano, pa su policija i mediji okrenuli glavu na drugu stranu...
Јес`, ево ја, на пример, живим близу "плавог моста" па видим колико пута муштерије не плате... шта је то него силовање, јел` да?
 
Alex 777:
Silovana jedna zena, pa pravite big deal... koliko je samo romskih zena silovano, pa su policija i mediji okrenuli glavu na drugu stranu...

Molim te a koja romska zena prijavljuje silovanje. Kod njih je potpuno normalno da brat siluje sestru, brat siluje majku, otac siluje cerku, otac siluje majku... To se kod njih nikada ne pominje, sve je to normalno.
 
Ма ти са Б92 су тешки испирачи мозга.

Волим неке од њихових документараца. Треба да уведем ту кабловску. Никако да то средим, готово и да не гледам ТВ, па ме и није брига.
 
Alex 777:
Pa nema linka, o tome i govorim, nacionalne manjine nemaju nikakva prava u Srbiji...

Gde be nemaju prava. Upisuju i srednje skole i fakultete bez prijemnog a ja moram da polazem prijemni. UNICEF i ko zna koje organizacije im besplatno grade kuce. Bilo ko da ih pipne odmah mora da odgovara pred sudom i policijom. Ne smes vise ni da ih zoves cigani nego romi da te ne bi tuzili za raspirivanje neke tamo rasne mrznje. Ali zato mogu cele ciganske porodice da idu po ulicama i pljackaju ljude i niko im nista ne moze. A ako kazes da su romi opljackali nekog iako jesu bili romi odmah je to raspirivanje nacionalne mrznje i generalizacija, jbg ne mozes vise ni za beli zid da kazes da je beo nego mora da trazis "politicki podoban termin".
 
Pa bilo je i prekjuce u vestima od 16h kada se desilo silovanje ,a bilo je i juce kada se desio pokusaj silovanje i pljacka u isto vreme to sam vido svojim ocima tako da ne znam sta je problem ,a svako ko se iole razume u televizijsku produkciju zna da se dokumentarna serija tj."pamflet" kako je Marlonka zove ne moze snimiti ,montirati i emitovatio za jedan dan.
 
Alex 777:
Normalno? A na osnovu cega to tvrdis??? Jel si prisustvovao necemu takvom? Dajte, kao da govorimo o zivotinjama, a ne ljudima...

Pa sto ne prijavljuju. Imaju sad i sigurne kuce za zene a pogotovo ako su "gradjanke romske nacionalnosti", pa zastitu mogu da im pruze mnoge organizacije, eh bre imaju vise prava nego bilo ko drugi u ovoj zemlji.
 
Alex 777:
Moja poenta je u tome da svi imaju odredjene predrasude o manjinama... nisu svi ljudi isti... postoje i silovatelji koji nisu Romi... i nije u SVIM Romskim porodicama NORMALNO da hebe ko koga stigne...

Nije u svim ali makar u 60% je tako. Pa oni bre samo traze neka prava a imaju vise od nas. Dobijaju od drzave sta god zele a ne mogu ni da pokusaju da se poprave.
 
Zena je silovana!

Nije bitno koje je nacionalnosti!

A taj manijak ima da odgovara za svoje postupke blo da je Srbin,Ciganin ili Kinez.


Mene vishe brine to shto je taj manijak vec lezao u zatvoru pre toga za silovanje,i sada kad je na slobodi opet je ponovio isto!

Zashto onda odredjuju tako male kazne!

Milicija odlichno za ko je on.Zashto ga vec jednom ne uhvate?

Jel treba da chekamo da opet ponovi tako neshto?
 
b92 je ustasko-antisrpska tv. da je srbin silovao romkinju ili neku drugu nacionalnost to bi se vrtelo 20 dana uz komentare da je to dokaz o genocidnom silovatejskom kodu srpske nacije i da je potrebno da se nad srbima sprovede proces denacifikacije i lobotomije stim da dezurni denacifikatori i lobotomi budu Sonja Biserko, Natasa Kandic, Biljana Kovacevic-Vuco i Beba Popovic.
 
VIRGINIJA:
Zena je silovana!

Nije bitno koje je nacionalnosti!

A taj manijak ima da odgovara za svoje postupke blo da je Srbin,Ciganin ili Kinez.


Mene vishe brine to shto je taj manijak vec lezao u zatvoru pre toga za silovanje,i sada kad je na slobodi opet je ponovio isto!

Zashto onda odredjuju tako male kazne!

Milicija odlichno za ko je on.Zashto ga vec jednom ne uhvate?

Jel treba da chekamo da opet ponovi tako neshto?
U potpunosti se slazem sa ovim postom.
 
dr.koki:
Molim te a koja romska zena prijavljuje silovanje. Kod njih je potpuno normalno da brat siluje sestru, brat siluje majku, otac siluje cerku, otac siluje majku... To se kod njih nikada ne pominje, sve je to normalno.

ponekad zaista ne verujem onome sto citam, e sad je problem sto ne znam da li se osoba [potpisnik posta] zeza], znaci ironija i sl. ili ozbiljno misli. i naravno ovo zadnje odbacujem, jer ne mogu shvatiti da neki bolid zaista misli tako nesto. u mitrovici je nakada zivelo oko deset hiljada roma ili kako ih vec zovu, doduse onaj nizi sloj si mogao naci kako rade u kafanama, ili se znalo koja "radi" jeftino onu rabotu i sl. ali ja nikada nisam cuo da oni rade to sto ti navodis, npr. medju "nama" kruzi prica da su ***kinje jeftine zenske, da daju lako i sl. gluposti, ali ja to nikada nisam shvatio ozbiljno, jer znam da u svakom narodu kruze neke price koje su razni bolesnici izmislili, ali one nisu namenjene normalnim, vec slicnim debilima. znaci incesta ima svugde, ku*rvi takodje, cak i silovatelja i.... ali da li je to razlog da neko proglasi jedan narod za *&^%^$, po meni nije.
 
VIRGINIJA:
Zena je silovana!

Nije bitno koje je nacionalnosti!

A taj manijak ima da odgovara za svoje postupke blo da je Srbin,Ciganin ili Kinez.


Mene vishe brine to shto je taj manijak vec lezao u zatvoru pre toga za silovanje,i sada kad je na slobodi opet je ponovio isto!

Zashto onda odredjuju tako male kazne!

Milicija odlichno za ko je on.Zashto ga vec jednom ne uhvate?

Jel treba da chekamo da opet ponovi tako neshto?

"Ne brini se nasi sudovi ce da ga kazne kako treba." Dobice sigurno tri godina i izacice za 6 meseci a sve to vreme ce da bude u izolaciji da ga ne povrede. Ako jos utvrde da je i malo nervno nestabilan i zakukaju one organizacije za prava cigana pa on ce da bude oslobodjen, jos ce da mu dovedu ove dve jadne devojke da "zavrsi posao".
HEBEM ti zemlju.
 
adem_ks:
ponekad zaista ne verujem onome sto citam, e sad je problem sto ne znam da li se osoba [potpisnik posta] zeza], znaci ironija i sl. ili ozbiljno misli. i naravno ovo zadnje odbacujem, jer ne mogu shvatiti da neki bolid zaista misli tako nesto. u mitrovici je nakada zivelo oko deset hiljada roma ili kako ih vec zovu, doduse onaj nizi sloj si mogao naci kako rade u kafanama, ili se znalo koja "radi" jeftino onu rabotu i sl. ali ja nikada nisam cuo da oni rade to sto ti navodis, npr. medju "nama" kruzi prica da su ***kinje jeftine zenske, da daju lako i sl. gluposti, ali ja to nikada nisam shvatio ozbiljno, jer znam da u svakom narodu kruze neke price koje su razni bolesnici izmislili, ali one nisu namenjene normalnim, vec slicnim debilima. znaci incesta ima svugde, ku*rvi takodje, cak i silovatelja i.... ali da li je to razlog da neko proglasi jedan narod za *&^%^$, po meni nije.

Ademe oni stvarno imaju potpuno neregulisane porodicne odnose i pola tih stvari su potpuno normalne u njihovoj sredini. Ja ne kazem da je to moralno prihvatljivo ali kako suzbiti kad njihove zene odbijaju da prijavljuju. Pa u Nisu stalno ima takvih silovanja u cigan maloj i crvenoj zvezdi(Dva njihova naselja) i onda neko prijavi i dodje policija i svi se prave ludi, cak i isprebijane devojcice za koje se ocito vidi da su zlostavljane. Znam jednog pandura koji je imao region cigan male i pricao mi je svasta. Ma nece i nece da prijave i da priznaju iako policija zna sta se desilo oni ne mogu nista.
 
dr.koki:
"Ne brini se nasi sudovi ce da ga kazne kako treba." Dobice sigurno tri godina i izacice za 6 meseci a sve to vreme ce da bude u izolaciji da ga ne povrede. Ako jos utvrde da je i malo nervno nestabilan i zakukaju one organizacije za prava cigana pa on ce da bude oslobodjen, jos ce da mu dovedu ove dve jadne devojke da "zavrsi posao".
HEBEM ti zemlju.


Ja sam vishe za ovako neshto,...

http://faluninfo.ba/mucenja


Nikad nisam mislila da cu ovo da kazem,ali :"pametni su ovi Kinezi".
 
Alex 777:
Moja poenta je u tome da svi imaju odredjene predrasude o manjinama... nisu svi ljudi isti... postoje i silovatelji koji nisu Romi... i nije u SVIM Romskim porodicama NORMALNO da hebe ko koga stigne...
A to tvoje POSTOJE neznači da su srbi ti, ipak istina je za tebe suviše bolna jer je javno pred video nadzorom izvršen vid zločina nad Srpkinjom i to na radnom mestu! Nemožeš opravdavati takvo ponašanje pa makar oni bili i eskimi, u ovom slučaju to su ovi ugljenisani, pa zato da te onda pitam ko ovde onda pravi provokacije i mržnju? Po svim elementima zločina koje su počinili u dva navrata zločinci romske nacionalnosti , sveno se može zaključiti da oni to namerno raspiruju u rade zločine nad srbima i srpkinjama! Žašto ti kao žensko neizadjes na ulici i naguziš se da te penale ovi smrdljivci, ti bi im posle toga tapšala jeli? Pa svaka čast , takve onda kao tebe mi srbi zovemo Fukare ili fukse ako ti je lakše! Samo pazi, utvrdi prvo dobro pazar sa klijentelom da nebi bilo posle silovao te neko zato što ti nije platio! I nemoj više da vređaš dostojanstvo nevine žrtve srpske nacionalnosti stime da su romi sada ugroženi a čine tako užasne zločine, još malo kako su se usilili počeće i da pucaju na nas!
 
Шон:
po beogradu hara manijak rom koji terorishe zhene.... posle silovanja od pre neki dan, slichna stvar se ponovila u josh jednoj radnji u beogradu... srecom, devojka je izbegla sudbinu nesrecnice od pre neki dan. rekoshe da ovo nije politichka tema, slazem se...ali je indikativno da svi mediji prenose vesti o ovim dogadjajima sem 92 koja se pravi gluva i slepa kao da se to desava na aljasci... povrh svega josh danas daje pamflet o ugrozhenosti romske populacije i njenom teshkom zhivotu ovde. da nisu desavanja tuzna bila bi smesna do bola...
marlon naravno laze
prva vest na onom popodnevnom dnevniku juche je bila bash ta
kao i prekjuche


ko je gledao, video je! 8)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top