JAVNI WC.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bilis against ###

Zainteresovan član
Poruka
212
DOBAR DAN. OVO JE VIRTUELNI WC ZA FORUMASE GDE MOZETE DA DODJETE DA KAKITE, PISKITE, MENJATE ULOSKE, DAJETE BLOWJOB ILI STA VAM VOLJA.10 DINARA ZA PISKANJE, 15 ZA KAKANJE, 20 ZA ZENSKE, JER NJIH SPIJUNIRAMO...OVDE SE PLACA, KAKI, PISKI I OSTALO..MOLIMO VAS OPISITE VASE RADNJE.. VLASNICI WC SMO JA, MOJA MALENKOST, JA I ICA DOTICNI ICA.
 
ovo sve nije trebalo da bude velikim slovima al nema veze...cek da se iskakim / ja ne placam jer sam gazda....graaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuugrnjooooook..pljuf...gotovo...toalet papir je ispod onog cistaca za wc solju..perfeks zeleni...nemamo radio i one mirise jer ovo nije mekdonalds
 
grrrrreeeeeeeeeeeeehhhhhmmmmm cepa dupeeee... grrrrrreeeeeeeeehhhhhmmmmmmmmmmm.. ceeeeeepaaaaa bre duuuupeee.. pljus, sljas u vodu ode.. obrisah dupe.. i smrdi bre
 
zabranjeno i kinezima..procitao sam da oni nisu ljudi...ako je neko od vas kinez nek se ne uvredi...imamo radionicu za kineze, ubijemo ih, izrezemo im facu i od face napravimo toalet papir..takvi su ti kinezi sta da radim...uvek da pomognu.
 
slika govori vise od rijeci
turd-1.png
 
Bilis against ###:
ovo sve nije trebalo da bude velikim slovima al nema veze...cek da se iskakim / ja ne placam jer sam gazda....graaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuugrnjooooook..pljuf...gotovo...toalet papir je ispod onog cistaca za wc solju..perfeks zeleni...nemamo radio i one mirise jer ovo nije mekdonalds
xxaaaaaaaxaaxaaxaxaaxxaaxa ocu mirisseeeeee
 
za mirise se obrati ici..platis mu 20 dinara da stoji pored wc solje dok si unutra. Stavi orbit u usta i duva ti pored lica. Ima razlicite mirise. Najnoviji je orbit od pomorandze. ...A imamo i mirisljave toalet papire. Ako se koriste taj miris ne traje dugo. Zato koristite obicne
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top