optical illusion

papaj@:
optical-illusion-wheels-circles-rotating.png
ovo je super.kad gledam mislim da se oni okrecu.
 
Alex l., To jesu optičke varke! Na 1. slici izgleda kao da se boje pomeraju, na 2. kao da je to lopta, a u stvari je samo krug, na 3. deluje kao da je onaj čovek na džinovskoj kokakoli!!!! 4. ne razumem!!:lol:
 
SHARGAREPA:
?????????????????????????????????????????????????????????????????
Pa mislio sam na prvu sliku...postoji tema "smešne slike" luzerko...Ustvari postojala je i bila je jako aktivna do tvog dolaska....ladno postoje ljudi koji ne rezumeju zašto je to tako (ovo se odnosi na optičke varke)....evo probaj sa ovim www.google.com
BTW....koja je fora sa tim što si stavila toliko "?"...nisam ja šifrant....napiši lepo poruku ako je uopšte imaš
 
! Somebody else !:
Pa mislio sam na prvu sliku...postoji tema "smešne slike" luzerko...Ustvari postojala je i bila je jako aktivna do tvog dolaska....ladno postoje ljudi koji ne rezumeju zašto je to tako (ovo se odnosi na optičke varke)....evo probaj sa ovim www.google.com
BTW....koja je fora sa tim što si stavila toliko "?"...nisam ja šifrant....napiši lepo poruku ako je uopšte imaš
Reče Dacman da si postao normalniji...poverovala sam mu...lažov!
 
SHARGAREPA:
Reče Dacman da si postao normalniji...poverovala sam mu...lažov!
on je baš dobar dečko...i nekako sladak xD
Nikad te nisam gotivio i ako je on rekao da sam se promenio,to ne mora da znači da sam ja promenio mišljenje o tebi...ustvari ne verujem ni da sam se promenio nego neki od vas nisu mogli da me razumeju i nikada neće.....imam specijalne potrebe xD
 

Back
Top