Aparat za pravljenej kokica

UAR

Zainteresovan član
Poruka
126
U merkatoru ima da se kupi taj aparat, za kucnu upotrebu. Kosta 2500din. Da li ga je neko odavde koristio i kakva su vam ikustva? Malo mi cena deluje visoko za tako jednostavan aparat, ali ako je dobar, mozda se i odlucim da ga kupim. U pitanju je marka Severin.
 
Ne znam na sta tacno mislis, ali ako se radi o aparatu koji ja posedujem, mislim da je prilicno bezveze.
Taj aparat sam kupio budzasto u Madjarskoj i koristio sam ga verovatno ne vise od dva puta. Kokice super ispadnu, lepo se iskokaju, ali je problem sto ne smes ulje da sipas u posudicu za spremanje. Ebes posne kokice...

Ako to sto zelis kosta 2.500 dinara, bolje je da dodas jos malo, pa kupis mikrotalasnu, jer su kokice koje moonja preporucuje zaista odlicne.
Naravno, tu mikrotalasnu ces moci da koristis i za druge stvari, ali kad je kupis vec ces doci da nam postavis pitanje u koje svrhe jos moze da se koristi.
 
ja ga imam otkad znam za sebe
meni nije tako los, ja naknadno nakapam ulje, posolim i mesam, mesam, mesam...vazno je samo dobro mesati, a ja to umem :lol:
drugi problem je sto je sa godinama poceo da ih izbacuje na sve strane, ali i to usmerim postavivsi jednu krpu od izlaza za koke do posude u koju treba da upadnu
ali je svakako pametniji predlog za mikrotalasnu
pa da mozes da ne samo kokas nego i odledjujes, podgrevas, spremas klopu
 
S_K_V_O:
ja ga imam otkad znam za sebe
meni nije tako los, ja naknadno nakapam ulje, posolim i mesam, mesam, mesam...vazno je samo dobro mesati, a ja to umem :lol:
drugi problem je sto je sa godinama poceo da ih izbacuje na sve strane, ali i to usmerim postavivsi jednu krpu od izlaza za koke do posude u koju treba da upadnu
ali je svakako pametniji predlog za mikrotalasnu
pa da mozes da ne samo kokas nego i odledjujes, podgrevas, spremas klopu

alo skvo, idi na ljis pa meshaj :)
 
S_K_V_O:
ciko, ciko, stvarno imas pokvarenu mastu :lol:
idem ja na jedno lepse mesto gde cemo da kokamo:)


pa da kokamo :D
l02bb302a2762103af04e35it4.jpg
 
Hvala vam svima na odgovorima.

Pitanje za Juliana i SKVO, koje su marke vasi aparati?

I mikrotalasna mi nesto ne privlaci paznju. Nikad nisam osetila potrebu za njom, pa je ne bih kupovala.(necu vas u buducnosti smarati pitanjima o tome koju da kupim:))
 
Zepter serpa, ulje da prekrije dno, kokicar da prekrije dno u jednom sloju, so po zelji, poklopac i staviti tako potpuno hladnu serpu na potpuno hladnu ringlu. Tek onda ukljuciti ringlu i sacekati. Ne pomerati serpu i ne podizati poklopac. Kokicar popuca gotovo istovremeno jer ovakav tip serpi se ravnomerno zagreva po dnu i to su najbolje kokice na svetu. (ah, da, i ustedis novac za aparat ;))
a070.gif
 
UAR:
Hvala vam svima na odgovorima.

Pitanje za Juliana i SKVO, koje su marke vasi aparati?

I mikrotalasna mi nesto ne privlaci paznju. Nikad nisam osetila potrebu za njom, pa je ne bih kupovala.(necu vas u buducnosti smarati pitanjima o tome koju da kupim:))
Moj aparat je artikal na daleko cuvene svetske marke Hauser, vodeceg proizvodjaca opreme za spremanje kokica.
Poklonicu ti ga ako si dobra riba.
Zezam se.
Sad sam ozbiljan - poklonicu ti ga i ako nisi dobra riba. Zasto da dajes 2.500 dinara samo tako...
Jedini uslov je da odvojis jedno 500 dinara i u narednih mesec dana ih das za Crveni krst, Zvecansku ili tako nesto dobrotvorno.
******, sto volim kad ispadnem humanista i dobrocinitelj.
 
Harmony:
Zepter serpa, ulje da prekrije dno, kokicar da prekrije dno u jednom sloju, so po zelji, poklopac i staviti tako potpuno hladnu serpu na potpuno hladnu ringlu. Tek onda ukljuciti ringlu i sacekati. Ne pomerati serpu i ne podizati poklopac. Kokicar popuca gotovo istovremeno jer ovakav tip serpi se ravnomerno zagreva po dnu i to su najbolje kokice na svetu. (ah, da, i ustedis novac za aparat ;))
a070.gif
a ako nema Zepter serpu?
ja imam moram da probam takve kokice... ;)
 
Julian_Duranona:
Moj aparat je artikal na daleko cuvene svetske marke Hauser, vodeceg proizvodjaca opreme za spremanje kokica.
Poklonicu ti ga ako si dobra riba.
Zezam se.
Sad sam ozbiljan - poklonicu ti ga i ako nisi dobra riba. Zasto da dajes 2.500 dinara samo tako...
Jedini uslov je da odvojis jedno 500 dinara i u narednih mesec dana ih das za Crveni krst, Zvecansku ili tako nesto dobrotvorno.
******, sto volim kad ispadnem humanista i dobrocinitelj.

Dogovoreno!
 
Harmony:
Zepter serpa, ulje da prekrije dno, kokicar da prekrije dno u jednom sloju, so po zelji, poklopac i staviti tako potpuno hladnu serpu na potpuno hladnu ringlu. Tek onda ukljuciti ringlu i sacekati. Ne pomerati serpu i ne podizati poklopac. Kokicar popuca gotovo istovremeno jer ovakav tip serpi se ravnomerno zagreva po dnu i to su najbolje kokice na svetu. (ah, da, i ustedis novac za aparat ;))
a070.gif

Ovo mi se dopada! Veceras cu probati. Do duse nemam Zepter serpu, ali imam neku od rostfraja, mozda ce moci i u njoj.
 

Back
Top