NAJSLABIJA KARIKA

Filip_Kraljevo

Zainteresovan član
Poruka
125
Šta mislite o ovom kvizu?
Mnogi misle da je Sandra Lalatović, voditeljka ovog kviza nacistička i sadomazohistička osoba.
Ja to ne mislim. Ona je baš slatka i obožavam je!!!
Na BBCprime ovaj kviz vodi Anne Robinson koja uvredi ljude na mnogo gore načine!
Ipak, mišljenja o ovom kvizu BK televizije su različita. Koje je vaše mišljenje???
 
HI! :lol:
Ne mogu da budem skroz objektivna po pitanju ovog kviza i voditeljke,zato sto pratim onaj u originalu na BBC-u (od koga je uzeta licenca). E tu voditeljku treba doziveti- od nje je ova nasa pozajmila fazon,jer je morala. Ona cini ceo kviz i strava je (mislim na original).Zato mi je ova nasa verzija malo bljutava,jer to zavlacenje i 'kao' vredjanje mi malo ne lezi nama. Kad gledas original, vidis da je yo bas taj britanski smek.(kablovska tv -BBCPRIME, svakog dana od 16:30.) Pogledaj negde pa mi reci tvoj komentar.
 
Filip_Kraljevo:
Šta mislite o ovom kvizu?
Mnogi misle da je Sandra Lalatović, voditeljka ovog kviza nacistička i sadomazohistička osoba.
Ja to ne mislim. Ona je baš slatka i obožavam je!!!
Na BBCprime ovaj kviz vodi Anne Robinson koja uvredi ljude na mnogo gore načine!
Ipak, mišljenja o ovom kvizu BK televizije su različita. Koje je vaše mišljenje???

Nije ona sadomazohisticna osoba, ona se ponasa kao sadista (voli da muci druge), a da je mazohista to nisam primetila... :lol:
 
nisam imala prilike da gledam originalnu varijantu, a što se ove naše tiče,voditeljka je bezveze. Nije problem u tome što proziva i sahranjuje takmičare, već način na koji to čini - usiljeno i neprirodno.Znam par ljudi koji to u privatnom životu rade savršeno, znate onaj fazon kad neko iz društva uvek vodi glavnu reč i koga "uzme na zub" i krene da proziva taj ga je ugasio, ali se zato celo društvo ludo zabavlja. Ovaj kviz pretpostavljam treba da bude u tom fazonu ali umesto da je zabavan smara
 
kviz nije nesto posebno,pitanja su prelaka i gotovo svako moze dati odgovore na pomenute.a voditeljka je katastrofa! pokusava da bude nesto sto nije, da podjebava takmicare, a kada joj neko nesto uzvrati, jadnica ostaje zatecena, i odgovori su joj:"Dobro..." Sigurno i zapisuje na papir kako koga da zezne, da ne bi zaboravila :D
 
Meni je taj kviz malo bezveze zato sto nikad ne pobedi onaj ko najbolje zna, vec neki prosek koji se provuce jer nije statistika ta koja odluccuje vec glasovi takmicara koji umeju da budu subjektivni i cesto izbace onoga ko zna vise od njih i bezveze je to sto se za glasanje uzima u obzir samo poslednji krug odgovora. Sto se voditeljke tice jedino sto mi se kod nje dopada je frizura!
 
K4lee:
neven:
malo je glupo sto je uvredila onu iz idola ali voditeljka je zakon :D
E a koga je uvredila iz Idola? Znam da je ta emisija bila pre jedno 2 nedelje na TV-u, ali nisam gledala.. :( Ali znam da je Cveta pobedila! :wink:
ma ni ja nisam gledao ali sam cuo da se je nasla neka pametna gospodjica koja je pokusala da je imitira a ova odgovorila "ne pokusavajte da me imitirate jer je za moj posao osim dobrog glasa potreban i mozak" sahranila ju je :?
 
(ne)upućena:
nisam imala prilike da gledam originalnu varijantu, a što se ove naše tiče,voditeljka je bezveze. Nije problem u tome što proziva i sahranjuje takmičare, već način na koji to čini - usiljeno i neprirodno.Znam par ljudi koji to u privatnom životu rade savršeno, znate onaj fazon kad neko iz društva uvek vodi glavnu reč i koga "uzme na zub" i krene da proziva taj ga je ugasio, ali se zato celo društvo ludo zabavlja. Ovaj kviz pretpostavljam treba da bude u tom fazonu ali umesto da je zabavan smara

preporuchi im nekako!! ozbiljno:)
 
Dobar je kviz,nije los...ali kao i drugima voditeljka me nervira.kad sam prvi put gledala ovaj kviz,nisam mogla da verujem da moze tako da proziva takmicare,al sto rece neko,to joj je posao....sve u svemu nije lose. :wink:
 
Bliznakinja:
Dobar je kviz,nije los...ali kao i drugima voditeljka me nervira.kad sam prvi put gledala ovaj kviz,nisam mogla da verujem da moze tako da proziva takmicare,al sto rece neko,to joj je posao....sve u svemu nije lose. :wink:

Ne da nije lose, odlicno je!!!
Sandra, svaka cast!!!
 
EXTRA KVIZ,NE MOZE SVAKO DA UCESTVUJE.Hm,u milioneru dolaze stvarno maloumni ljudi ovde su svi takmicari bili za pohvalu...Voditeljka extra,bas takva treba da bude....Gledam na stranim kanalima kakve su ,ova nasa je MED I MLEKO za njih.....Uostalom moj drug je zna..nije uopste takva u prirodi ,dakle to joj je posao..A i da preteruje ,bila bi odavno vec sklonjena sa kviza,ipak je to BKTV....POZ :wink:
 
Jovaana:
EXTRA KVIZ,NE MOZE SVAKO DA UCESTVUJE.Hm,u milioneru dolaze stvarno maloumni ljudi ovde su svi takmicari bili za pohvalu...Voditeljka extra,bas takva treba da bude....Gledam na stranim kanalima kakve su ,ova nasa je MED I MLEKO za njih.....Uostalom moj drug je zna..nije uopste takva u prirodi ,dakle to joj je posao..A i da preteruje ,bila bi odavno vec sklonjena sa kviza,ipak je to BKTV....POZ :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top