buduci psiholozi, sociolozi javite se :)

Huntressa:
Na Filozofskom u Beogradu ne mozesh da konkurishesh i na sociologiji i na psihologiji.
Zao mi je,ali tako je...

Ne mozes,to smo ustanovili.Al mozes da se prebacis.Recimo,andragogija treba 62 boda(oko) ,a psihologija (budzet) 82 ...Ako konkurisem za psihologiju,a ne upadnem,tj nemam dovoljno bodova,mogu da upadnem na andragogiju(za one koji ne znaju,andragogija je grana psihologije,koja postaje samostalna,moze se tako reci ,i bavi se ponasanjem odraslih ljudi) .
 
mikica_:
Ne mozes,to smo ustanovili.Al mozes da se prebacis.Recimo,andragogija treba 62 boda(oko) ,a psihologija (budzet) 82 ...Ako konkurisem za psihologiju,a ne upadnem,tj nemam dovoljno bodova,mogu da upadnem na andragogiju(za one koji ne znaju,andragogija je grana psihologije,koja postaje samostalna,moze se tako reci ,i bavi se ponasanjem odraslih ljudi) .

taj smer postoji samo u BG, zar ne? u NS nisam videla da ima to... :(
 
Forma_Ideale:
U NS moze da se konkurise na 2 smera! Jedino ako se i za Psihologiju i za Sociologiju prijemni bude polagao istog dana i u isto vreme. U tom slucaju je naravno neizvodljivo.

А тако је било последњих година. Према томе...није изводљиво.

Missy89
андрагогија не постоји као смер у НС, као ни археологија, антропологија и етнологија и сл.
Упиши социологију, боље ти је :lol:
 
Арион Дали:
Ja sam upisao pravni ove godine, a sledece cu i sociologiju, pa cu da guram oba fakulteta ...
I ja tako.Pred prijemni sam se uplasila konkurencije pa sam odustala ove godine od psihologije,isla sam na sigurno tj.PRAVA.A sta da radim za dokumentaciju koja mi je na pravnom,kako da se upisem ako polozim a svedocanstva i diploma su na pravnom?Cula sam da ne moze da se bude na buzetu na dva faxa-jel tacno? :(
 
Bugy:
I ja tako.Pred prijemni sam se uplasila konkurencije pa sam odustala ove godine od psihologije,isla sam na sigurno tj.PRAVA.A sta da radim za dokumentaciju koja mi je na pravnom,kako da se upisem ako polozim a svedocanstva i diploma su na pravnom?Cula sam da ne moze da se bude na buzetu na dva faxa-jel tacno? :(

zasto si se uplasila? koliko bodova si nosila iz skole, ako nije tajna? :)
 
Bugy:
I ja tako.Pred prijemni sam se uplasila konkurencije pa sam odustala ove godine od psihologije,isla sam na sigurno tj.PRAVA.A sta da radim za dokumentaciju koja mi je na pravnom,kako da se upisem ako polozim a svedocanstva i diploma su na pravnom?Cula sam da ne moze da se bude na buzetu na dva faxa-jel tacno? :(


Tacno je, to je sad uredjeno Bolonjom ... Na jednom ces biti samofinansirajuci student, na drugom budzetski student .. sto se tice dokumenata, mozes da odes do studentske sluzbe, i podignes dokumenta, to se nesto placa ... Kad ih iskopiras i overis, s tim mozes da se upises na filozofski ...
Nadam se da ti je jasno ...
 

Back
Top