Svi u napad,akcija u praksi!

SSSR_

Ističe se
Poruka
2.056
Posto sam moga da vidim da ima zainterosovanih ljudi za akcijanje na kontra-mitingu 7 oktobra,zeleo bih ljude malo da edukujem u tom smislu.Za pocetak evo nekih klipova za razbijanje nacistickih skupova kako se to radi u inostranstvu,a vi sami dajte svoj komentar da li ste bas za ovakav metod.

Antifa Moskva


Da ne bude zabune ovo Crveni Skinheadi(Red Action) na pocetku video klipa razbijaju skup BNP-a...

Bilo da ste bliski navijackom pokretu ili ne ovo ce delotvorno uticati na vas kako u teorijskom smislu tako i na praksu.Posto ja imam iskustva ovo je pre svega usmereno na ljude koji se kolebaju oko toga.U ovom drugom klipu imate i pokazatelj kako se treba odnositi prema takvim grupama.Pazljivim prikuplanjem podataka o nacistima:Gde zive,gde se krecu...

i da ako nije problem odgovorite na postavljenu anketu!
 
Мислим да си ти жешћа паљевина.
Разуме то да си млад, да си панкер,анархиста, SHАRP-овац, слушаш SKA музику или већ како је зовете,
бријеш главу, идеш на фудбалске утакмице, носиш цокуле........

Али морам да ти кажем нешто. То ти је само облик субкултуре који сте увезли са запада.
Као и ови штрокави неонацисти. Много сте гледали америчких и британских филмова који се баве
том врстом покрета, слушали ту врсту музике и нагутали се сличних срања.

Али, не бој се се није неизлечиво. Свако мора да одрасте и да се суочи са проблемима које
живот и одговорност доносе. Много је теже кад мораш да радиш од 09-17 и храниш породицу,
да се замлаћујеш тим глупостима. :wink:
 

Back
Top