KOJE ZENE SU NAJLEPSE KAD SU U PITANJU ZNACI?

po ovim vašim pričama ispala sam neki gabor :(
nemam ništa što treba da bih bila lepa

i kako loše stojim sa samopouzdanjem... ubedili ste me da sam ružna!

ne mogu da verujem kako se ovih dana lako deprimiram...

ali zamisli da neki ludak, koji je generalno takav kao ja sada ili još gori.... pročita sve te determinističke priče i odluči da uradi nešto drastično iz očaja... ma zayebana stvar
 
vd:
re: etokako
pa ne bih se složio ...
znak : riba
podznak : škorpija
slika u profilu : veoma lepa :wink:
Hvala vd :)
još kada bih uspela da vidim sebe očima drugih...
možda i lepota bude neka uteha
u stvari... trebala bih da budem neka opasna ženska, onda bih valjda imala više sreće... možda bi me onda više voleo neki muškarac koji me je odbacio

a ovako... kada mene vide svi imaju neki osmeh na licu... kao... vidiiii jeeee
 
etotako:
sibirska:
Žene sa lepo aspektovanom venerom u prvom polju, ili(i) žene sa Venerom u Blizancima (sa tzv.egzaltiranom Venerom). A ako govorimo generalno, naravno bikovi i vage jer im je vladalac Venera...
Da li to važi i za muškarce?

Važi, ali ko još voli lepe muškarce? 8) Kod njih se gleda Mars, tj. muževnost! Baš si lepa, šta izvodiš? :roll: jub :P
 
sibirska:
etotako:
sibirska:
Žene sa lepo aspektovanom venerom u prvom polju, ili(i) žene sa Venerom u Blizancima (sa tzv.egzaltiranom Venerom). A ako govorimo generalno, naravno bikovi i vage jer im je vladalac Venera...
Da li to važi i za muškarce?

Važi, ali ko još voli lepe muškarce? 8) Kod njih se gleda Mars, tj. muževnost! Baš si lepa, šta izvodiš? :roll: jub :P

I to što kažeš... lepi muškarci su bljaaak... i oni koji su opsednuti svojim telom isto tako su dosadni.

Ma ja više uopšte ne volim muškarce :!: Treba da bude čovek, a ne muškarac!

E, sada kao postajem opasna... čak i vičem u postu...
 
Svetozar:
Lavice su svuda najlepse.
Slazem se.Prihvatam tvoj kompliment.... :D
Zezam se,mislim da to nema veze,mislim da horoskopski znaci imaju vise veze sa sarmom,znaci zena je lepa,a uz to i sarmantna...to je prava zavodnica.Mislim da se neki znaci odlikuju neznoscu,sarmom,otmenoscu.....ako neka od tih osobina ide i uz fizizki izgled,onda je to pun pogodak,nije sveto pravilo da su sve lavice lepe,a ne znam neki drugi znak su rugobe,mislim da to nema nikakave veze!
 
Plavooka82:
:wink: Vage su definitivno te!! Ne zato sto sam ja vaga vec zato sto ih znam dosta.
Slazem se. Znam mnogo vaga i stvarno su sve lepe i slazem se sa onima koji kazu da su bikovi i jarci lepi. Isto tako se slazem sa onima koji kazu da je bitno ko sta smatra lepim. Mislim da je bitno i koji sam ja znak jer u mom opisu pise sta volim a sta ne isto kao sto ima napisano kakav mi je sex sa ostalim znakovima.
Dakle, lepota je individualna stvar licno mi se svidjaju vage, jarci i bikovi :wink:
 
Ma,ljudi,svaka je zena lepa na svoj nacin.To nema veze sa znakom i podznakom.Vec je to genetika, drzanje, nacin komuniciranja,ono iskonsko-divlje i pitomo u njoj.Opipljivo i ono nedodirljivo....Mada je meni jednan zenski rak zavrteo mozak.Kamo srece da se zaustavio samo na mozgu...Nije nesto preterano lepa, al
je neodoljiva.Prosto vas zaboli kada je pogledate...Takva joj je bila i majka, a ona je u znaku Bika rodjena.
 
carica:
Su one kojima je ascedent blizanci i to na 5.stepenu tog znaka.Inace ascedent na 5. stepenu bilo koga znaka daje zene koje su izuzetne u tom fizickom ili erotskom smislu.
Najduze noge-strelac
Lepi listovi-vodolije
Prave noge(lepe)-Jarcevi
Vece grudi-rak
Puna usta-Bik
Uski kukovi,sportski tipovi-ovan
Lepe oci-ribe
Lepo lice-vage
seksualne-skorpije
Super drzanje-lav
Ciste,nevine-device
A sve to ako je na 5. stepenu ascedent u odredjenom znaku.


Po ovome pogodio si mi. Ja sam rak u horoskopu i to je tacno, a posto sam u podznaku jako izrazita skorpija i tu si pogodio, jer to opisuje jedanu od mojih osobina.
A sto se lepote tice, ukusi su razliciti i svako je lep na svoj nacin.
 
carica:
Su one kojima je ascedent blizanci i to na 5.stepenu tog znaka.Inace ascedent na 5. stepenu bilo koga znaka daje zene koje su izuzetne u tom fizickom ili erotskom smislu.
Najduze noge-strelac
Lepi listovi-vodolije
Prave noge(lepe)-Jarcevi
Vece grudi-rak
Puna usta-Bik
Uski kukovi,sportski tipovi-ovan
Lepe oci-ribe
Lepo lice-vage
seksualne-skorpije
Super drzanje-lav
Ciste,nevine-device
A sve to ako je na 5. stepenu ascedent u odredjenom znaku.

:shock: Ovde svako piše kako stigne. Kad već prepisuješ, prepiši za sve isto, a ne kako kome odgovara...I 5. stepen označava SAMO sexipil i ništa više u tom fizičkom nastupu. Ali ako je acsedent loše aspektiran, može osoba da izgleda ko skot! Lepota je individualna stvar, i ova tema već smara... :roll:
 

Back
Top